V središču

City Park garaža/Ljubljana


Moderatorji: helena, renata

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So okt 28, 2017 1:35 pm

City Park garaža/Ljubljana

Včeraj zvečer je bila bliskovita akcija in rezultat je ujeta mala bolna mucica, ki je prišla od kdo ve kod, in pristala v garaži City parka Ljubljana. Najditeljica se je potrudila in aktivirala punce v Celju, v Ljubljani in še Zavetišče Gmajnice, ter ves ta čas pazila, da muca ni ušla neznano kam.
Slika Slika Slika
Muci je mačja punčka, ime ji je Dali. Če bi bil fantek, bi bil Salvador, kot je želela najditeljica.
Sprejeta je v Zavetišče Gmajnice. Testirana in negativna na aids in levkozo. Repek so ji malo pobrili, ker je imela gor nalepljeno neko packarijo. Dobila antibiotik in upam, da bo šlo vse po planu in bo ob času dobila super dom.
Predno smo jo ujeli, je tekala pod parkiranimi avti, se nato povzpela po neki super feltni v globino Golfa iz MB in je ni bilo moč dobit. Do zaprtja trgovine je bilo še uro in pol in se ni vedelo, kdaj bo prišel lastnik avta. Bi ga sicer preko zvočnikov klicali, ampak mucica je vmes tudi zamenjala lokacijo, šla pod drug avto... Hrana je ni zanimala, je verjetno tudi ni vohala, glede na zapacanost okrog noska, prehlad.
Imela sem super idejo in s pomočjo posnetka mijavkanja mačje ekipe Pak-Žak-Mak, ki sem jo pred časom posnela in imela na mobiju, smo uspeli muco priklicat iz mašine, nato pa kmalu za tem tudi z roko ujet. Imam tudi manjše bojne rane, ampak nič hudega, se že celi.
Mucica je pa danes, ko je oskrbljena tudi že prijazna, mi je povedala veterinarka Polona, ki jo moram pohvalit, saj je prišla na teren tudi aktivno lovit.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor So okt 28, 2017 1:58 pm

Re: City Park garaža/Ljubljana

<3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So okt 28, 2017 4:51 pm

Re: City Park garaža/Ljubljana

A tako so sodelovali racmani. Sem se že spraševala. :D Bravo, Trixi! :clap: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So okt 28, 2017 9:55 pm

Re: City Park garaža/Ljubljana

Uau, to pa je bila akcija, da se reče. :good:

Vrni se na Zaključene lokacije

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.