V središču

Daj si duška


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor To maj 12, 2015 2:10 pm

Re: Daj si duška

olgaP si jih poklicala in nadrla? No jaz bi jih ziher poslala nekam. Po ta kratki poti. :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To maj 12, 2015 2:40 pm

Re: Daj si duška

jagodka85 je napisal/-a:Od desetih dopoldan kličem na polikliniko v Ljubljano, nobenega odziva. Ali je zasedeno ali pa zvoni v prazno in se nihče ne oglasi ... a nihče tam ne dela v sprejemni pisarni? Mislim, ja, okej, razumem, da imajo še drugo delo, ne samo sprejemanje telefonov, ampak hudiča ... v štirih urah se niso uspeli oglasit ... :truce: :dash: :truce:

Kolikor sem jaz imela opravka z njimi, imajo urnik naročanj oz. klicev na za to določenih številkah, za vsak oddelek posebej.
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 526

Pridružen: To jan 28, 2014 1:59 pm

Odgovor To maj 12, 2015 2:59 pm

Re: Daj si duška

pixna je napisal/-a:olgaP si jih poklicala in nadrla? No jaz bi jih ziher poslala nekam. Po ta kratki poti. :devil:



Sem, sem. Še večji problem je v tem, da sploh sama nisem imela možnosti zmanjšat prostora na snemalniku. Sem vložila reklamacijo, ki je bila zavrnjena z razlago, da če jaz nisem mogla zmanjšat, da naj bi jih poklicala, pa bi to naredili oni. Kako pa naj človek ve, da je v njihovem sistemu prišlo do sistemske napaka in da meni sicer kaže gratis, njim pa naročnina teče. :fool:

Bom jutri spisala pritožbo na Agencijo za komunikacijska omrežja in storitve RS, ker so oni podali končno odločitev in je ne bodo spreminjali. Agencija lahko potem posreduje naprej - ker tole meni bolj diši celo za kako za tržno inšpekcijo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To maj 12, 2015 4:17 pm

Re: Daj si duška

Duško ima jurja. :) :birthday:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor To maj 12, 2015 9:02 pm

Re: Daj si duška

Aaaaaaaaaaaaaaa, čestitke Duško!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor To maj 12, 2015 9:22 pm

Re: Daj si duška

Duško, mene bo fršlok zadel po moje. Jesen prihaja tašča na obisk, in ona bi šla v toskano. Ja, dnar seveda raste na drevesih de mam dnar za vilo, bencin, vse muzeje,.... Pa že tko al drugač je njen obisk stresen. niti en v desetih letih ni šel tekoče.

Polje sklican ugrenten sestank bloka. pogreza se nam greznca, ki menda ni bla spucana že 19 let, zgrajena pa še par desetletji prej. Zdej mormo najt finančno sprejemljivo rešitev. Občina je zgradila čistilno mapravo in kanale, ampak do nas še ni funkcjonalno. Piklop bo pa tudi drag kot žafran ker mamo priklop daleč, pa prej je menda še nekaj treba ukrent z deževnico pa "meteronimi" vodami. ni mi čist jasno, bo pa drago kakor obračaš. Ja - denar ne raste na drevesih.

Pa še vedno odplačujemo fasado po 50 evrov mesečno, rezervni sklad je bil osušen do konca, in ja - murphy.

Pa osebno še avto pa stanovanje odplačujem, pa še davkarija me je za dobrih 100 evrov zraven pr dohodnini žvajznla. Kje lahko "money tree" dobim?

Pa prostoživečke ne sodelujejo. Enga shirančka lovim že par tednov pa ne sodeluje smotko. Pa že prejšn tedn sm bentila k ene nismo uspeli rešit.

Pa učeri sm mela zobarja. 70evrov kasnej, in z eno luknjo mejn pridem domov, se začnem rihtat za v cankarjev dom (karte kuplene novembra k še ni bla denarnca tok grozno anoreksična) na Jimmy Carr stand up komedijo, 15 minut pred odhodom od doma pride popolnoma paničen klic moje babice da dedel HUDO krvavi. Se usedem v avto, kuhinja ma ene 20cm velik flek krvi, pa precej omar pošpricanih. Povijem, ustavim krvavitev, seveda krvave cunje na men, peljem h dežurnemu, ki seveda pogleda, povije bolj na profi, in pošlje domov.Moj mi med tem doma naštima čiste cunje, preoblekla sm se v avtu, komi komi ujela za laske zadnje spuščanje gledalcev v galusovo dvorano, nekak uspela vse pozabt in se clo mal narežat, in prišla domov ob polnoči.

Danes zjutraj ustala, spila par požirkov kave, in prejela še en paničen klic. Starima staršema je vn pobegnik Čili, notranji muc, ki je bil včasih dudar. In onadva še niti oprazila nista da ga ni. Tam dobro uro. In seveda spet horuk prve cune name, in v akcijo.Iskala mačka do zadnje minute preden sem mogla v službo, potem prepustila iskanje ostalim. Šiht skoraj zamudim, slaba vest da nisem na terenu v polnem zagonu, do treh popoldne ko je prišel odrešilni sms da ga majo. K je adrenalin popustu sem skor po tleh padla, ker je bil zadnji futr v mojem sistemu včeraj, pred zobarjem (tm cca ob treh).

Vdih, izdih, dost mam. rabm 24 ur brez panik. Res.

Pa duško, čestitam.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor To maj 12, 2015 9:30 pm

Re: Daj si duška

Joj, Sorcerer, to se pa RES grozno sliši... *objem* Drži se!
Vzemi si par urc zase, izklopi telefon, pa en shot nečesa močnega je fajn začetek za malo sprostit živce... po tem pa kakšna knjiga ali umirjena muzika, dokler te ne zmanjka...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor To maj 12, 2015 9:45 pm

Re: Daj si duška

Slika

Slika

No tale mačja zverinca me je danes za živce cukala. In ja, tistale tadruga ma mojo faco zraven.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor To maj 12, 2015 11:55 pm

Re: Daj si duška

Sorcerer ne zavidam cist nc. Ti zelim tud jst manj stresne dni. :angel:

a lahk prosim dajo musko na tih? Bi rade zivali zunaj imele mir in jst tud! :negative:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr maj 13, 2015 3:16 pm

Re: Daj si duška

Duško, hvala. Danes, po šestih mesecih odkar je bil poslan (ok, v tujino), je nazaj po pošti prišel paket ki je bil poslan že novembra z božičnimi darili za taščo in tasta.
Celo jambranje zakaj nista dobila darila sem že dala skoz. Zdej mam vsaj foto dokaz z štempiljkami kdaj je to od tu šlo, da sva res poslala. Ker je pa čokolada zaradi slabega skladiščenja in vsega in dolgotrajnega čakanja kdove kje zarad kdove kakega razloga v južni afriki že v napol stopljenem stanju, ter med drugim ena že "pretečena", je res ne mislim še 1x pošiljat. Ponovno poslani bojo štumfi, čokolado sem pa jst zaplenla. Ker nucam cuker, ker vem da jo je za "pomiritev živcev" men namenil duško. Aneda da si jo, ane? :P

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr maj 13, 2015 7:33 pm

Re: Daj si duška

Na 24.ur je prispevek, kjer opozarjajo, da so v Sevnici v zadnjih dneh imeli že vsaj 4 zastrupitve psov, ki so na sprehodu (sprehajalna pot ob reki Savi) zaužili v vabi podtaknjen strup za glodavce. :girlsad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr maj 13, 2015 7:35 pm

Re: Daj si duška

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 970

Pridružen: Sr sep 22, 2010 2:29 pm

Odgovor Sr maj 13, 2015 8:32 pm

Re: Daj si duška

Trixi je napisal/-a:Na 24.ur je prispevek, kjer opozarjajo, da so v Sevnici v zadnjih dneh imeli že vsaj 4 zastrupitve psov, ki so na sprehodu (sprehajalna pot ob reki Savi) zaužili v vabi podtaknjen strup za glodavce. :girlsad:


Jp... In to je najbližja primerna pot, kjer lahko zavetiške pse vodimo. :(

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Če maj 14, 2015 6:36 am

Re: Daj si duška

V Gorici so v centru, v parku nastavili te "vabe" in so že imeli nekaj primerov, ko so jih urgentno reševali, nekatere tudi neuspešno :( Ena kolegica je znorela in odšla na lov za njimi in kar je našla odstranila.
Qui comando io :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Če maj 14, 2015 6:37 am

Re: Daj si duška

Pridem v službo že malo čez sedem, ker vem da bo danes ful vsega in da me na mailu čaka sto stvari...no mail pa ne dela. :lol:

Sorcerer, to pa je vse sr**** na kupu. :S Čokolada je pa zihr zate pa zverinica zgleda kt da se ma tud fajn. :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če maj 14, 2015 8:58 am

Re: Daj si duška

Če kdo rad prepeva, še posebno pod tušem ali v kadi, naj bo previden, ker...
sem včeraj od učenega gospoda (ima 2 magisterija, za profesorja) slišala, da ga je soseda prijavila na policijo, ker si je v svoji banji prepeval, ura je bila pa 22:45. Prišla sta 2 policaja, ker ni bil zaklenjen, sta šla direktno notri, gospod se je opravičil, pa vseeno dobil najvišjo kazen (polovička = 104 eur). Sedaj ima v kopalnici uro, da ne prekorači zapovedane ure 22. od katere se ne sme več kalit nočnega miru.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če maj 14, 2015 9:25 am

Re: Daj si duška

Loti Pupa, kar pogumno in v akcijo, pa naj ti uspe! :girlyes: :good: :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Če maj 14, 2015 9:34 am

Re: Daj si duška

Trixi čist odvisno kje ta gospod živi. Ena soseda (sosednji blok) je klicala policijo zaradi gornje sosede, ki nabija musko ob nočnih urah, štorklja v petah, da bobni po stanovanju - odgovor policije: "odselte se če vas moti, mi nimamo kej nardit". Ob dveh zjutri!!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če maj 14, 2015 10:44 am

Re: Daj si duška

Trixi je napisal/-a:Loti Pupa, kar pogumno in v akcijo, pa naj ti uspe! :girlyes: :good: :angel:


Hvalaaaaa <3 :praising: grem zdele v akcijo in boj :girlblush: upam, da me ne bo prej kap :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če maj 14, 2015 10:45 am

Re: Daj si duška

Trixi je napisal/-a:Loti Pupa, kar pogumno in v akcijo, pa naj ti uspe! :girlyes: :good: :angel:


pod tole se pa tudi jaz podpišem, držimo pesti, da bo vse tako, kot si želiš... :good:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.