V središču

Daj si duška, 2. del


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 302

Pridružen: So jul 11, 2015 6:50 pm

Odgovor Sr maj 31, 2017 8:42 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Bela šapa je napisal/-a::lol: jaz pa vsako jutro bentim čez pešce, ki lagodno špancirajo po kolesarski stezi kot da je modna pista (zraven je širok pločnik, tako da ni izgovorov :devil: ). Ampak pazim na njih, brez skrbi ;) .


V nedeljo si meni pred avto pri policiji zapeljala :D Sem te po mačkasti torbi prepoznala ;) sem ti trobila pa me nisi videla :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor Sr maj 31, 2017 9:00 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Haha :D , pa smo te dobili, zdaj vse vemo, kdo vozi po cesti poleg kolesarske in zapelje pred avto. 4:1 za nekolesarje :lol:
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20926

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če jun 01, 2017 4:30 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ain't no saint :gvse:
S Čarlijem sva predebatirala najine nedeljske vožnje in se jih ne spomniva dovolj da bi lahko rekonstruirala potek dogodkov. Fiorina, pri policiji sta dva prehoda za pešce, dvokolesnike, vozičke ipd., običajno prečkava cesto preko te ali one zebre. Če sva bila res midva in sva izsiljevala, se pardonirava, se trudiva bit zgledna udeleženca prometa, ni pa nujno da nama zmeraj rata (na trobljenje pred policijo pa res ne reagiram :lol: ).

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jun 02, 2017 8:27 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Trixi je napisal/-a::dash: Pomotoma sem zbrisala iz "moj album".. en moj album, z zadnjimi fotkami.
Upam, da mi ga povrnejo, da ne bodo na forumu "fotke - brez fotk". :girlblush:

So mi odgovorili, da mi ga ne morejo vrnit, ker so izbrisani albumi dokončno izbrisani.
Sicer ne verjamem, ampak lahko, da imajo tako politiko.
Se bom potrudila in poiskala ter ponovno objavila manjkajoče fotke.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jun 02, 2017 11:17 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Tole ni vredno, da bi omenjala v Adijevi temi. Kliče vesel moški glas, da bi posvojil Adija. Očitno je še star oglas na Bolhi (od koder žal ugotavljam, prihajajo najbolj kret..... klici). Razložim, kako je z mucom, da z njim ni lahko in da Adi ni muc, ki bi si ga podajali, ker dotični glede na okoliščine z mucom gotovo ne bo zdržal. In dotični kao da vse ve, da ni natančne sorte, torej ga sploh ne bo motilo dejstvo, da maček kaka vsepovsod. Malo še čvekam, kar tako iz vljudnosti, in potem veliki finale: dotični pribije, da ga nič ne moti, ker bi muca tako ali tako sfaširal. Saj ne, da me je ravno šokiral, ker se človek navadi poslušati razne kretenizme, ampak ker je provokacija letela prav na Adija, bi dotičnemu delala vse sorte, če bi mi le prišel v roke. :mad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor So jun 03, 2017 6:34 am

Re: Daj si duška, 2. del

Prejšnje tri dni sem poslovno preživela na slovenski obali, ker je konferenca tam kjer je, imaš na izbiro tri hotele oz. dva hotela in neke vile, ki so ostale v cca. 80ih letih prejšnjega stoletja, cene so pa v vseh treh kar poštene...No, skratka...včeraj zjutraj se jaz zbudim in se spravim spakirat stvari, pogledam od blizu - MRAVLJE POVSOD...po postelji, po mojem kovčku in oblekah (ne vem, če si predstavljate kako je ko vzameš v roke sveže perilo pa po njem leze kakih 10 mravelj), čevljih. :bad: :dash: In to seveda faraonke, ne vem kaj so iskale, ker hrane nisem imela nobene, tako sem potem preživela pol ure ob pakiranju stvari s katerih sem prej stresala mravlje itd. potem doma sem preživela pa še nadaljnje pol ure ob razpakiranju stvari v banji, da sem spotoma prestregla še enih 7 mravelj, ki so se mi uspele skrit.
Preden sem šla iz hotela sem v recepciji povedala za mravlje in pravi receptorka prijazno ampak čisto nič presenečeno: Ja gospa hvala, bo sobarica preverila sobo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So jun 03, 2017 2:31 pm

Re: Daj si duška, 2. del

IsKrIcA, za tak hotel pa ti ne bi bilo treba plačat polne cene. V kolikor bi si faraonke prinesla domov, bi bila v tvojem stanovanju kmalu veselica, nato pa verjetno še pri sosedih.
****
Povrnila sem si zbrisane fotke, kar mi je vzelo čisto preveč časa. Sem si sama kriva. :girltruce:
Sedaj grem pa na urgenco, z možem. Si je sam kriv. :dash:
:pismo: Ni mi dolgčas.
Bom na urgenci kvačkala. :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So jun 03, 2017 6:16 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:) Na urgenci pa danes ni bilo gužve in smo hitro opravili. Ni zmečkanina, me zelo veseli. So pa vlekli dol noht in šivali.
Jaz sem pa OK, da ne bo koga zame skrbelo. ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne jun 04, 2017 8:59 am

Re: Daj si duška, 2. del

Pred urgenco, z Njegoševe, za avtobusno postajo so pa luštne podgance, kar precej njih in se imajo fino, kot veverice v parkih v ZDA. Jih nisem pričakovala in so me res presenetile. Nekaj sem jih posnela.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jun 07, 2017 11:10 am

Re: Daj si duška, 2. del

Danes mi je skočil, tik pred avto, večji srnjak, in bi letela s ceste, če bi bilo mokro in drsno, ker sem morala bremzat, da nisem trčila vanj. :scare:
Iznenada se je pognal, iz nižjega nivoja (malo brega) in visoke trave, da ga zares ni bilo ne zavidet, ne za pričakovat, in to na ravnici, kjer so zopet višje brzine. Sva imela oba veliko srečo. :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20926

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr jun 07, 2017 4:59 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Višje inštance, ne pozabit Srečkota brat (Trixi rekla :P ).

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jun 07, 2017 6:21 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:good: Ja, takoj je! :angel: :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Če jun 08, 2017 9:55 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Če greš na banko in pokriješ del limita na Mastercardu, to ne pomeni, da imaš tisti del spet na voljo za plačevanje, kljub temu, da še ni bilo obračunsko obdobje? :blush: Ker bi nuujno rabila določen znesek na masterju, pa sem ravno zato šla danes na banko da so mi nakazali gor, ampak razpoložljiv znesek je pa še vedno tak, kot da sploh ne bi plačala. :( (v prometu je pa navedeno upn - xx evr)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če jun 08, 2017 9:58 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Včasih traja kakšen dan, da se zadeve pravilno preknjižijo - res pa nimam pojma, kako je pri mastercardu (jaz imam viso electron z ločenim bančnim računom in naložim tja, ko/če kaj potrebujem, res pa je, da je nimajo pri vseh bankah)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Pe jun 09, 2017 8:11 am

Re: Daj si duška, 2. del

Pa res ja, en dan je trajalo, zaj je ok. Hvala! :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če jun 15, 2017 7:52 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:girlblush: Več kot uro sem brisala manj pomembne emaile, ker mi gmail ni več omogočal pošiljanja in ne prejemanja sporočil, da sem za silo spraznila bazo. :girltruce:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20926

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če jun 15, 2017 7:53 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ne prideš mu do konca ja, vsake toliko zateži :devil: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če jun 15, 2017 9:06 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Jst jih mam 3200 pa neki za zbrisat...k sreči so v glavnem sami nepomembni....
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jun 15, 2017 11:21 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:P amaterke, jaz mam 5.095 neodprtih... :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To jun 27, 2017 12:53 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Nova pravila, če želiš plačati položnico, moraš pokazati osebni dokument in povedati kraj rojstva. :dash:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.