V središču

Dobrodelna razstava


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor So nov 26, 2011 9:56 pm

Dobrodelna razstava

Hej!
Ja ja vem sem rekla da ne bom več sodelovala na forumu (še vedno neprijavljena prebiram zgodbice o mačkicah-je.. ga taka sm-ne morem mimo muc)
No ja kljub temu sem rekla da vas še tukaj vse lepo povabim. 3.12.2011 se nam obeta dobrodelna razstava mačjih slik z licitacijami za zvržene muce iz obale (pomoč prostovoljkam skupine mačja preja). Razstava se bo odvila torej 3.12.2011 ob 18.00 v Kresnički na Rimski cesti 23 v Lj. Imeli bomo tudi glasbeni program-pela nam bo Aleksandra Ilijevski in postregli vam bomo z veganskimi kolački (beri muffini)
Upam da bo razstava uspela saj je to moj prvi večji projekt ki stoji samo in zgolj na mojih ramenih. No res je da imam nemalo pomoči različnih mačjeljubk (posebna zahvala gre Adry Sešek in puncam iz skupine Mačja preja ter seveda mojemu fotru ki je zrihtal prostor in še marsikaj drugega-beri slikice,pomoč pri organizaciji itd.
Kakorkoli Vabljeni vsi živaloljubci!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor So nov 26, 2011 10:11 pm

Re: Dobrodelna razstava

Sej se lahko tudi prijaviš :P

Super, upam da bo uspešno. Mačje slike, muffini... v bistvu mora bit! :clap:

Če pa še kakšno fotko kakšne slike pripopaš pa mislim, da tudi ne bi blo nič narobe. :)

:good:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor So nov 26, 2011 10:41 pm

Re: Dobrodelna razstava

slikice še počasi nabiram naokoli. Ravno danes sem prejela eno nadvse simpatično in zelo kakvostno. Težava je v temu ker sem trenutno v Izoli (kjer ne živim) in nima fotoaparata ampak obljubim da bom poiskusila naslednji teden kaj objavit (pon tor ko pridem domov) V Izoli še urejam zadje stvari glede razstave. Nenazadnje gre za obalne muce in imam tukaj najbolj neposreden kontakt s puncami ki nujno rabijo tak dogodek organiziran povsem zgolj in samo za njih. Objavim ko pridem domov!
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor So nov 26, 2011 10:43 pm

Re: Dobrodelna razstava

Aja drugače pa bo izbor slik pester-od akademskih slikarjev (izredno dobrih in priznanih) pa vse do čistih amaterjev (tipo Jaz :D) pa tudi slikice otrok bodo. Seveda bodo slike izobrazbi in kakovosti primerno ocenjene in s tem primerno bodo postavljene tudi izklicne cene.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Ne nov 27, 2011 11:00 am

Re: Dobrodelna razstava

Kul! :good:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 59 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.