V središču

Stanovanje - Lj


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 204

Pridružen: Sr sep 15, 2010 8:04 am

Odgovor Sr maj 22, 2013 8:31 pm

Stanovanje - Lj

Mi še vedno iščemo stanovanje v Lj, kjer bi dovolili hišne ljubljenčke.

Cena: okrog 500€ s stroški.

Hvala vsem za pomoč!

Info tule ali pa na ZS :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Če maj 23, 2013 8:06 am

Re: Stanovanje - Lj

Uh odlično, če imamo pa zdaj kar temo lahko pa še jaz napišem, kaj mi iščemo. :D

Iščemo hiško v Ljubljani ali čim bližje (jaz res nisem tako navdušen voznik), fino bi bilo, če bi se jo dalo predelati v dve ločeni enoti pa seveda je najbolj važen vrt/parcela, ki ne sme biti manjša od 500 m2. Seveda imamo omejen budget in bi bilo fino, če ni ravno zelo draga. Možna je tudi menjava za trisobno stanovanje v Šiški (pri kino Šiška, nasproti zdr. doma) z balkonom.

(saj vem..en kup želja...sam upam lahko)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 4

Pridružen: Če dec 17, 2015 9:25 pm

Odgovor Ne dec 27, 2015 9:49 pm

Re: Stanovanje - Lj

Zdravo!
Od 1.3.2016 bomo mož, muca in jaz iskali stanovanje za najem v širšem centru Ljubljane. Midva sva mlajša zaposlena, mirna, kulturna, redna plačnika, nekadilca, muca je pridna in prijazna, notranja, lepo vzgojena.
Iščeva stanovanje za 350 ali največ 400 EUR, z ločeno spalnico in dnevnim prostorom. Zaželjeni so balkon, parkirno mesto, nizki stroški in da ni kletno/pritlično, ni pa nujno. Zaželjene lokacijo so center, Tabor, sp.Šiška, Zupančičeva jama, Vodmat, Savsko naselje.... ni pa nujno.
Če bi dobila res super stanovanje za res super ceno, bi se morda selile še pred 1.3.2016.
Prosim, če kdo oddaja ali pozna koga, ki oddaja in sprejema hišne ljubjenčke naj mi sporoči. Hvala! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če jun 08, 2017 3:12 pm

Re: Stanovanje - Lj

S 1.julijem 2017 se v naši hiši - Ljubljana Center/Trubarjeva oddaja stanovanje, 71 m2 + 36 m2 terasa, med 1. in 2. nadstropjem. Spalnica, manjša soba, dnevna soba, kuhinja ( vmes so premična vrata), kopalnica, vse opremljeno. Ogrevanje, topla voda in kuhanje na plin. Razgled na sosednje vrtove in balkone. V peš coni, zato lastnega parkirišča ni, je pa mir :). V bližini so garažna hiša in avtobusne povezave. Glede živali, kar se mene tiče, so dovoljene, ker pa nisem edina lastnica, bi se bilo treba dogovorit na konkretnem primeru še z drugo solastnico. Najemnina 800 eur + stroški / mesec.

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.