V središču

Beremo


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 100

Pridružen: So sep 17, 2011 9:50 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 1:25 am

Re: Beremo

Ne se sekirat, all, meni se je že dogajalo, da so odposlali več knjig na isti dan, prišle so pa čisto pomešano z več kot dvema dnevoma razlike vmes :rolleyes: je bogi poštar dva tedna vsak drugi dan eno knjigo nosil samo zame.

Sicer pa jaz sem lani ful denarja vrgla na bookdepository-ju, potem sem se ga pa malo naveličala (pa vmes sem bila še na Irskem, kjer sem tudi kupila eno goro knjig, čeprav so bile dražje kot bi bile prek neta) - ne morem brat tako hitro, kot knjige kupujem :D Zdaj naročam samo še take zelo težko pričakovane/hvaljene naslove in pa nadaljevanja serij, ker dostikrat kupim samo prvo knjigo v seriji, in potem če mi je všeč takoj rabim še vse ostale.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr feb 15, 2012 9:02 am

Re: Beremo

all je napisal/-a:Ma ja, Pošta :rolleyes: , samo ponavadi sem hitreje dobila. Teoretično je sicer čas do konec tedna.

Jst bi tudi Royal mail rada, sliši se fajn. :D


Sej jaz sm tud ponavad hiterj dobila, zdj pa tudi že neki časa čakam...ampak ok, bom še malo potrpela. :)

Izvoli:

Slika

:D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Pe mar 02, 2012 7:45 pm

Re: Beremo

Glede na to, da se mi zdi da nas tukaj kar precej rado bere,mam jaz eno idejo...in sicer tako menjalnico knjig, kot neke vrste knjižnico :) (vsaj sklepam, da jih imate kar nekaj doma po prebranem številu naročil na boodepository.com.). Jaz jih imam kar nekaj tamle na omari, ki bi z veseljem šle en krog k novim bralcem...so sicer večinoma taki in drugačni romani, kriminalke ipd.
Če je katera za lahko napišem seznam pa se potem dogovorimo naprej. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe mar 02, 2012 7:49 pm

Re: Beremo

Jaz jih imam ogromno, ampak v digitalni obliki - .doc, .pdf in podobno. Ima katera kake digitalne knjige za poslat/zamenjat?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor Pe mar 02, 2012 7:58 pm

Re: Beremo

jaz imam The Help v pdf. formatu
Dogs have owners, cats have staff

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Pe mar 02, 2012 7:59 pm

Re: Beremo

Žal jaz nimam nič v digitalnem formatu, ker nekako zame ni isto oz. se ne morm z latopom zvit na kavč. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe mar 02, 2012 8:17 pm

Re: Beremo

The Help je odlična knjiga :good:

Pa tudi moje branje mora bit na papirju. Preveč službenih stvari imam na ekranu, pol pa vsaj tisto, s čemer se sproščam, naj bo v lepši obliki :D

Iskrica, meni se ne da seznama pisat, raje lepo sem pridi pa si zberi, kaj bi brala :D :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Po mar 05, 2012 8:22 am

Re: Beremo

Ja sej to, že tko kr naprej buljim v ta ekran...je več kt dost. Čeprov bi ble pa elektronske knjige praktične za na dopust kamor jaz ponavad zvlečem enih 10 knjig potem pa kr je še placa v kufru zafilam z ostalimi stvarmi pa se mi še tko zgodi, da mi knjig zmanjka, če jih maš pa v elektronski obliki jih maš lohk pa 100 plus da je precej lažje za nest. :)

Cats to mi je pa preveč nerodn. :D

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po mar 05, 2012 8:34 am

Re: Beremo

Vidš, Royal mail dobim, pa ne pridem ponjo. :rolleyes: Hvala. :D

Knjige sem sicer dobila ene 2 dni po mojem pritoževanju, tako da je vse ok. :)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 467

Pridružen: Ne sep 12, 2010 12:12 pm

Kraj: Obala

Odgovor Po mar 05, 2012 9:48 am

Re: Beremo

IsKrIcA je napisal/-a:Glede na to, da se mi zdi da nas tukaj kar precej rado bere,mam jaz eno idejo...in sicer tako menjalnico knjig, kot neke vrste knjižnico :) (vsaj sklepam, da jih imate kar nekaj doma po prebranem številu naročil na boodepository.com.). Jaz jih imam kar nekaj tamle na omari, ki bi z veseljem šle en krog k novim bralcem...so sicer večinoma taki in drugačni romani, kriminalke ipd.
Če je katera za lahko napišem seznam pa se potem dogovorimo naprej. :)


Jaz sem takoj za, imam doma kar nekaj polic, ki bi jih bilo treba malo spraznit :)
Ma to bi si jih izmenjavale po pošti? Ker dvomim, da bi šlo "v živo", vsaj zame, ki sem z Obale..

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Ne mar 11, 2012 10:13 am

Re: Beremo

Ja, po pošti ali pa po želji na kavi kje na sredi poti :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor To jun 26, 2012 8:16 pm

Re: Beremo

Kazuo Ishiguro: Ne zapusti me nikdar
http://www.joker.si/article.php?article ... &rubrika=9

Zadnja leta berem manj kot sem včasih, tako, da traja ponavadi kar nekaj časa, da preberem celo knjigo :D , tole sem pa po prvih nekaj desetih "malo manj razumljenih straneh", nato prebral v enem dnevu, čisto me je prevzela. Če je še niste brali (e), jo toplo priporočam. Danes sem ugotovil, da je bil po njej leta 2010 posnet tudi film, si ga bom ogledal. :)
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne avg 26, 2012 8:46 pm

Re: Beremo

Berem knjigo Rod Jamskega Medveda.
Zato, ker sem po njej dobila ime :)
Jo je katera že prebrala? 7 knjig je drugače :)
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne avg 26, 2012 8:55 pm

Re: Beremo

MarryAlice, jaz sem prebrala prve dve, mnogo let nazaj. Bili sta mi zelo všeč. :good:

Te dni sem prebrala Here on Earth od Alice Hoffman. Od iste avtorice sem pred kratkim prebrala Local girls, in bom vsekakor poiskala še kakšno njeno knjigo. Odlična je!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Po avg 27, 2012 7:50 pm

Re: Beremo

You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor So sep 01, 2012 4:30 pm

Re: Beremo

A katera bere tole megauspešnico 50 odtenkov sive? Berem, da je najbolj prodajana knjiga. Jaz sem si jo danes kupila, me res zanima, če je res fajn :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor So sep 01, 2012 5:52 pm

Re: Beremo

Jaz sem že prebrala vse tri knjige iz trilogije. Najbrž sem preveč pričakovala ampak name niso naredile ne vem kakega vtisa, bolj se mi zdi da puritanski Američani halo zganjajo :D Tole je ena taka ljubezenska zgodba za brat na plaži, kjer je glavni junak nesramno bogat in še bl lep, glavna junakinja je pa lepa in nedolžna (dejansko). Vsa razlika od kakih drugih "ženskih romanov" je, da ima ta eksplicitne prizore sexa (tud to smo že bral npr. Judith Krantz če se prov spomnim, je pa res da jih je tle več), ki naj bi bili sado mazo. Ok ja, vsebujejo šeškanje po riti in še kej takega, ob vseh res hard zadevah pa ona postavi hard limit. Tudi jezik kot tak se preveč ponavlja...he finds his release - prbližno 30x opisan njegov orgazem. Pa da ne bom zdj sam pljuvala, čist luštn za prebrat na dopustu, te potegne notr in požreš te tri knjige da je veselje...sam vem ne zakaj taka evforija okrog tega šeškanja (pa ne me narobe razumet, eni prizori so čist fajn) . :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor So sep 01, 2012 6:29 pm

Re: Beremo

Hvala! Jaz bom tole ta prvo prebrala in poročam, drugi del v slovenščini pride ven 20.9. in potem novembra še treji del. Če me bo prva knjiga pritegnila, sigurno kupim še druga dva dela. Poročam ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor So sep 01, 2012 7:22 pm

Re: Beremo

Jst bi jo rada brala, ampak v angleščini. Sem jo že iskala okol, pa sam slovensko skoz najdem. Slovenski prevodi mi pa grejo na bruhanje, tako da se priporočam za nasvet kje naj staknem angleško (in ne, ne bom je z Amazona naročala...)

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So sep 01, 2012 7:54 pm

Re: Beremo

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 59 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.