V središču

Kje kupiti - pasje potrebščine?


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne jan 22, 2012 12:05 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Ne znam... imam pa nekaj idej v glavi, si ga bom po moje nekega dne kar kupila, da jih uresničim. Hvala vseeno :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor Po jan 23, 2012 7:48 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Zakaj bi pa sploh rabila plašček? :) Drugače ful ugodno se da dobit na zooplusu ... ne vem pa, če tudi dovolj fancy ;).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po jan 23, 2012 8:02 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Nekateri kužki rabijo plaščke, ker imajo zelo kratko dlako in nobene druge izolacije kot na primer telesna maščoba, imajo tudi zelo tanko kožo - hrtki so že takšni psi, na primer. Izhajajo iz puščavskega okolja, kjer so temperature zelo visoke, zato so prilagojeni temu in ne prenašajo mraza.
Moj Kajči ne bo niti nosa ven pomolil če je dež in mrzlo. Nujno rabi plašček, če hočeva iti pozimi ali v slabem vremenu na sprehod.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor Po jan 23, 2012 8:08 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Joj, to mi je pa menda jasno, zakaj nekateri psi rabijo plaščke ... :O :girlblush: Tudi sama sem "doktorirala" iz plaščkov za psičko od staršev ... ima idealne mere, 45 cm hrbta in dobrih 5 kg, tako da ni šans, da najdeš kaj ustreznega (rabi velikost za srednjega psa :rolleyes:). Vprašanje se je nanašalo na Izzyja ;).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po jan 23, 2012 8:27 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Aa, ok. sorry. Sem mislila da sprašuješ na splošno.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po jan 23, 2012 12:46 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Izzy rabi plašček, pika stop :P
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To feb 14, 2012 8:13 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Upam da lahko nardim malo reklame. Dones sem našla zelo dober in zelo poceni plašček za Pino. :yahoo: (glede na njeno razmerje med kilami in dolžino, je to lahko prava umetnost) V Tukanu v BTC Ljubljana so dobili ekstra dostavo plaščkov, tako da imajo sedaj na izbiro veliiko plaščkov. Vsi so 50% cenejši, glede na to, da je najdražji 30€ (minus 50%), so zelooo poceni. Pinin plašček je bil npr. 7€. :)

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 9:31 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Kakšno razmerje dolžina teža pa maš? (Jaz delam doktorate iz 45 cm vs. 5 kg :girlblush:).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 9:42 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Izzy bo imel pa tegale:

Slika

Princ boutique v Ljubljani ;) Zdaj se selijo na novo lokacijo in bo v kratkem znana :) Stane pa 40€, meni se zdi TOP!!
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 482

Pridružen: Ne mar 27, 2011 3:35 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 9:53 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

rozika je napisal/-a:Upam da lahko nardim malo reklame. Dones sem našla zelo dober in zelo poceni plašček za Pino. :yahoo: (glede na njeno razmerje med kilami in dolžino, je to lahko prava umetnost) V Tukanu v BTC Ljubljana so dobili ekstra dostavo plaščkov, tako da imajo sedaj na izbiro veliiko plaščkov. Vsi so 50% cenejši, glede na to, da je najdražji 30€ (minus 50%), so zelooo poceni. Pinin plašček je bil npr. 7€. :)


Mi smo se tudi tam opremili, imamo celo kolekcijo, nismo se mogl upret 8) Pa še, če slučajno nimajo prave velikosti v btc, ti lahko naredijo prenos, če imajo v kateri drugi poslovalnici.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 482

Pridružen: Ne mar 27, 2011 3:35 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 9:55 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Pa še tole..kužka nujno s sabo, ker so velikosti ful različne, tudi, če piše, da je na dveh različnih recimo 45cm, lahko da bo en prevelik ali drugi premajhen.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 4:16 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Jaz na srečo za Pino poznam vse mere na pamet. Od širine, pa do tega koliko cm ima med sprednjimi tačkami, koliko mora biti dolg plašček čez rit itd.. :D (da vidite kako me gledajo prodajalci ko jim rečem za meter) Ima pa 38cm, in 6kg, pa postavo pinča (dolga pluča, potem pa kar naenkrat vdrt trebuh). 35cm so ji prekratki in ima rit na mrazu, še posebej če spusti rep, 40 so ji predolgi in ji grejo na živce, ker ne more imeti dvignjen rep. Pa še okoli pljuč je glih med S in M velikostjo. Pa hočem da ima kar čimbolj pokrit trebuh, ker je majhna in nora na sneg, kar pomeni da je takoj do trebuha v snegu. Pa še plaščki so večinoma narejeni za samce-imajo samo malo zaščite pod trebuhom. A kompliciram, a? So pa res različno velike velikosti, sploh kakšni raztegljivi puloverčki so ko jih oblečeš hitro preveliki. No na velikih psih se to ne pozna toliko, na malih pa zelo hitro. Pini sedaj kupujem 40, pa zadaj odrežem.
Se mi pa zdi da ta ni edini ki sem ga sedaj kupila. :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe feb 24, 2012 2:01 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Jaz imam po tleh laminat in psu precej drsi. Se kar malo bojim, da se ne bi kaj poškodoval :blush: Zato me zanima naslednje: kje bi kupila tiste nogavičke z nedrsečim podplatom za pse? Ali naj kupim kar tiste za dojenčke in mu jih nataknem? Po moje se bo malo upiral, ko bo pa dojel, da lažje hodi in bo upam da pustil pri miru. Me pa tukaj spet nekaj skrbi: kaj če mu bo prevroče? Namreč imam kar toplo v stanovanju, vem pa da se hladijo skozi blazinice...
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Pe apr 13, 2012 10:43 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

A so Red dingo ovratnice in povodci v redu, ste zadovoljni? Bi imela bolj za rezervo (če kaj izgubimo/strgamo ipd.kje bogu za hrbtom ali
če lovim kakšnega brezdomnega psa kje), za vsak dan imamo Hurtto.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Pe apr 13, 2012 3:08 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Imam že že kar nekaj časa ovratnico in oprsnico za Pino, zaenkrat vse ok. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor To maj 15, 2012 5:36 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Drage psjeljubke :)
Mi rabimo novo blazino/postlo za našega pesjankota. Radi bi tako katero lahko komplet celo zabašemo v pralni stroj in se jo opere ali pa tako ko ima tole prevleko ki pride čez blazino z nekega materjala, ki ne prepušča vonja narejeno. Zadeva pa rabi bit iz malo bolk kompaktnega blaga, ker drugače so takoj luknje v njej. Lahko katera kaj priporoča/svetuje :)
Dogs have owners, cats have staff
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To maj 15, 2012 6:47 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

A to rabiš prav posteljo ali samo kot podlogo?
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor To maj 15, 2012 6:49 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

nekej mehkega torej bolj kot blazino
Dogs have owners, cats have staff
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To maj 15, 2012 7:04 pm

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

Aaaaa.. Po mojem najboljše, da greš v kakšno živalsko trgovino, pogledaš kaj ti je všeč in potem mal po netu pobrskaš kje, kdo kaj počne in kje se najceneje da to dobit :). Tako jaz počnem, pri naših gledam, v tujini kupim :truce: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr maj 16, 2012 8:18 am

Re: Kje kupiti - pasje potrebščine?

zalarjeva je napisal/-a:Jaz imam po tleh laminat in psu precej drsi. Se kar malo bojim, da se ne bi kaj poškodoval :blush: Zato me zanima naslednje: kje bi kupila tiste nogavičke z nedrsečim podplatom za pse? Ali naj kupim kar tiste za dojenčke in mu jih nataknem? Po moje se bo malo upiral, ko bo pa dojel, da lažje hodi in bo upam da pustil pri miru. Me pa tukaj spet nekaj skrbi: kaj če mu bo prevroče? Namreč imam kar toplo v stanovanju, vem pa da se hladijo skozi blazinice...

No, kupila tole v Zooticu :) Izzyju pa ne vem, a mu je všeč ker kar malo skače ali ne, pa bi s skakanjem rad dol spravil :P
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Psi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.