V središču

Vabilo na dobrodelno dražbo


Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Pe mar 30, 2012 6:59 pm

Vabilo na dobrodelno dražbo

Obalno Društvo Proti Mučenju živali vabi na dobrodelno dražbo umetniških del, ki bo v torek, dne 03.04. 2012 ob 19.30 v Gledališču Koper.
Dražbo bo vodil direktor Obalnih galerij g. Toni Biloslav. Da bomo skupaj preživeli večer v dobrem glasbenem vzdušju pa bo poskrbela Jadranka Juras ob kitaristični spremljavi Tea Collorija.
Vabimo vas v našo družbo, da z nami preživite prijeten večer. Hkrati z nakupom umetniškega dela omogočate preživetje živalim v obalnem zavetišču. Prav njim je namreč namenjen celoten izkupiček dražbe.Vstopnine ni, seveda pa bomo veseli vašega prostovoljnega prispevka.

Svoja dela so prijazno odstopili:

Ana Berg Škvor
Simona Breskvar
Ana Canjko
Dragana Čurin
Ani Erjavec
Črtomir Frelih
Katja Gašperut
Vojko Gašperut
Nataša Grandovec
Margareta Jurišič
Jurij Kalan
Jurij Kobe
Milena Kiauta
Lovro Kocbek
Sandra Kocjančič
Ines Kovačič
Mira Ličen Krmpotič
Nina Mrdenovič
Marta Pavlinc
Irena Polanec
Marja Prelovšek
Mojca Pungerčar
Dalija Sega
Huberto Široka
Dubravka Šorel
Neva Marija Umek
Biljana Unkovska
Karel Zelenko
Veronika Zidar
Majda Zorko
Dani Žbontar
Meta Žvan
Mojca Sekulič Fo

Vabljeni na prijeten dogodek :)
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Po apr 02, 2012 11:51 am

Re: Vabilo na dobrodelno dražbo

Evo na približno. Med drugim vas jutri vabimo tudi v takle pravljični svet Mojce Fo

Slika

(rjava je lesena ploščica in je posuta z zlatim prahom)

in med pse Jurija Kalana

Slika
:)

:cupidgirl:

Tole še zdaleč ni izbor, je bilo samo nekaj časa, pa telefon pri roki... :blush:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor To apr 03, 2012 11:38 pm

Re: Vabilo na dobrodelno dražbo

:yahoo: :yeey: :yeey: :yeey: :yahoo:

Bilo je fajn in uspešno. Sicer ni ravno zanemarljiv podatek, da ta mesec še ne bomo bankrotirali, je pa najmanj tako pomemben, da je bilo spet fajn. Prijeten večer, v prijetni družbi, obkroženi s pozitivno energijo, smehom, za češnjo na vrhu smetane pa še uspešno zaključen. Tega se enostavno ne da opisat, to je treba doživet. Brez vseh sodelujočih to ne bi bilo mogoče.
Denarja sicer ne (ker ta je žal samo za nazaj), voljo in zagon pa imamo zagotovo nov za nekaj mesecev v naprej :yahoo:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr apr 04, 2012 3:11 am

Re: Vabilo na dobrodelno dražbo

Super, čestitam. :clap: Vam je kaj umetnin ostalo? Sem imela dve ogledani, pa se dogodka nikakor nisem mogla udeležit.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Sr apr 04, 2012 8:33 am

Re: Vabilo na dobrodelno dražbo

2 sta pa res. Ena od Unkovske in ena velika (res velika kakšnih 70x90 al kaj takega) grafika od Zelenka, pa nekaj hrane :nyam: Nažrli smo se ko... kaj pa vem kdo, jaz bom mela še en teden slabo vest... Še najboljša je bla pa neka pita al kaj vem kako je reči uradno ime, za Jadranko.... :nyam: :nyam: :nyam:

Pismu... sej je kr grozno tole... bi človek pomislil, da bo bo po tolko vloženega truda in tako uspešnem večeru vsaj kakšen mesec al pa vsaj teden lagodnega življenja na vidiku vsaj kar se financ tiče in bi se lahko posvetil drugim rečem.... pa bi se grdo zmotil... :girlsad: Ampak je bil pa res prijeten večer in bi bilo prav fajn, če bi lahko bilo več takih. Zaradi vzdušja v prvi vrsti :)

Mi moramo pa delat naprej, druge ni, pa bomo v soboto na svetovnem prvenstvu reševalnih psov v Pivki, če bi nas kdo žele prit pogledat al pa kaj vprašat :)
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor Sr apr 04, 2012 8:42 am

Re: Vabilo na dobrodelno dražbo

Meni je ful žal, ker nisem mogla priti (pa sem nameravala do zadnjega) :( , me pa veseli, da ste kar nekaj nabrali - na FB-ju so se malce zarekli, preden so izbrisali cifro. 8)

Uspešno naprej v nove delovne zmage. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Sr apr 04, 2012 9:06 am

Re: Vabilo na dobrodelno dražbo

Kaj so se pa zarekli? Sej cifra nikoli ni skrivnost, zna pa bit, da so jo na FB zbrisali zaradi konkretnih izmeč.. pardon :girlblush: razlogčkov. Nenazadnje so bile vse izklicne cene in ocenjene vrednosti na voljo na brošuri (al letaku al kaj vem kako se prav reče), ki ga je lahko vzel vsak obiskovalec in po želji lahko cifre seštel (seštevek izklicnih cen je bil mislim da 3.500 €). Večina del se je prodala po višji ceni od izklicne.

Škoda da te ni bilo, je blo fajn. Je vzdušje res eno tako prijetno, se pozna dolgoletna tradicija in je kar nekaj stalnih obiskovalcev. Sicer pa zna bit, da se bo dalo ponovit vajo septembra, ampak to bo posebne sorte presenečenje, samo povem, da se mogoče splača kakšen šold na stran dat ;)
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor Sr apr 04, 2012 9:41 am

Re: Vabilo na dobrodelno dražbo

Sem jaz tudi pomislila na mistr ejča, ko ga je licitacija od Unkovske tako skelela. 8)

Kul, če bo septembra ponovitev. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Sr apr 04, 2012 6:22 pm

Re: Vabilo na dobrodelno dražbo

Mah mislim, da se mister ejč sam po sebi in sam zaradi sebe ne bi za tole kaj dosti zmenil, ampak ja, zna bit, da bo kej s tem v zvezi, ja :D
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

Vrni se na Dogodki

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.