V središču

mokra hrana gemon


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr nov 24, 2010 1:14 pm

Re: mokra hrana gemon

Zakaj pa tudi malim ne daješ suhe hrane? Kakšni zdravstveni razlogi?
Moja dva sta že od začetka na suhi hrani, mokra pa kot priboljšek ... Verjetno bo prehod na izključno suho hrano tudi v njunem primeru težaven - se motim?
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Sr nov 24, 2010 1:31 pm

Re: mokra hrana gemon

Brikete imajo skoz na razpolago. Meni se zdi malo prehitro, da bi mokro hrano že ukinila in prešaltala na meso. Vsaj pri malih dveh. Ko tako noro mijavkata, če malce zamudim čas za hrano. Da bi pa recimo en dan jedla samo brikete, jima res ne bo po godu :rolleyes: Bi po mojem morala za njih vsak dan kuhati meso, vsaj 2 x na dan.
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr nov 24, 2010 1:43 pm

Re: mokra hrana gemon

Pa si probala surovo meso? Ne če si ti probala, če si njima probala dat? To je najbolj praktično, lepo pospraviš v porcije, zmrzneš in pred postrežbo le narežeš na koščke. Piščanček, puranček, govedo (zrezki, jasno).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr nov 24, 2010 1:54 pm

Re: mokra hrana gemon

AjBeLePu, jaz osebno bi ti predlagala, da vsem skupaj najprej zmanjšaš obroke mokre hrane - tako, da pač dobijo malo manj. Ne vem, koliko obrokov dnevno dobijo, ampak če jih več, bi najprej prešla na enega samega. Potem pa sčasoma to količino dobijo vsak drugi dan.
Seveda se bodo kregali, ampak tudi pri enem letu starosti se bodo ;)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 139

Pridružen: Če sep 16, 2010 6:32 am

Odgovor Sr nov 24, 2010 2:03 pm

Re: mokra hrana gemon

mogoče bo tvoj problem rešilo mešanje mokre hrane in briketov. namesto da dobivajo vse posebaj jim daš v obroku skupaj zmešano... drugače pa prosili bodo za vse dokler bo od tega korist ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6223

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr nov 24, 2010 2:19 pm

Re: mokra hrana gemon

AjBeLePu je napisal/-a:Brikete imajo skoz na razpolago. Meni se zdi malo prehitro, da bi mokro hrano že ukinila in prešaltala na meso. Vsaj pri malih dveh. Ko tako noro mijavkata, če malce zamudim čas za hrano. Da bi pa recimo en dan jedla samo brikete, jima res ne bo po godu :rolleyes: Bi po mojem morala za njih vsak dan kuhati meso, vsaj 2 x na dan.


Ne razumem tega. Govoriš kot da imaš nekajtedenske mladičke, ki še niti zob nimajo. :truce:

Pri nekajmesečnih pa res ni prav nič narobe, tudi če bi jedla samo brikete. Ravno tako ne razumem, zakaj bi morala mokro hrano popolnoma ukinit. Najdi neko srednje ravnotežje za vse tri, pa bo. ;)
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Sr nov 24, 2010 8:37 pm

Re: mokra hrana gemon

taperverčki je napisal/-a:Ne razumem tega. Govoriš kot da imaš nekajtedenske mladičke, ki še niti zob nimajo. :truce:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Malo res brezveze paničarim. Sem dobila na PM en fajn predlog osebe, ki je bila v kontaktu z njima, tako da bom kar to varianto poiskusila :D :)

drugače pa hvala vsem :)
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če nov 25, 2010 2:12 pm

Re: mokra hrana gemon

Saj nima nobene zveze z naslovom teme, pa vendar: KLIK
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe nov 26, 2010 9:26 pm

Re: mokra hrana gemon

Surovo meso? :O
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Prejšnja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.