V središču

Psu smrdijo noge


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 1:33 pm

Psu smrdijo noge

Ok, sliši se smešno in tudi je pa kaj naj :lol: . Sem iskala kakšno podobno temo pa je ni. Torej mojemu psu smrdijo noge. Če leži zraven kavča na katerem sem jaz, jih prav pošteno voham :D Ga precej redno kopam, predvsem po potrebi, ker se res ne mara kopat. In ga nočem samo zaradi smrdečih nog v banjo tlačt in jih umivat. Ko prideva s sprehoda, mu umazane tace zbrišem samo z mokro krpo. Ima kdo podoben problem in kako ga rešujete?
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 1:41 pm

Re: Psu smrdijo noge

Hmm, jaz bi najprej pomislila na neko "notranjo" težavo/problem presnove ali nekaj pač. Ker se skozi blazinice pač "znoji" in če ta znoj smrdi ... tako kot pri človeku, ki po določeni hrani fejst zasmrdi.
A to mu že od vedno tako smrdi, ali se je npr. pojavilo s spremembo hrane?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr jan 11, 2012 2:06 pm

Re: Psu smrdijo noge

Moja prva misel bi bila seveda da je hodil po kakšni svinjariji... Si ziher da smrdijo noge same in ne nekaj (umazanija) na njih?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 2:08 pm

Re: Psu smrdijo noge

Odkar ga imam, torej 5 mesecev že. Hmmm :scratch: Ni zdej prov zlo grozno, se pa zavoha (voham pa jaz zelooo dobro).
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 2:17 pm

Re: Psu smrdijo noge

Potem je pa mogoče pač tak ... :scratch: Nisem pa še nikoli slišala, da bi pri psih obstajala kaka taka varianta kot pri ljudeh, ki se recimo prekomerno znojijo, pa zato skoz po švicu smrdijo :blush:.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 2:36 pm

Re: Psu smrdijo noge

Deodorant na blazinice :lol: :P Zna bit, da je res pač tak.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 3:15 pm

Re: Psu smrdijo noge

Jaz sem imela mačko, ki so ji smrdeli podplati :D No, bolj smrdelčkali :D :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6178

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 3:29 pm

Re: Psu smrdijo noge

Psi v podplate švicajo, bolj ali manj, to je dejstvo. Sama pa moraš ugotoviti ali gre za prehud smrad ali prehud nos. :D

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 109

Pridružen: Sr maj 25, 2011 3:43 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 4:47 pm

Re: Psu smrdijo noge

Pa sej, kaj ni ta "smrad" normalen vonj pasjih tac? :scratch: Hehe, enkrat je ena pasja sošolka dejala, da njeni psici dišijo tace po arašidih :D ...in če uporabiš malo domišljije bi celo znalo bit res :lol: ...ker naši kosmatulji tace tudi ne dišijo ravno po marjeticah...imaš očitno malo bolj delikaten nos ;) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr jan 11, 2012 6:34 pm

Re: Psu smrdijo noge

No zdele sem šla prav iz firbca vohat noge mojemu psu, in ja, je en tak vonj kot malo milejša verzija smradu od človeških nog. Ni prijeten, ni pa močen.
Ampak na nekaj pa nisem računala. Ko sem se tako sklanjala k zverini ki je zakomiral na kavču, sem kar naenkrat zavohala VELIKO močnejši in neprimerljivo bolj oduren vonj, ki ga je zver blagovolil izpustiti iz zadnjice direkt meni v fris, tako da sem dejansko skoraj bruhala in pobegnila iz sobe.... :bad: :bad: :bad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr jan 11, 2012 7:43 pm

Re: Psu smrdijo noge

:lol: :lol:
No o tem vonju govorim-ni hudo, je pa tko kot človeške smrdeče noge. Zna bit, da je zdaj pozimi ta vonj močnejši, ker je vsaj pri meni v stanovanju res toplo, ker kurijo, jaz pa ne zapiram radiatorjev in posledično bolj švica v noge, kaj pa vem.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe mar 22, 2013 8:26 pm

Re: Psu smrdijo noge

Tukajle bi znala res biti hrana kriva, saj mu odkar je na hrani brez piščanca, noge čisto nič več ne smrdijo :) Sicer imajo pač svoj vonj, samo nikakor ne tako kot prej :good:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

Vrni se na Psi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.