V središču

Transport živali


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor To maj 21, 2013 9:07 pm

Transport živali

Nisem našla nobene podobne teme, zato odpiram novo... Skratka, na poti iz službe sem naletela na avtomobil, ki je na odprti prikolici (brez cerade) v kletki (potovalnem boksu) vozil psa. Poleg tega je vredno omeniti, da je voznik sedel v ogromnem terencu, tako da bi bilo v njem prostora za kletko dovolj in še preveč. Sem se trudila, da bi ga dohitela s kolesom, pa je imel srečnež zeleni val in si številke registrske tablice nisem mogla zapisati. Zanima me pa sledeče - se lahko na takšno stvar poda prijavo ali je takšno prevažanje živali (če je kletka trdno privezana) celo dovoljeno?
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Po jun 03, 2013 8:25 pm

Re: Transport živali

Vidim, da sprašuješ glede prevoza živali. Jaz tega žal ne vem. Predlagam pa ti, da če v tej temi ne boš dobila odgovora pošlješ zasebno sporočilo *šivi*, da ti bo ona oz. njena mama odgovorila, ki se spozna na to Zakonodajo. Tudi meni je zelo lepo svetovala in povedala stvari, ki jih nisem vedela v zvezi s podarjanjem in preprodajo psa naprej. To bo zagotovo tudi vedela Helena iz MH.
Upam, da se bo še kdo oglasil, ki o tem dejansko kaj ve, ker si odprla zelo zanimivo vprašanje oz debato.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor Če jun 13, 2013 5:10 pm

Re: Transport živali

Hvala, metka. :)

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.