V središču

tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Ne dec 18, 2011 8:31 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

za popizdit... :fool:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16495

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne dec 18, 2011 9:14 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Punce, okrog česa se ve nervirate :lol: Meni je bil sila zabaven en gospod na lanski stojnici, ki je predlagal, da bo iz srca rad pomagal naredit reklamo za MH in se bo brezplačno čez cel Mercator sprehodil samo v Čombe gatah pod pogojem, da grem jaz z njim pod roko zraven :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Ne dec 18, 2011 9:16 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

:O a ga nisi prijela za besedo, bi bilo zanimivo videt, kako hitro bi jo pobrisal :lol: :fool:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Ne dec 18, 2011 9:18 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

In zakaj nisi šla? :O Veš kolko več gat bi bilo ziher prodanih! :lol:

all je napisal/-a:Aha, mene je dons en v hecu prišel vprašat, če se da kako dobit čist majhnega ampak mrtvega mucka, ker je pač skoz majhen potem. Pa tko resno se je hecal, I guess, ampak da sploh pomisliš na kaj takega...

Sem prepričana da se da. Na stojnico od Lajke naj gre pogledat, sicer se jim pa tudi plišasti reče 8)
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16495

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne dec 18, 2011 9:20 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

slavica je napisal/-a::O a ga nisi prijela za besedo, bi bilo zanimivo videt, kako hitro bi jo pobrisal :lol: :fool:


Oh, on je bil cel za biznis, je že hlače slačil :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Ne dec 18, 2011 10:29 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Cats :lol: , ta je bil pa res zabaven, če je bil tud "za pogledat", bi se jaz kar strinjala, drugače bi bla pa bolj antireklama ;).

All, tale tvoj mi je pa res malo strašljiv...

Jaz se nisem ravno razburjala, sem se naredila malo neumno in nisem hotela vprašanj razmeti na "tapravi" način, ampak sem ga vsakič prijazno zasula z informacijami. Je izvedel ogromno o Mačji Hiši 8) .

Se je pa na koncu opravičil, da on ma pač take neumne. Tu sem se seveda strinjala. :angel:
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne dec 18, 2011 5:06 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Ma predno sem dojela kaj točno je rekel in se spomnila odgovor (razen očitnega "ne"), je že šel. :negative:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Ne jul 22, 2012 1:13 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Tole sem videla danes na Facebooku, pazite vse ki imate začasnike in ki oddajate:

"krožijo informacije da naj bi tale punca posvojila živali in jih nato zavrgla... Bodite zelo pozorni ko svoje začasnike oddajate čedalje več je pokvarjenih ljudi, naj vam ne bo narodno izprašati vse kar vas zanima in živali oddajati s pogodbo, če je posvojitelj pravi se vprašanj ne bo ustrašil ampak bo razumel in tudi podpis posvojitvene pogodbe ni bav bav"
http://www.facebook.com/katarina.kika.5
Na Facebooku ima ženska ime: "Katarina Kca Kata". A kdo pozna to osebo?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne jul 22, 2012 1:15 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Iz Beograda je očitno, menda ne posvaja po Slo?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Ne jul 22, 2012 2:41 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Pojma nimam, jaz ne vidim njenih osebnih podatkov. Sem videla tole opozorilo in ga pač posredovala naprej...

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 181

Pridružen: Sr jul 04, 2012 2:16 pm

Odgovor Ne avg 05, 2012 7:05 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Jaz ne vem, a to je ljudem v navadi, da ko jih zavrnejo v Mačji hiši, gredo klicat društva po celi Sloveniji?

Samo v zadnjih dveh tednih se spomnim dveh pogovorov.
"Ja, sem klicala v Mačjo hišo, pa imajo take pogoje da dol padeš..."
"Jaz bi pa tistega xxx mucka, a ga še imate? Veste, sem klicala v Mačjo hišo, pa so mi rekli, da oddajajo mačke samo za notri... Pa se mi zdi škoda, mi imamo toliko vinogradov, pa bi muc lahko tekal okoli..." Na koncu se je izkazalo, da imajo pri njih že tri muce, vse zunanje, vse ne s/k. Imajo pa tudi psa, rodovniškega, ki je seveda notri. Aja, katero hrano kupujejo? Ja tisto Molly, ko grejo v trgovino nabavljat...

Vedno znova me preseneča tudi debilizem ljudi, ki očitno niso sposobni brati. Mislim ne vem, a je treba trikrat vprašat eno in isto stvar in bit še ful presenečen nad odgovorom, ko pa že v oglasu čisto jasno piše? Meni že to kaže na neko nezaintereseranost, če si ljudje niti tolk cajta ne vzamejo, da bi dobro prebral zadevo...

Tazadnji klicatelj me je klical samo zato, da bi mu dala točne napotke do kraja, kjer se muc nahaja. Ker on bi ga pač vzel in se mu je zdelo samoumevno, da me je treba le vprašat za naslov pa napotke in ga gre lahko iskat. :dash:

Favorit zadnjega tedna pa - "Ja jst bi pa vzel ene dva črna mačka k mate.. Pa a so mački al mačke? (op. v oglasu je bil jasno zapisan spol vseh)... Ja jst bi pa dva črna mačka vzel.. Ker sm mel taka pa sta mi zbežala pa jih ne morm pozabt... Aja kje pa so ti mački, a so delč (op. lokacija je bila zapisana, on pa ni povedal iz kje je)" V kasnejšem pogovoru s kolegico (ni in ni hotel obupat) je pa rekel, da sta mu umrla.

Mah... Včasih se mi zdi najti popolnega posvojitelja čist nemogoč posel.
We got rid of the kids. The cat was allergic.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne avg 05, 2012 7:54 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

:fool: :dash: :dash:
Aja, a sem pozabila še :bad: :bad:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 181

Pridružen: Sr jul 04, 2012 2:16 pm

Odgovor To avg 14, 2012 3:28 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Je klical gospod, da bi vzel kar vse štiri škatlarke, sestrice, ki trenutno iščejo dom. Samo on bi nesterilizirane. Ker imajo njegovi otroci ful mladi mladičke. Aja, one, da so itak še mladičke? Ja, seveda, samo kmalu ne bodo več. Pa bodo rabili nove, se razume.


:fool:
We got rid of the kids. The cat was allergic.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To avg 14, 2012 4:11 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

joj kretenizem ljudi :bad:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Ne avg 05, 2012 8:38 pm

Odgovor Sr avg 15, 2012 9:09 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

No mene pa zanima ali obstaja možnost da dam mačka v posvojitev preko mačje hiše?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Sr avg 15, 2012 9:16 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Šakti, a gre za najdenčka, ki bi ga rada oddala pod pogoji in s pogodbo Mačje hiše?

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Ne avg 05, 2012 8:38 pm

Odgovor Sr avg 15, 2012 11:12 pm

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

Zgodba tega muca je taka.
Muca sem dobila na eni kmetiji. Ubogega revčka je mama izgubila ko jih je selila. žal je imel to smolo da so ga pred njo našli otroci in se začeli igrati z njim. Ker se je navzel njihovega vonja, ga seveda ni bila pripravljena vzet nazaj. Ko sem ga našla je bil star kake tri tedne in je že kak teden živel na golem betonu, niti odejice mu niso dali da bi mu bilo bolj toplo ponoči. Nekako mu je uspelo preživeti v kurilnici ob kravjem mleku in mačji konzervi, čez dan je pa zlezel ven na tlakovce da se je pogrel na sončku. Na flaško ga seveda ni hranil nobeden tako da so ga bile še same kosti.
Enostavno nisem mogla pustit uboge živalce naprej trpet in sem se nekako uspela spogajat da so mi ga dali "na posodo" dokler malo ne zraste, pa še to je bilo precej grdega gledanja zraven ker je bil muc všeč tastarejšemu otroku in bo otrok zelo žalosten če ga odnesem. Kako se pa počuti muc brez mame ko spi na betonu pa še lačen je zraven pa seveda ni pomembno. Res pojma nimam kako mu je v takem uspelo tako dolgo preživet.
No muc sicer ima lastnike samo jaz nimam srca da jim ga vrnem tako kot sem obljubila.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Po avg 20, 2012 10:03 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

wtf??? ma sej ne bom nč napisala...
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če sep 06, 2012 9:09 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

res občudujem ene, ki dan za dnem sprejemate nore klice...mene že vsak na toliko časa iztiri... ne vem, zakaj je tako težko sprejet, da se en maček oddaja samo v mačji družbi. razumem, tudi nam je bila pred 15 leti ena mačka čisto dovolj. razumem tudi, da so nekateri mački raje sami, oz. celo bolje funkcionirajo, če nimajo mačje družbe. ne morem pa sprejeti, da se moram z nekom kregati o tem, ali dotičen maček potrebuje mačjo družbo ali ne, čeprav sem jaz z mačkom praktično 24/7 skupaj, on ga je pa videl danes v enem oglasu. sovražim to očitanje, češ vi sploh nočete oddati mačkov (in pod vi spada tud zavetišče horjul, kjer so mu ga odrekli; MH, kamor sploh ni klical, ker ste menda tečni :D in š bogve, koliko društev je preeklical, pa so ga povsod zavrnili). no, saj po eni strani ima prav: nočem oddati mačkov- tja, kjer bodo na slabšem, kot so zdaj :D saj vem, tole je bolj za v duškota ampak ok...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če sep 06, 2012 9:20 am

Re: tanartabulši(t) pogovori s potencialnimi posvojitelji

eh ne sekiraj se, taki pač so eni. Meni je nedolgo tega en, po glasu sodeč dokaj mlad očka, povedal, da bi mi njegov sine vedel precej povedat o tem, kako se mačke rihta in skrbi zanje. Ampak on to čist resno, nisva nič zapenjala ali karkoli - povsem kulturno in korektno sva se pogovarjala. Ampak klical je pa zato, ker je mačko, toisto, ki je sinu (poleg najbrž še kakšne prejšnje - podrobnosti potem res nisem več spraševala) dala tolk izkušenj, da bi lahk mene kaj naučil, par dni nazaj avto povozil...
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.