V središču

Kako prilepim sliko?


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor So jun 15, 2013 4:04 pm

Re: Kako prilepim sliko?

Sem poskusil in meni dela čisto OK. Postaviš se na sliko, klikneš desni gumb, izbereš - Copy Image URL, ga na forumu prilepiš, označiš, klikneš zgoraj gumb img in slika je tu. Dokaz je spodaj! :) Je pa res, da je na forumu omejitev velikosti slik 640x480 (če je še, ne vem), na FB imam pa vsaj jaz ponavadi slike, ki so večje.

Slika
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po jun 17, 2013 1:02 pm

Re: Kako prilepim sliko?

ja, ampak starejše slike se pa ne vidijo več. greš lahko v našo temo pogledat :) jaz zato načeloma s FB lepim samo tiste, ki so itak telefonske škljoce :)

tudi če album ni javen, gre.
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Po jun 17, 2013 3:18 pm

Re: Kako prilepim sliko?

Ja, raje ne bom poskušala, da ne bom potem imela čez pol leta sto linkov za popravljat ...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Sr jun 19, 2013 7:48 am

Re: Kako prilepim sliko?

Leia je napisal/-a:ja, ampak starejše slike se pa ne vidijo več. greš lahko v našo temo pogledat :) jaz zato načeloma s FB lepim samo tiste, ki so itak telefonske škljoce :)

tudi če album ni javen, gre.


Aha, površno sem prebral Larinin post in sem razumel, da odkar so na FB nekaj spremenili, ne gre več in sem hotel dokazati, da se da. :D
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Prejšnja

Vrni se na Tehnika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.