V središču

Veze in poznanstva


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 187

Pridružen: To jul 05, 2011 5:56 pm

Kraj: Zreče

Odgovor Sr apr 04, 2012 10:19 am

Veze in poznanstva

Pozdravljeni/-e :)

Takole je. Ker pravijo, da v tej naši ljubi deželici ne more človek nikamor priti brez vez in poznanstev, se obračam na vas tukaj. Ali mogoče kdorkoli ve za kakšno službo, kjer bi kaj iskali? Trenutno sem zaposlena, pogodba pa mi poteče z zadnjim aprilom, zavod za zaposlovanje ni obrodil sadov (po 4ih mesecih iskanja) in tudi druge strani za iskanje dela ne. Obstoječe veze in poznanstva so se izkazale kot trenutno nezmožne pomagati, kar pomeni, da sem precej obtičala. Navajena sem dela, všeč mi je dinamika in predvsem me zanimajo živali, mali otroci (dojenčki), organizacija dogodkov etc. Za vsak nasvet/link/karkoli bom hvaležna. :)

Sem iz Slovenskih Konjic, imam svoj avto in izpit (logično) in sem pripravljena delati kjerkoli med Mariborom in Ljubljano, Ptujem ter Velenjem.

Sicer pa lep dan vsem tukaj, pri nas v Celju sije sonček. :)
christinchy
Naya & Bači
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 04, 2012 10:29 am

Re: Veze in poznanstva

Huh, zanimiva tema :good: .

Po mojem bo pomagalo še, če poveš kaj si po izobrazbi in kje se vidiš npr? :girlblush:
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 187

Pridružen: To jul 05, 2011 5:56 pm

Kraj: Zreče

Odgovor Sr apr 04, 2012 11:09 am

Re: Veze in poznanstva

Ja, sem razmišljala, pa sem očitno pozabla napisat. :)

Po izobrazbi sem diplomiran inženir logistike (VS) in trenutno delam magisterij (ista stroka). Sicer pa sem trenutno na "čakanju" za en razpis, kamor sem poslala prošnjo, za regijskega vodjo maloprodaje v BabyCentru v Ljubljani.

Kar se tiče, kje se vidim, nisem ravno izbirčna. Če bi bilo možno najti tudi kako popoldansko delo ali delo od doma, bi bilo tudi super, da si človek še kaj zasluži za zraven. Sem pa bolj hiperaktiven tip človeka, vedno v gibanju, najraje bi delala nekje, kjer bi koordinirala zadeve ali organizirala kaj.
christinchy
Naya & Bači

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.