V središču

Muce in človeški WC


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Pe sep 26, 2014 7:23 pm

Re: Muce in človeški WC

Jaz ko sem brala kritike teh proizvodov za mucko navadit na wc, sem videla več zapisov ljudi iz multi-cat domov ki to v bistvu odsvetujejo vsem ki imajo več mačk. Logika je dokaj preprosta - mačka gre nerada v umazan wc. V pesku se kakci prekrijejo, v wc-ju ne. Če gre ena kakat, pa te ni doma ali pa je sredi noči, so šanse da se ti druga mačka kar nekam drugam pokaka.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 202

Pridružen: Pe okt 25, 2013 7:06 pm

Odgovor To nov 04, 2014 11:08 am

Re: Muce in človeški WC

Pri nas nimamo nobenih problemov s čistočo wc-ja. Tačka redno spušča vodo, povprečno 3x dnevno in 2x ponoči. Včasih je jaz niti ne spustim, ker itak vem, da jo bo Tačka. Je pa nerodno, da se ravno usedeš na wc, pa ti rit pošprica, ker mačka pride spustit vodo :thanks:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To nov 04, 2014 12:00 pm

Re: Muce in človeški WC

o hudoooooo! :lol: :good:
Kaj češ bolšga - na ta način imaš ne samo obrisano, ampak še celo umito rito! :good:
:P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor To nov 04, 2014 3:24 pm

Re: Muce in človeški WC

Jeanette&Tačka je napisal/-a:Pri nas nimamo nobenih problemov s čistočo wc-ja. Tačka redno spušča vodo, povprečno 3x dnevno in 2x ponoči. Včasih je jaz niti ne spustim, ker itak vem, da jo bo Tačka. Je pa nerodno, da se ravno usedeš na wc, pa ti rit pošprica, ker mačka pride spustit vodo :thanks:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Prejšnja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 48 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.