V središču

Kaj lahko storim?


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To sep 25, 2012 2:13 pm

Kaj lahko storim?

sej vem da sem že zadnč rekla pa vsejn je treba nekaj narest. na našem delovišču redno dobivamo obiske takih in drugačnih mačkov. predvsem me je spet v nedeljo špiknlo ko je končno prišla na obisk lepotička mala, za katero sem mislila da je čudežno izginila. drobčkana, bela, dolgodlaka, modre učke. lepa za dol past. ta reva je bila po mojem vedenju že vsaj dvakrat mamica in garantiram da bo dejle spet. pojma nimam čigava je, če sploh je od koga zares. soseda mi je enkrat omenila, da je ena starejša gospa ob cesti odlagališče za mačke in tudi ne vem koliko se jih nahaja tam. poštimani dvomim da so. zanima me torej ali lahko "ugrabim" mačka ki se pač prosto sprehaja? sicer ta bo še dobra...še bajta ne bo fertik bom že skregana z vsemi okol :D . tko al pa tko pa vsi šinfajo drug čez druzga. prosim za vaše mnenje torej.
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor To sep 25, 2012 2:21 pm

Re: Kaj lahko storim?

Seveda. Vsako mačko, ki je na cesti in ni pod nadzorom lahko smatraš za zapuščeno (če ni npr. vidne označbe lastništva) oz. izgubljeno. Jaz bi na tvojem mestu mačko pobasala, jo sterilizirala in z označenim ušesom vrnila na lokacijo - hrano očitno nekje dobiva, če se še zadržuje tam.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To sep 25, 2012 2:34 pm

Re: Kaj lahko storim?

Se popolnoma strinjam z matejo...

knedl je napisal/-a:še bajta ne bo fertik bom že skregana z vsemi okol :D

Join the club! :rolleyes: 8) Kavo boš pa vedno lahko pri nas dobila... ;)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor To sep 25, 2012 4:24 pm

Re: Kaj lahko storim?

Jaz take lovim ponoci oziroma zelo zgodaj zjutraj, da nima kdo kaj prevec za vidit, pa okrog govort. Je pa najbolje, ce se ji res odreze useska, sej te kmetje itak ne vejo v cem je fora :truce: za tiste ki pa vejo, je pa to pomemben in razveseljujoc podatek :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr sep 26, 2012 6:17 pm

Re: Kaj lahko storim?

jaz sem tam samo za vikende večinoma tako da zjutraj ali zvečer odpade. mucka je pa plašna in se ne pusti božat. ne vem še kako naj jo ujamem. mateja če nimaš pod milim nebom kaj počet za vikend te vabim na kavo. po pravic povedan, sem čist usrana ker tega še nikol nism počela. sicer je pa vse enkrat prvič ane...
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.