V središču

Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 302

Pridružen: So jul 11, 2015 6:50 pm

Odgovor Če apr 20, 2017 10:02 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Moj sesalec je dočakal svoj konec. Kupujem novega in iščem nekaj učinkovitega v boju proti mačjim dlakam. Živimo v majhnem stanovanju, tako da bi nekaj majhnega, a učinkovitega. S čem sesate vi? :cat:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To apr 25, 2017 10:11 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Tudi meni je pred kratkim škripnil stari sesalnik, tako da sem ga ravno kupovala. Kaj je veliko in kaj majhno stanovanje, je itak predmet debate, ampak ker imamo stopnice, sem iskala čim lažjega. Večinoma imam parket, zato sem iskala nekaj temu primernega. Kupila sem Electrolux ZPFPARKETT Power force (na ZPS je dobil solidno oceno sploh za parket in za razmerje med ceno in kvaliteto), ker je starejši model, pa je bil še ugodnejši.
V idealnem svetu bi si pa seveda privoščila vorwerk, ampak so celo tisti najstarejši s platneno vrečo še vedno tako dragi, da enostavno ne gre skozi :)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

eNa

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 449

Pridružen: Po sep 13, 2010 6:18 pm

Odgovor To apr 25, 2017 11:47 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Midva imava Philips FC 9174/01 Performer, ki ima, poleg navadne, še globinsko krtačo, da posesam mini preprogo in pa občasno kavč, vzmetnice in sem super zadovoljna z njegovo učinkovitostjo :) Tega sicer ni več v prodaji, ampak so novejši modeli, ki so verjetno podobni oz. boljši :D
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 302

Pridružen: So jul 11, 2015 6:50 pm

Odgovor Sr apr 26, 2017 11:45 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Sem kupila Rowento Silence Force z malo in veliko turbo krtaco :) je res ful tih in lahek, pa se na posodo je :) največji plus je pa itak da ful lepo pobere dlake :) z malo turbo krtaco sem tako v nulo posesala praskalnik da zgleda ko nov :D
Prejšnja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.