Daj si duška, 2. del


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po nov 21, 2016 6:12 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ma jaz to tudi drugje napišem :P

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr nov 23, 2016 6:43 am

Re: Daj si duška, 2. del

Uuu a ma gospa Catsova po ta novem tudi FB? :D

Duško, ajde saj očitno se bo tole leto vseen kar dobro končalo, sicer z veliko lekcijami ampak ok. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29983

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr nov 23, 2016 9:12 am

Re: Daj si duška, 2. del

IsKrIcA, sem te že pogrešala, si kar izginila. :scratch: Pa, sem prebrala, da imaš že dogovorjen/odobren dopust! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr nov 23, 2016 11:18 am

Re: Daj si duška, 2. del

Duško, daj mi moč in miren glas, da dobro speljem tale pogovor ... :angel:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6227

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Če nov 24, 2016 11:11 am

Re: Daj si duška, 2. del

No, sej tole je verjetno bl za Smešnice, ampak ok, tud Duško se loh kdaj kislo nasmeje.

Vidim na FB, kako bejba objavi sliko sporocila, ki ji ga je na listku pustil mož in napiše neki v stilu, kaj jo pričaka, ko pozabi možu zlikat srajce. Na listku je narisana srajca, likalnik, srček in zraven piše celo prosim. In zraven sami komentarji v stilu: ooooooh kako ljubko!
Men bi blo ljubko, če bi se dec zavedal, da ima dve roki in da si sam speglal srajce. Pa sej ni nič čudnega, da nas ženske v družbi pogosto dojemajo kot manjvredne, če je to višek babjega intelekta. :fool:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če nov 24, 2016 12:02 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Slika
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 970

Pridružen: Sr sep 22, 2010 2:29 pm

Odgovor Če nov 24, 2016 1:05 pm

Re: Daj si duška, 2. del

taperverčki je napisal/-a:... Men bi blo ljubko, če bi se dec zavedal, da ima dve roki in da si sam speglal srajce. Pa sej ni nič čudnega, da nas ženske v družbi pogosto dojemajo kot manjvredne, če je to višek babjega intelekta. :fool:


:good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če nov 24, 2016 2:30 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:lol: :lol: :lol:
evo, tole me je pa res nasmejalo (sej potem so še tiste fore, da tip pazi na otroke, ko je šla ona slučajno prvič po pol leta na eno kavo - kakšen car, da ji je omogočil to svobodo, pa kako je priden, ker enkrat na teden zloži posodo v pomivalca in pritisne na en knof pa ... seveda, da on skrbi za "moška" dela "po bajti" - živita pa v enosobnem stanovanju, ki nima niti balkona, da bi lahko plevel iz korit postrigel :P )
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 970

Pridružen: Sr sep 22, 2010 2:29 pm

Odgovor Če nov 24, 2016 2:41 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Leia je napisal/-a:... prvič po pol leta na eno kavo - kakšen car, da ji je omogočil to svobodo...

Pa še to je bil najbrž prej fajt, ker je pa glih takrat on nameraval avto dat pogledt, ker že 6 mesecev prednja obesa škrta... :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Pe nov 25, 2016 7:23 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Trixi je napisal/-a:IsKrIcA, sem te že pogrešala, si kar izginila. :scratch: Pa, sem prebrala, da imaš že dogovorjen/odobren dopust! :good:


Trixi :kiss: Vse ok, samo tole leto sem bila res zelo zaposlena, se posvečam tistemu čemur eni pravijo kariera. ;) :lol:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 255

Pridružen: To jun 21, 2016 1:11 pm

Odgovor Ne nov 27, 2016 9:00 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Telekom!!!! In popravljanje interneta skos! in motnje in vse.... grrrrrrr :dash: :dash: :dash:

...need some tea :morningcoffee:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor To dec 06, 2016 9:09 am

Re: Daj si duška, 2. del

Tist ko bi najrajš bučo snel nekomu, ki je res hudo prestrašil nekoga za katerega mi je mar. Res. Ne moreš na blef vn metat, brez da bi sploh mačko vidu, diagnoze FIP, pa smrtno obsodbo za čez 2-3 mesece. A se hecaš. Pri asoimptomatskem mačku - ki ne driska, ne bruha, ne izgublja teže, ima apetit in normalno je. Enostavno ne moreš. Ne moreš tko človeka v teror spravit. In povrh vsega še rečt da je lastnik mačke za izbruh FIPa itak sam kriv ker je mačko "spravil v stres" s posvojitvijo še enega mačka. Ne morš. Kak človek moraš bit da greš to narest osebi ki jo je že tako strah. Vsi smo softiči ko gre za naše družinske člane. In mačke so družinski člani. Še tanajbolj močne od nas bi znerviralo do konca. In ne morš talat smrtnih obsodb okol brez da veš o čem govoriš in si res zihr!!!!!!!!!!!!! GRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29983

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če dec 15, 2016 7:24 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Eni mucki kihajo, enim teče iz oči, eni driskajo, eni so pa celo super in že čisto predolgo čakajo na svoj stalni dom. Takle mamo. :rolleyes:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 49

Pridružen: Ne dec 04, 2016 9:51 am

Odgovor To dec 20, 2016 7:02 pm

Re: Daj si duška, 2. del

ne morem verjet kako znate biti nekateri osladni
so naši/e življenski spremljevalci ... njihova posebnost ni v izgledu ... ampak notranjosti ... temu kar nam nudijo kot
posamezniki ... naj bodo ljudje ali živali

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29983

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če dec 22, 2016 9:05 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:yeey: 1. Najprej si moram dat duška, ker sem težila za te smajlije. :D ;) :bozicek: :presents: :santa: :santa2: :clap:
2. Božiček naj nam prinese najprej vrečo zdravja, nato pa še super-duper domove za mačje srčke.
3. Imam še veliko želja. :pismo:
:thanks:
:bye:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Po jan 02, 2017 4:17 pm

Re: Daj si duška, 2. del

2017, prosila sem te za zdravje. A nisi poslusal?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor To jan 03, 2017 9:24 pm

Re: Daj si duška, 2. del

A jst prov vidim da je cca 8%mack iz fb albuma brezdomckov oskrbljenih v ambulanti leta 2016 "mojih"? Ne vem a naj bom razocarana da jih se niti pribljizno ne zmanjkuje in da mam se OGROMNO dela ko se pozdravim, al naj bom raj ponosna na cifre?

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 49

Pridružen: Ne dec 04, 2016 9:51 am

Odgovor To jan 03, 2017 10:05 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:bad: zima

kljub množici oblačil zebe

najbolj prijetno je doma ob radiatorju

ugibam, če nisem bila v enem od prejšnjih življenj mačka :P

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29983

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To jan 10, 2017 10:47 am

Re: Daj si duška, 2. del

:pismo: Ko ne upošteva znaka za neprednost in ti švigne idiot mimo, kot da je sam na svetu in to v "drsnih" razmerah, ko pridem iz avtoceste in imam prednost, pa moram še na take bedake pazit. :ireful:
:fool: Pa taki, ki vidijo znak 40 (blizu šola), nato pa celo pot vozijo v tej hitrosti, čeprav je dovoljeno naprej 50 km/h in tudi razmere na ceti to dopuščajo, za prehitevanje pa ni ravno primerno. :dash:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Ne jan 22, 2017 2:39 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Pa kako lahko nekdo v isti sapi trdi "mačke imajo nagon po parjenju, treba jim ga je pustiti, s/k je mučenje" in "treba je spremeniti zakone in denarno kaznovati ljudi, ki jih mečejo na cesto". Aja, pa loviti mačke po cesti in s/k je stres in mučenje. Ženski po dolgi debati še kar ni jasno, da ravno "pustimo nagon" povzroča težave, ki bi jih ona denarno kaznovala. Grem :bad: :dash: :dash: :dash:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.