V središču

Sterilizacija/kastracija -osnova, temelj, pogoj


Moderator: renata

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 8:41 pm

Re: Sterilizacija/kastracija -osnova, temelj, pogoj

To se je tudi meni zgodilo, da mi veterinarka, ki je sicer fanj ženska in strokovnjakinja na svojem področju, ni hotela sterilizirat mojo Mišo preden ni dopolnila 6 mesecev. Ma prav bala sem se, da bo, da se bo Miša začela gonit in klicat ženina. Na srečo se je vse dobro izteklo.
V eni od tem, ki je na temo s/k oz. na temo zakaj muce imeti noter, pa sem vam že pisala, da svoje prijateljice ne morem prepričat, da bi dala sterilizirat in da bi jih imela v notranjem prostoru. A glej ga zlomka ravno pred dvema tednoma ji je izginila mama muca z mladički. Kljub intenzivnemu iskanju, je niso več našli. Bila sem zgrožena in prvi moj komentarje bil: "Pa sem ti rekla kaj bo? Ali me zdaj razumeš kaj ti želim povedati?" A s strani prijateljice nisem dobila odgovora. Vse tiho je bilo.....
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: So mar 02, 2013 4:47 pm

Kraj: celje

Odgovor Pe sep 27, 2013 2:27 pm

Re: Sterilizacija/kastracija -osnova, temelj, pogoj

Pozdravljene!
Še malo pa dobi nuška sostanovalko in potem pridejo slike. In s tem se je pojavil tudi šok, kok so različne cene sterilizacij muc. Vrjamem da zahteva to svojo ceno, ampak ne zastopim razlik. V istem kraju masta dve veterine različne cene, ena 71 € in druga 79€. tega res ne štekam. Potem pa vidiš spletno stran mačje hiše, se ti pa use ostalo zagravža kako je to mogoče!? Zakaj takšna razlika? Jaz in mami bi dale use skupaj sterilizirat 3 muce, in potem zračunaš koliko bi dal v domačem kraju in koliko pri MH...a je to normalno? Ali se samo jaz to sprašujem?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe sep 27, 2013 2:49 pm

Re: Sterilizacija/kastracija -osnova, temelj, pogoj

Je normalno, naše poslanstvo in politika cen je drugačno kot od veterinarja, ki to opravlja kot običajen posel.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor Sr feb 12, 2014 4:19 pm

Re: Sterilizacija/kastracija -osnova, temelj, pogoj

Ali morda kdo ve, če bo imela občina Slovenska bistrica tudi letos kakšno akcijo za sterilizacijo/kastracijo?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če sep 11, 2014 7:46 pm

Re: Sterilizacija/kastracija -osnova, temelj, pogoj

"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Prejšnja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.