Nudim / iščem / kupim / podarim


Moderator: andreja

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29982

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne mar 06, 2016 7:56 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Če se ne ob nihče javil, ga vzamem jaz, pa po uporabi dam v star papir. Sem pa že 2 kupila in mi ni nuja.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne mar 06, 2016 9:31 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

OK, imam ga doma in se zmeniva ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Ne mar 06, 2016 1:00 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Sorcerer že zrihtano, hvala. ;)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 30

Pridružen: Če jul 12, 2012 8:53 am

Odgovor Ne mar 13, 2016 8:02 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Prijazen, urejen mlajši par, vedno redna plačnika, z dvema skuliranima mačkoma 8) išče stanovanje v območju Črnuče - Domžale - Kamnik - Komenda. Najraje v hiši, z lastnim vhodom in z normalnim lastnikom, ki seveda dovoli živali. Lahko delno opremljeno. Vsaj nekje od 58 m2 oz. 2-2.5 sobno, cena s stroški max. 500€ in brez posredovanja najemniške družbe.

P.S: druga opcija: manjša hiša za najem z odkupom.

Informacije na ZS.

Hvala!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Če mar 17, 2016 10:48 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Potrebuje kdo izmed vas (ali pozna koga, ki potrebuje) naslednja zdravila:

- Ursosan, kapsule, 250 mg (imam še 70 kapsul),

- Euthyrox, 150 mg (imam še 3 škatle).

Prvo so žolčne kisline, ki se dodajajo ob boleznih žolčnika in jeter.
Drugo so sintetični ščitnični hormoni.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Sr mar 30, 2016 7:15 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Mogoče v Društvu za zaščito konj, če se prav spomnim ima en mucek težave z jetri.
Vrtičkarji, ker sem zaradi selitve ostale brez vrta in bogate zbirke domačih semen, imam pa možnost sodelovati na novem vrtu, bi lepo prosila za sadike ali potaknjence trajnic (začimbe kot so timijan, žajbelj itd. pa tudi maline, robide, kosmulja itd.). Odkupim, saj mi je res škoda kupovati sadike, ki niso vajene našega vremena. Prevzem Lj. Hvala! :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29982

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če mar 31, 2016 6:44 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Rozika, nekaj sadik malin imam zagotovo odveč, če želiš, dobiš.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Če mar 31, 2016 11:13 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Hvala! Pišem zs. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Po apr 04, 2016 7:37 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

En lep ponedeljkov pozdrav :)

Imam eno prošnjo, ki (še) ni nujna, bo pa kmalu.

Z možem sva kupila svojo nepremičnino, ki pa ne bo prosta predvidoma pred 15. 5. 2016. Najem nama poteče 30. 4. 2016 in do takrat morava tudi nujno ven, ne moreva podaljšat za dva tedna, ker lastnik najemniškega stanovanja le-to prodaja in bo imel takoj po najinem odhodu oglede. Torej, kritičnih je tistih 14 dni vmes (ali še manj, če se sedaj že bivši lastniki najine nepremičnine prej uspejo preselit). Za teh 14 dni greva v hišo mojih staršev, v nadstropje stare mame. Problem je v tem, ker bova pri tem imela seveda samo eno sobo, doma so že štirje mačkoni, ki so notranje zunanji. Stara mama je dementna in ji žal ne morem zaupat, da bo vrata za sabo zapirala. In tu nastane problem. Psa bomo že porihtali, bo malo pri stari mami, malo pri starših v zgornjem nadstropju, ko bova midva po službah, za mačke je pa to težje.

A obstaja kakšna prijazna duša, ki bi mojim trem nadebudnežem odstopila del svojega prostora za dva tedna? Seveda pridejo z opremo, hrano, igračkami, priboljški ... tako da ekstra stroškov ne bo, samo prostor potrebujejo. V kakšne hotele ali kaj podobnega jih res ne bi dajala, prepustila bi jih za ta čas nekomu, ki ima čut do živali, sploh za Kushija me je že zdaj groza, kaj bo ob selitvi sem in tja, ker smo res komaj prišli do sem, kjer smo (da se božamo, češemo in podobne stvari) ... tako da ja, če je kdo izmed vas pripravljen na čuvanje mojih mačkonarjev pri vas doma, ali pa poznate koga, ki bi to naredil (lahko tudi nekaj malega plačam, veliko žal ne, ker so stroški ob nakupu visoki - sem prepričana, da so marsikomu poznani), mi lepo lepo prosim sporočite. Muci so navajeni na čistočo, se načeloma lepo razumejo, samo Kushi in Ita imata občasno kakšne borbe, ampak če se posreduje, ni težav. Sonček je pač glasen, sploh zjutraj, ko zahteva svojo mokro hrano. Kushi je pa ena mila nežna dušica, ki ne rabi veliko, samo svoj prostor in mir.

Če je kdo pripravljen to narediti, bom zelo zelo zelo hvaležna in dolžna eno ogromno uslugo. Tako, zdaj pa samo upam, da se kdo najde :) :angel:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Po apr 04, 2016 10:23 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Ne potrebujem več!

Hvala, hvala, hvala :angel: :angel:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29982

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po apr 04, 2016 11:00 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

:good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6183

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor So apr 09, 2016 4:32 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Potrebuje kdo inzulin Lantus, zase ali za svojo žival? Ostali so 4 nedotaknjeni peresniki.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To apr 12, 2016 4:33 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Kakšna ideja kako najti pesem, ki jo slišiš v nadaljevanki? :) Načeloma jih ne gledam ampak tale pesmica je bila pa res lepa.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To apr 12, 2016 4:37 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Tale forum ima posebno moč, našla dve minuti kasneje. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr apr 13, 2016 10:02 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Mogoče kdo ve, kje bi se dali dobiti tile priboljški?

Slika

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 180

Pridružen: Sr maj 21, 2014 6:45 am

Odgovor Če apr 14, 2016 8:11 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Ta pa bo težka.Videla sem ponudbo samo na angleških spletnih straneh.Na amazon.uk stane 1funt drugače pa 2.Verjetno pa ne pošiljajo v Slovenijo.Od mene ni kaj dosti pomoči bom pa iskala dalje.Pa en velik :kiss: Meliju,Mili in Mušu.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1171

Pridružen: Če mar 17, 2011 6:56 pm

Odgovor Če apr 14, 2016 8:58 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Nisem prepričana, če gre za isti izdelek - proizvajalec je isti, embalaža je pa drugačna.
http://klinikaloka.com/trgovina/pribolj ... apell.html
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če apr 14, 2016 9:19 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Punci, hvala! Vrečka na sliki je bila kupljena nekje v Sloveniji. To so edini priboljški, ki jih muca od moje kolegice ima rada, ker je pa madam zbirčna in, ker ima težave z zobki, bi ji radi privoščili veselje - pa jih ni za dobiti, kjerkoli smo do sedaj iskali.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26232

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če apr 14, 2016 9:39 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

V Zooticu imajo tud, pravi moja kolegica, da jih je pred kratkim tam kupila.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Pe apr 15, 2016 5:09 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Prodam prikolico za kolo No Limit Doggy Liner - velikost za srednje in velike pse.

Namenjena je prevozu psov do skupne teže 50 kg. Teža prazne prikolice je cca. 15 kg.

Slika

Prikolica je bila rabljena tri leta, tako da se ji seveda po izgledu pozna uporaba (predvsem na tkanini in pri zadrgah), kar pa ne vpliva
na njeno voznost in uporabnost. Zraven dobite en nastavek za pripenjanje na kolo (je univerzalen), po potrebi je mogoče dokupiti dodatne,
tako da lahko prikolico na svoje kolo enostavno pripenja več voznikov.

Pes vstopa in izstopa skozi zadnji del prikolice, ki ga je mogoče popolnoma odpreti. Dno prikolice je ravno, material teflon, tako da jo je enostavno
čistiti (po želji potem posteljete z odejami ali brisačami).

Cena: 80 evrov

Lokacija za ogled / prevzem: Ljubljana

Moje izkušnje glede uporabe:
1. Moja psička se je že od začetka zelo rada vozila v prikolici. Na začetku sem jo seveda navajala tako, da je bila prikolica na mestu, potem sem jo vozila tako, da sem potiskala kolo ob sebi, šele nato sem jo pričela voziti tako, da sem bila tudi jaz na kolesu. Med vožnjo je večinoma spala.

2. Vožnje z novo težo in širino se morate navaditi. Na začetku znajo biti daljše razdalje zaradi dodatne teže kondicijski izziv.

3. Prikolica se je odlično obnesla za prevoze k veterinarju, v park, vozila sem jo tudi off-road (urejeni makadami po ravnini), vendar prikolica ni primerna za vožnjo po neurejenih poljskih poteh ali zelo razgibanih terenih. Ko imate kondicijo, je mogoče brez problema voziti prikolico s sabo tudi 40 km plus.

4. Prikolico je mogoče zložiti in jo dati v avto / spraviti v klet itd.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.