V središču

Pesjak


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderator: andreja

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So jun 11, 2011 5:30 pm

Re: Pesjak

Spet ste mi dale misliti. Sosedi so sicer vsi OK, je samo 20 hiš, večina jih ima tudi živali in dobro skrbijo za njih, ampak otroci...
To pa res, marsikakšen otrok bi lahko naredil kaj psu, pa ni rečeno, da je zato slab, je pač otrok, ampak psu
bi pa lahko škodil :( .
( Huda žena :lol: ; tega pa ne smem pokazati mojemu, se bo takoj prijavil, da on tudi rabi ploščico s takim napisom,
"revež bogi trpinčeni" 8) )

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor So jun 11, 2011 7:36 pm

Re: Pesjak

Ja, našega Dona bi lahko hudo, če ne celo smrtno poškodovali, saj je imela harpuna ostro konico. Nikoli prej ne bi pomislila, da se lahko kaj takega dogaja. Mož pravi, da jih tudi čez ograjo lahko dražijo, če bi hoteli, zato jih tudi na dvorišču samih ne pustiva niti sekunde kadar nismo doma. Je pa res, da so tile naši sosedje totalno nekulturni, nesocializirani, agresivni, da se jih vsi izogibamo. Od tastarega pa do najmlajšega, vse tri generacije so aut.
Pes je lahko tudi ločen od mačk v hiši, dokler nisi ziher vanje. Naši so skupaj. Kadar mačkoni preveč rinejo v pse takrat, ko jim ne prija, jih samo opozorijo.Tudi obratno. Smo pa delali na vzgoji obojih. Ko so sami doma pa oboji dremljejo in sploh ni nobene akcije.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6181

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor So jun 11, 2011 9:00 pm

Re: Pesjak

Res je, da ko so živali same doma, se zelo malo dogaja, veliko bolj "nastopajo", ko pridemo domov ljudje. Pri nas v glavnem spijo.

Tudi vremenske neprilike, npr. grmenje, strele, lahko prestrašijo psa bolj, če je zunaj kot notri, se mi zdi.
Prejšnja

Vrni se na Psi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.