V središču

Okoli 10dni star najdencek


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 10:21 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Pixolinna je napisal/-a: ...in vem, da je nemogoce slediti muckom ce bodo potem se imeli potomce, ampak verjemite, da bomo poskrbeli da jih ne bodo imeli...


Si res, res, res, res, res, res, res želim to verjeti. :angel:

Helena, med vožnjo se ne bere foruma in še manj nanj odgovarja, sploh, če si tako fajn spočit in naspan, kot ti! :dash: :fool: :angel:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 10:22 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Oki Pixolinna zdej si pa vedno globje v jami. In se že meni malo zdi, da se norca delaš...
Pixolinna je napisal/-a:..sem ze napisala da moja muca ni imela mladicev zato ker bi jih kdo hotel, ampak zato ker smo se tako odlocili sami, pa tudi ce na koncu vse obdrzimo, samo da bo dobro poskrbljeno za njih..

Se pravi, ste hotli vse zase imet, ampak potem so se začele rezervacije al kako?! Sam potem še vedno neki ne štima:
Se pravi veš vse o problematiki, ampak namesto, da bi brezdomnim revežem najdeni v stanjih, da dol padeš, ponudila dom pri sebi, raje delaš svoje? :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Sr jun 22, 2011 10:26 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

ne, oni so meli leglo zato, ker je menda to dobro za mačko.

lej nima veze pomoje tle razglabljat. men se zdi najbolj važno da se mladičke tud s/k, preden se jih odda in je to to. pač, zdej so mladički že tu in se razen s/k ne da nič narest.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 10:32 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Mene pa zanima naslednje:

- je bila mačka dovolj stara, preden ste jo parili?
- je bila mačka predhodno testirana na FAIDS in levkozo?
- je bil samec, s katerim ste parili, testiran na FAIDS in levkozo?
- samec in samica nista v bližnjem sorodu (oz. kje ste sploh dobili samca in kako ste ocenili, da je primerno in varno pariti vašo mačko z njim)?
- bodo mladiči v leglu do dopolnjenega 12. tedna starosti?
- so samica in mladiči hranjeni s kvalitetno hrano (kamor kravje mleko definitivno ne sodi)?
- bodo v leglu razglisteni, razbolhani in dvakrat cepljeni proti kužnim boleznim?
- bodo oddani s posvojitveno pogodbo?
- bodo sterilizirani / kastrirani preden bi imeli prvo leglo?*

* če zadnje ne drži, potem boš samo iz svojega legla po logiki "mačka mora imeti eno leglo" sproducirala dodatnih 100 mačjih mladičev. Kje bodo končali ti mladiči in kje bodo končali vsi drugi, ki jih je že tako preveč?

Moram pa reči, da te logike res ne razumem. Posvojiteljev je omejeno število. Mačk je preveč že sedaj in se zaradi "vestnih" lastnikov še vedno eksponentno množijo, kljub vsemu trudi društev, zavetišč in prostovoljcev. Mačke se po zavetiščih evtanazira, ker jim ni mogoče najti novih domov ... ampak z veseljem pa se producira nova legla.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 10:41 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Pixolinna je napisal/-a:Renata, ja, vsi bodo kastrirani/sterilizirani..in ja,sem kliknila poslji in ne predogled..

Helena, iskreno sozalje glede tvoje Rozice..
Prosim ne se spravljat name zaradi neprespanosti in zalosti, ampak zaluj za njo in se spominjaj lepih trenutkov z njo..vem kako grozno je ko nekoga izgubis..in verjami, da je za nase muce lepo poskrbljeno in ni treba skrbeti glede njih, ampak se naprej opravljaj super delo, ki si ga do sedaj, tako kot ga bomo tudi mi..morda nam nekoc uspe normalizirati stanje..
Se 1x res ISKRENO sozalje..


Glede na to koliko balasta si sproducirala, se moram med branjem ustavt in napisat nekaj nazaj.

1.) Edin način, da bi ljudje vedeli od kod so neki mladički, je da kupijo rodovniškega mucka pri preverjenem vzreditelju, kar pa ti nisi. Se pravi pri tebi nič več ne dobijo kot v MH ampak kvečjemu manj. Tako da se prosim nehaj nekam v višave dvigat, ker še sama sebi ne priznaš kakšno je realno stanje pri tebi, kaj šele kje drugje. Iz domačih legel pa mačke jemljejo ljudje, ki bi mačko kar tako malo imeli in nimajo pojma o tem kaj to mačke res so.

2.) Če si že logirana na forumu vsaj malo preberi druge teme, da boš vidla kdo je bila Rožica. Ker tale tvoj komentar meni čista provokacija izpade, sploh zato ker so "lepi trenutki" ponavadi nekaj drugega kot brisanje driske in bruhanja iz nje, trud da bi eno malo mucko obdržal živo. To zakaj je bila pa v slabem stanju pa verjetno že veš, saj poznaš problematiko ane? (Tukaj ti odgovoriš z da, jaz pa vem, da je odgovor ne.)

3.) Če je za tvoje muce lepo poskrbljeno pa ne mešaj dreka tam, kjer rešujejo tiste za katere ni bilo lepo poskrbljeno. Pa prosim poduči se malo o stvareh, preden sproduciraš še kako leglo. Recimo o skrbi za mamo z mladiči in za same mladiče. Pa kdorkoli ti je rekel, da je dobro, da ima mačka eno leglo pred sterilizacijo, se je grozno motil. Resnično upam, da imaš v leglu čimmanj samičk, da ne boš še une pošiljala ven na zaplod.

Ker smo pa na forumu tako grozne, pa najbolj da se greš pogovarjat z nekom, ki podpira izkoriščanje mačk za lastne interese. Tukaj tega ne boš dobila.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 10:53 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Veste, česa do zdaj nismo prav izrecno ugotovili. Zakaj nekdo hoče mladiče točno od prijateljice in ne recimo od MH/ZH/poljubni DZZZ? Ne gre za to, da bi bili njeni mački lepši in boljši, sploh ne. Gre za to, da jim jih bo oddala brez nemogočih zahtev, kot so S/K, kvalitetna prehrana, veterinarska oskrba in podobno. :bad:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 10:58 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Lahko se tule gor družimo samo tisti, ki že vse vemo, se skupaj jočemo, smejemo, si ploskamo...Vsakega padalca, ki uleti in ni "naš" , pa pošljemo nazaj na svoj planet. Ampak, menda ja vsi vemo, da je tisti planet hudo bolj obljuden, kot tale naša mala skupnost?

Vsa ta čustva, ki so se tu razvnela, so po eni strani čisto razumljiva, po drugi pa sploh ne. Kaj posebno čudit se temu, da nekateri še vedno mislijo, da mora imeti mačka vsaj eno leglo, je meni nerazumljivo. Saj vemo, ne, koliko je tistih, ki sploh ne vedo, koliko mačk je nekje okoli hiše, v kakšem zdravstenem stanju so, pa tistih, ki veselo utapljajo, uplinjajo, tolčejo s kladivi, mečejo v reke, smeti...Pa ne opravičujem manjšega zla z večjim, češ, saj bi lahko bilo pri Pixolinni še slabše Samo vsa zgroženost ob tem leglu mi, glede na realno stanje na tistem planetu, ni čisto jasna.

Ni moj namen diplomacija, to mi ne gre najbolje. Moj namen je, in mislim, da bi moral biti tudi namen vseh ostalih, mirno nekomu razložit določena dejstva in poskušat doseč spremembo. Meni Pixolinnini odgovori ne delujejo provokativno, niti agresivno, niti ignorantsko.

Dajmo malo utišat strasti in čustva in se poskušajmo mirno pogovarjat. Sploh zato, ker je, po mojem mnenju, odziv korekten.
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:07 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

taperverčki, saj smo ugotovili, jaz sem tudi napisala - saj je jasno kot beli dan...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:10 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Renata, od kje ti ideja, da vsakega pošljemo nazaj? Meni se to niti slučajno ne zdi res oz. prej obratno. Mislim, da smo vedno pripravljeni pomagati in učiti tistega, ki se je pripravljen učiti. A zdaj moramo pa kar zamižat in se delat, da je vse ok s produciranjem mladičev in jo trepljat po rami, ker želi oskrbeti mladička? Če ne opozorimo na napake, ne bomo nikoli nikamor prišli.

oazica, sem zgleda spregledala v vsej poplavi, sorry. Sem se navezovala bl na tole:
all je napisal/-a:... Se pravi pri tebi nič več ne dobijo kot v MH ampak kvečjemu manj. Tako da se prosim nehaj nekam v višave dvigat, ker še sama sebi ne priznaš kakšno je realno stanje pri tebi, kaj šele kje drugje....
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:20 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

taperverčki je napisal/-a:Ne gre za to, da bi bili njeni mački lepši in boljši, sploh ne. Gre za to, da jim jih bo oddala brez nemogočih zahtev, kot so S/K, kvalitetna prehrana, veterinarska oskrba in podobno. :bad:


Itak. Samo ona to v tak lep papir zavije, ker je tako lepše, kot da bi si priznala kakšnim ljudem bo dala živali. Četudi so bližnji in poznani, še ne pomeni da so pa ok za živali.

Pixolinna je napisal/-a:
Vixen, ne delam se norca, ne produciram novih legel (mnozina) ampak je nasa muca imela eno leglo, ki je nase in none of your business!


Eeek, wrong! Tvoje leglo je postalo our business tist moment, ko si ga omenila v prvem postu. :) Nasploh sem skozi tvoje pisanje en kup nelogike opazila, poleg nadležnih "ql, lol,..." vložkov. A se res non stop krohotaš? Vem, da si prepričana, da veš kaj delaš. Pa res veš kaj delaš?

Pixolinna je napisal/-a: zakaj pa ima nasa muca mladice pa ni vasa stvar, vsekakor pa so bili zazeljeni in ne "ups"! Ali ste mogoce kdaj pomislili, da nocejo vsi ljudje po macko v zavetisce? Sicer ne vem zakaj in se ne strinjam z njimi, ampak nase mladicke so kar cakali, ker so vedeli da bomo muci pustili da ima eno leglo..


Se pravi NE veš zakaj ne grejo v zavetišče, to ti je čudno, zato si jim šla na roko in sproducirala mucke za njih. (Tako jaz to razumem.)

Pixolinna je napisal/-a:Nasa muca je imela to leglo ker je tako bolje zanjo,

.nasi mucki so bili rezervirani se preden je bila breja, ampak eno leglo bi imela ne glede na to in bi jih pac obdrzali, ce ne bi bilo primernih lastnikov..za svoje zivali vsekakor poskrbimo od zacetka do konca in ne rabimo lekcij od taksnih, ki se ubistvu raje kregajo kot pogovarjajo..


Aja, to je bolje zanjo? A si jo vprašala, če želi biti posiljena? Mačke v spolnosti namreč ne uživajo.

Ne razumem. Rezervirani so bili prej, ampak bi jih obdržali, če ne bi bilo primernih lastnikov? To je paradoks. Rezervirali naj bi jih primerni ljudje, ki so potem primerni lastniki. Al' kako?

helena je napisal/-a:Kaj zdej, a bodo tamali s/k pred odhodom ali ne? Ker spet nekaj razlagaš o potomcih.
A bodo prodani ali oddani? A ste jo nesli parit ali imate doma tudi nekastriranega samca?


Da jaz odgovorim. Ne bodo s/k. Gospodična verjetno ni direkt odgovorila zato, ker ve da dela narobe.

Srčno upam, da bodo vsaj ostal tretma dobili (ceplenje in podobno).

Pa srčno se opravičujem za moj roman, samo že dolgo nisem srečala nekoga tako zabavnega. Se umikam iz debate. Pa čakam na odgovore na vprašanja, ki jih je Skuiki postavila.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:22 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

kozmopolitanka je napisal/-a:ne, oni so meli leglo zato, ker je menda to dobro za mačko.

Jah, ne vem kaj je sedaj sploh res, ker so bile omenjene vse možne varjante:
Pixolinna je napisal/-a:Ali ste mogoce kdaj pomislili, da nocejo vsi ljudje po macko v zavetisce? Sicer ne vem zakaj in se ne strinjam z njimi, ampak nase mladicke so kar cakali, ker so vedeli da bomo muci pustili da ima eno leglo..

Pixolinna je napisal/-a:Nasa muca je imela to leglo ker je tako bolje zanjo,...

Pixolinna je napisal/-a:...sem ze napisala da moja muca ni imela mladicev zato ker bi jih kdo hotel, ampak zato ker smo se tako odlocili sami, pa tudi ce na koncu vse obdrzimo...

Malo mi je zmanjkalo že idej zakaj bi drugače človek zavestno imel mladiče :scratch:
Pixolinna je napisal/-a:...ampak je nasa muca imela eno leglo, ki je nase in none of your business!

Edino, da je Pixolinna ugotovila, da se je prokleto zmotila in da jo je en pošteno speljal na led. Drugače ni panike, če se zmotiš, je pa fajn, da to priznaš in popraviš, kar se popraviti da. Pač boli, mene je tudi bolelo, ko sem prišla na ta forum, ko sem ugotovila, da pojma nimam o problematiki mačk. Ja in svojega prvega mačka sem šla iskat k eni družini, ki zavestno producira mladiče. Ja, sram me je, ampak za mladiča sem plačala (10€) in ta denar naj bi se namenil za sterilizacijo mačke...če je res ne vem, lahko samo upam, da je. Res je da nisem mladiča tam vzela zato, ker nisva hotla 'nepreverjenega', ampak nisem vedela za prostovoljke, ki se trudijo iz dneva v dan za mačice. Motiti se je človeško in mislim, da je v tej temi zadosti trditev, da ugotoviš, da si se pač zmotila. Povej naprej....
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:22 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Pixolinna je napisal/-a:Pravzaprav sem ze vceraj okoli 16. ure odgovorila na prejsne poste, pa je ocitno moj odgovor nekdo zbrisal.. :rolleyes:

helena je napisal/-a:Tvojih postov ni brisal nihče.

renata je napisal/-a:Pa še to: nihče ni izbrisal tvojega včerajšnjega odgovora. Mogoče si namesto "Pošlji" pritisnila "Predogled" in se nato odjavila.

Pixolinna je napisal/-a:in ja,sem kliknila poslji in ne predogled

Bom malo OT, ampak tole pa je treba razjasniti. Tvojega sporočila ni zbrisal NIHČE, ker imam to možnost samo jaz, jaz pa tega nisem storila (niti nisem bila pri računalniku ob tem času). Če bi bilo tvoje sporočilo objavljeno in bi ga kdo umaknil, bi ga jaz lahko videla, pa ga nikjer ni. Najverjetneje nisi kliknila pošlji ali pa je vmes že kdo objavil sporočilo in te je sistem na to opozoril - takem primeru je potrebno še enkrat klikniti pošlji, ker sporočilo ni bilo poslano :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:27 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

renata, podpis.

Če mi jata kričačev začne dopovedovat karkoli, se obrnem in grem. Če pa moje vprašanje, zastavljeno v nekem nekonfliktnem tonu, dobi tak odgovor, potem pa tudi prisluhnem in ostanem. Četudi mi pokažejo, da sem do takrat ravnala narobe.

Sori, punce, ne gleda na to, kar nekomu želite dopovedati, taki krdelni napadi in udrihanje po vsakem, ki malo drugače diši se mi upirajo. Pa tako rade z višine gledate na druge forume, kjer naj bi se to dogajalo - potem pa tukaj počnete prav isto. :negative:

Malemu najdenčku želim vse dobro, lastnici pa vprašanje (mogoče je že odgovorila, ne vem, preveč se mi upira podrobno brati vse, kar ste napisale) zakaj misli, da je potrebno, da ima muca leglo pred sterilizacijo? Ne provociram, sprašujem.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:27 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Pixolinna, preberi si prosim tale zapisek: http://www.facebook.com/dzzz.kranj#!/no ... 1379383666
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:28 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Taperverčki, ideja je prišla malo od tu...

all je napisal/-a:
Ker smo pa na forumu tako grozne, pa najbolj da se greš pogovarjat z nekom, ki podpira izkoriščanje mačk za lastne interese. Tukaj tega ne boš dobila.

...pa malo od vseh prilimanih :bad: in :dash:

Jaz bi se želela od tega sporočila dalje

Pixolinna je napisal/-a:Renata, hvala za bolj diplomatski odgovor, se strinjam z napisanim in vem, da je nemogoce slediti muckom ce bodo potem se imeli potomce, ampak verjemite, da bomo poskrbeli da jih ne bodo imeli..imamo radi zivali in se trudimo pomagati po najboljsih moceh, denar pa damo raje za njih kot zase..tako da o ceni starilizacije sploh ne razmisljamo, kar je treba je treba..mucki gredo pa samo bljiznim, tako da bomo ostali v stikih z njimi in za njih bo dobro poskrbljeno, da ne recem najboljse..

Ostale pa pac berete tisto kar hocete videti..sem ze napisala da moja muca ni imela mladicev zato ker bi jih kdo hotel, ampak zato ker smo se tako odlocili sami, pa tudi ce na koncu vse obdrzimo, samo da bo dobro poskrbljeno za njih..ne bi jih dali kar komurkoli..


pogovarjat predvsem o tem, kdaj bodo S/K, kje bodo S/K, dati kak nasvet o kul veterinarjih in pa ja, mogoče, tudi o tem, kako oskrbeti dudarja.

Trepljati po rami zaradi oskrbe dudarja, ki ne bo S/K, pa res ne nameravam nikogar, in ga tudi nisem.
Na napako, ki je že storjena in je za nazaj nihče ne bo odpravil, ne glede na ves gnev in na vse :bad: in :dash: , pa mislim, da smo že dovolj močno opozorili.
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 790

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:10 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:31 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Pixolinna super, da si uvidela nespametno početje bi pa samo rada nekaj dodala - to, da ima tvoja mačka leglo še zdaleč ni samo "your business" ampak od vseh nas, ker slej ko prej se bomo ukvarjali tudi s potomci tega tvojega "businissa". Pa še dodatek - mački, posvojeni od MH in ostalih preverjenih društev in začasnikov so načeloma najboljše posvojitve, ker oddajamo mačke s katerimi se 24 ur na dan ukvarjamo, zdravimo, če je treba in ne zavajamo ljudi z neresničnimi podatki. Ljudje, katerim pa se jim zdi, da so živali po zavetiščih "pokvarjena drugorazredna roba" - pa že zelooo dolgo niso več okoli mene in bi lahko morda v prihodnosti premislila v to smer tudi ti, če imaš res tako zelo rada živali kot pišeš namesto da podpiraš razmišljanje takih ljudi s tem, da jim "serviraš" mačke, ki jih koti tvoja lastniška mačka.

In ja - me zelo zanima kako je ta mali mucek, če je še živ in kako napreduje?
Animal liberation - human liberation

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:38 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

renata je napisal/-a:Taperverčki, ideja je prišla malo od tu...

all je napisal/-a:
Ker smo pa na forumu tako grozne, pa najbolj da se greš pogovarjat z nekom, ki podpira izkoriščanje mačk za lastne interese. Tukaj tega ne boš dobila.



Pa sem rekla, da ne bom več pisala, smao moram še tole objasnit.

To sem napisala tako zato, ker sem iz pisanja Pixoline dobila vtis, da malo provocira in da ima Heleno in MH malo za norca. Poleg tega iz njenega pisanja ne vidim nobenega sočutja do mačke in mladičev, vedno omenja samo sebe, svojo družino in bodoče lastnike. Povprašala je samo za najdenčka, o katerem ni potem nič več govorila.

Če se pa zaradi mojih/vseh besed počuti napadeno in nedobrodošlo, pa ne vem kaj naj rečem. Mogoče to, da bi morala drugič malo bolj razložit stvari, ne pa da na polovico stvari odgovarja šaljivo, da človek na koncu nič več ne ve, da ko kaj vprašaš dobiš odgovor kako se te to ne tiče.

Ker mi to ni pošteno. Vsi na forumu se moramo brzdati, zato da bo ena lahko v miru dobila info, ki ga želi in se ne bo počutila nedobrodošle. Po drugi strani pa ona lahko piše kar hoče, da ne omenim kako nelogično mi je njeno pisanje.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: To jun 21, 2011 9:03 am

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:41 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Ves kaj Helena, samo isces in isces kje se bos lahko kregala..jaz bi morala pa ze zdavnaj odnehat, ker se itak tu ni slo za moje muce ampak za najdencka..
Lepo se imejte in veliko srece pri tem za kar se trudite..

Lp

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 11:45 am

Re: Okoli 10dni star najdencek

Pixolinna je napisal/-a: ampak za najdencka..


Lahko bi vsaj povedala kako mu gre, če se je vse zaradi njega začelo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 12:39 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

@all, nekje vmes je bilo omenjeno, da se baje dobro drži ;)

@Pixolinna, glede na to, da ignoriraš vprašanja, ki so ti bila že najmanj 10x postavljena, sklepam, da tega, kar te sprašujejo, ne nameravaš narediti oz. urediti? Ja, žal, imeti mačje mladičke ni tako zelo preprosto kot si si mogoče predstavljala (ker je to vse prej kot imeti jih in jih oddati - predhodno je potrebno za njih tudi primerno poskrbeti: od cepljenja do zdrave prehrane, potem pa tudi S/K itd.). Če želiš pomagati, ne oddajaj mačk, ki ne bi bile S/K. Samo toliko.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.