V središču

Daj si duška


Moderator: andreja

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Pe apr 24, 2015 8:45 pm

Re: Daj si duška

Kolikor se spomnim so že bile take težave, tistega, ki to počne smo opozorili in je bilo urejeno. Tokrat ne gre?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe apr 24, 2015 9:14 pm

Re: Daj si duška

Vsak lahko odgovarja tolikokrat in na tisto, kar mu odgovarja, dokler upošteva pravila foruma.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor So apr 25, 2015 8:46 am

Re: Daj si duška

Gre tudi za enega od načinov, da se drži temo "živo" in da se pokaže svojo pozornost do oskrbovancev, do posvojiteljev in skrbnic. Mene je enkrat tudi motilo, zdaj gledam čisto drugače na to.
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So apr 25, 2015 3:46 pm

Re: Daj si duška

:threaten: Pralni stroj je odpovedal. Verjetno je šel elektromotor. :(

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor So apr 25, 2015 5:26 pm

Re: Daj si duška

Ker bi skoraj spregledala, bom tu objavila viewtopic.php?f=34&t=10459

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor So apr 25, 2015 6:21 pm

Re: Daj si duška

Trixi je napisal/-a::threaten: Pralni stroj je odpovedal. Verjetno je šel elektromotor. :(


Sočustvujem... :S
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Ne apr 26, 2015 9:10 am

Re: Daj si duška

Pogovori o prostoživečih/lastniških mačkah so bili premaknjeni v primerno temo http://www.pomagamo-zivalim.si/viewtopic.php?f=59&t=74.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor To apr 28, 2015 11:56 am

Re: Daj si duška

Eni so takooooo zelo pametni, da jim že škodi .... navodila so jasno napisana, a oni še vedno vztrajajo pri svojem. Okej, potem pa naredi tako, kot misliš, pa bo tebi narobe hodilo ... :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To apr 28, 2015 1:06 pm

Re: Daj si duška

ah ... sem vedela, da bi bilo preveč lepo, da bi bilo uresničljivo ... po res precej obupnem mesecu mi pade v vodo še tisto, česar sem se veselila že vsaj zadnjih 10 dni skupaj :dash:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To apr 28, 2015 5:21 pm

Re: Daj si duška

Sum o zastrupljanju teniških žogic: http://www.happy-doggy.si/novice-in-zan ... mrcki.html
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To apr 28, 2015 8:47 pm

Re: Daj si duška

:angel: :angel: :angel:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor To apr 28, 2015 9:13 pm

Re: Daj si duška

Svinjarija... joj, da bi si pomotoma svojo lastno hrano zastrupil, hudoba!!! :devil: :mad: :ireful:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr apr 29, 2015 9:23 am

Re: Daj si duška

Res sem bila dobre volje zjutraj, no potem sem se pa na polno počla z mamo...zdj nism več dobre volje. :devil: :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Sr apr 29, 2015 4:20 pm

Re: Daj si duška

Iskrica upam, da so se oblaki že razkadili :rose:

draga moja glava ... res me ne mara... :crazy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr apr 29, 2015 8:49 pm

Re: Daj si duška

IsKrIcA je napisal/-a:Res sem bila dobre volje zjutraj, no potem sem se pa na polno počla z mamo...zdj nism več dobre volje. :devil: :devil:

Sočustvujem s tabo... meni se to zgodi ene 2x na teden, sam s fotrom... Tako da te čist razumem... je grozno, vem.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr apr 29, 2015 10:45 pm

Re: Daj si duška

grrrrrr, grrrrrr, GRRRRR
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če apr 30, 2015 6:19 am

Re: Daj si duška

Jaz bi pa dala vse na svetu, da bi se lahko še kdaj počla z atijem :girlsad: Sicer se ne spomnim, da bi sploh se kdaj, ampak vseeno. Že dobrih 15 let je, kar ....no, kar se nisva poslovila, v bistvu, pa medtem sem že uspela narest tisti nujni "let go", ampak pogrešam ga pa še vedno, čeprav je veliko z mano.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 334

Pridružen: Sr jan 30, 2013 12:06 pm

Kraj: Okl.Ljubljane

Odgovor Če apr 30, 2015 6:34 am

Re: Daj si duška

Oaza88, le en močan, topel, medvedji objem.
Slika
... ko si rečeš: ''vem in smem''.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor Če apr 30, 2015 7:43 pm

Re: Daj si duška

Dopoldneve smo v službi in psa v hiši. Ko pridem po tretji domov ju spustim na ograjeno dvorišče. Če gre mimo kdo s psom seveda naša dva lajata, ko se vozi mimo na pol ure sosedov mulo in ju draži z oponašanjem....lajata. Potem gremo na sprehod, ko se vrnemo smo skupaj še malo zunaj. Ne lajata, ker smo ju naučili, da ne dovolimo prehudega hrupa. Najkasneje ob 21. smo skupaj v hiši , zjutraj pred odhodom v službo pa gremo spet na sprehod. Se pravi, da občasno zalajata, ko sta zunaj sama, sama sta pa zunaj v celem popoldnevu kakšno uro največ, pa še to s presledki. In Duško, ne boš verjel.....dobimo včeraj v nabiralniku listek, na njem z velikimi črkami? " UTIŠAJTE SVOJE PSE, KI Z ZIJANJEM MOTIJO CELOTNO OKOLICO SICER POKLIČEM POLICIJO IN INŠPEKCIJO!" Celo :"HVALA" so pripisali in seveda brez podpisa...anonimno. Očitno bi nekdo v okolici rad preprečil psom lajati, kot tisti župan katere občine že, da petelini ne smejo kikirikati. Na sumu imamo starejšo gospo dve hiši naprej, ki sovraži sebe in cel svet. Če bi bila sigurna bi ji povedala, da mene pa zelo moti vpitje njenih vnukov, ki se zares derejo, kot bi jih kdo...ne vem kaj. In sploh ne nehajo, iz dneva v dan. Cele, res cele popoldneve, velikokrat že pozno zvečer, ko bi vzgojeni petletniki morali že spati. Včasih se ustrašim, da se je komu kaj hudega zgodilo, tako vrešči...enkrat eden, enkrat drugi in tretji. Seveda bi mi ona najbrž odgovorila, da so samo otroci, jaz pa njej, da sta tudi moja psa samo psa. če bi me vprašala še ali ne maram otrok bi ji zabrusila, da nevzgojenih pač ne. Ja takle mamo hehe. Z leti sem dobila "trdo kožo" in mi takšne neumnosti ne pridejo do živega, pomaga pa mi tudi Duško :) .


Prijetne praznike vsem skupaj.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Če apr 30, 2015 7:52 pm

Re: Daj si duška

Patricija ahtejte! Takile žleht sosedje znajo tud kej nastavt psom, tko da res ne jih puščat same brez nadzora, niti na dvorišču ne!

Inšpekcija/policija ti ne more nič, ker v povzročanje hrupa po deseti uri zvečer ne spada pasji lajež ampak navijanje muske, splošno povzročanje nemira, kričanje ...

Mene je ena baba pri bloku nazjala, ker je Bibi (psička) lajala med igro na travi pri blokih sredi dneva. Je neki rjula, da imajo "dandanes žvadi več pravic ko človk". Ignore pa je.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 65 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.