V središču

Mačje igrače


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20964

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor So feb 04, 2012 12:14 pm

Re: Mačje igrače

Hvala za tole škatlasto idejo - sem imela nekaj podobnega že dlje časa v mislih, pa se kar nisem spravila k delu. No, ko sem videla, kako dobro zadeva funkcionira pri vas, sem se pa le naluknjala taveliko škatlo. Že žuramo. :) :thanks:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Če mar 15, 2012 9:56 pm

Re: Mačje igrače

Pri ***** trenutno poteka akcija mačjih dreves (do 50%).

Če slučajno kdo pravkar razmišlja o nakupu :D

Celotna ponudba: http://www.*****.com/shop/pet_supplie ... ee_sale_20

Ogromno in zelo ugodno drevo "Gigerbread House": http://www.*****.com/shop/pet_supplie ... rge/186712
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Po mar 19, 2012 9:57 pm

Re: Mačje igrače

Pri nas je pa trenutno (danes ceu popudne in ceu večer) zeloooooo ZELOOOO popularen moj polnilec za mobitel :D ....naša nikica tako leti za njim, po celem stanovanju, najbolj je pa smešno ko ji po parketu spodrsne in se ne more ustavt...in pol gre usaka tačka po svoje :lol: aia pa ko mi prej iz mize pdla špangica za lase in je zaropotal je tud to ratal popularno....ker pa je zlo mejhna in jo je mela že v gobčku sm ji jo komi izpulila iz gobčka in uzela...sicer sm mal fasala po roki ampak bolše to kot pa da bi bla zdle pri veterinarju če bi jo slučajno pojedla....mi je kr slabo ratal ko sm vidla da jo ma u gobčku :bad:

drugače pa miška in perjanica sta bla popularna samo pou ure zdej pa se na njih nabira prah....

GO POLNILC :lol: :P :lol:
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 94

Pridružen: So feb 19, 2011 11:33 am

Odgovor Pe apr 13, 2012 8:55 pm

Re: Mačje igrače

Jaz imam pa eno malce glupo vprašanje :girlblush: , ampak vseeno. Ali je Kong primerna igrača za muca? Naš Mauči je namreč hujši primerek grizolde in imam že kar precejšnjo težavo s tem, kakšne igrače naj mu sploh dam. On sicer ni prav nič izbirčen, ampak ker praviloma prežveči in požre vse, kar je po njegovem užitno, ga moram imeti nonstop na očeh in običajno mu potem pulim iz gobčka ostanke mišk, žogic ali celo bohnedaj vrečk :S, kable smo pa že itak zdavnaj poskrili. Igra s perotom se običajno konča po nekaj sekundah, ker ga zagrabi in noče spustiti, ob tem pa renči in piha kot najhujši tiger. Če mu ga prepustim, je pa seveda v nekaj minutah oskubljen do konca, pa po možnosti prežvečen do nerazpoznavnosti :fool: . Še pri žogocesti sem ga nekajkrat zalotila, da je grizljal tisto plastiko od tunelčka :dash:.

Torej, ali je Kong iz pretrde gume in bi si lahko pri žvečenju poškodoval zobe? Nekaj takega sem imela v mislih, da mu lahko dam notri kakšen briket in se potem malo zamoti: http://www.*****.ie/shop/dogs/dog_toy ... ong/139233
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe apr 13, 2012 9:08 pm

Re: Mačje igrače

ah kje pa!! tale kost je čisto mehka, jo upogibaš s konico prsta! Super zadeva, moj Kajči jo ima zelo rad.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 94

Pridružen: So feb 19, 2011 11:33 am

Odgovor So apr 14, 2012 10:29 am

Re: Mačje igrače

O, super :good: . Saj mehka pa verjetno tudi ni tako zelo, da bi jo lahko kar tako pregriznil? Verjetno ne, če je mišljena za kužke. Jo bom kar nabavila, pa bomo videli kako se bo obnesla.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor Ne dec 30, 2012 4:52 pm

Re: Mačje igrače

Se opravičujem, ker sem odpirala novo temo, te nisem našla. Mačja mama, hvala za slikco rolc in Tpv za link. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Ne jan 27, 2013 3:13 pm

Re: Mačje igrače

Kje se kupi tisti modri tunel, kjer je žogica not? :)

Naše najljubše igrače: tisti pokrovček od mleka, ki je pod čepom, slamica in kos sira :rolleyes: . Te so all time favorite :D Aja velik hit je tudi tista žoga, kamor se dajo priboljški, ampak Val do nje sploh ne pride. Potem pa še vsaka nova miš, ki jo kupim in je potem aktualna par dni, dokler čudežno ne izgine...(verjetno pod kavč, še nisem odmikala in me bo ziher kap, ko ga bom :scare: :D ). Za božička sta dobila tudi enega ježka, tega sedaj Pasha skoz v gobčku nosi, je zgleda prevelik, da bi ga kam stiščal.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Po jan 28, 2013 6:48 pm

Re: Mačje igrače

Misliš tole?

xxx
Zadnjič spremenil andreja, dne Po jan 28, 2013 6:55 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Izbrisana povezava na konkurenčno stran.
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Po jan 28, 2013 8:06 pm

Re: Mačje igrače

Sem že našla, hvala scarecrow vseeno :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Po jan 28, 2013 10:45 pm

Re: Mačje igrače

Super, pravi link namreč ni "xxx" ampak je "yyy"!
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 334

Pridružen: Sr jan 30, 2013 12:06 pm

Kraj: Okl.Ljubljane

Odgovor Če feb 21, 2013 6:10 pm

Re: Mačje igrače

Naša afnica ima miško, na palci. In, ne miška ni zanimiva, zanimiva je palica.
... človek si težko predstavlja, ampak ko se igramo z njo, držimo za miš, Ejti se pa podi za koncam palice... :fool:

Zažge pa prav zares, srce je, ko preganja štil. :angel: Pa tudi kavč je rešen (do nadaljnjega) pred njenimi akrobacijami.
... ko si rečeš: ''vem in smem''.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Če feb 21, 2013 6:35 pm

Re: Mačje igrače

Pri nas je tudi palica zanimiva! :D
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 288

Pridružen: To sep 18, 2012 2:22 pm

Odgovor Ne avg 25, 2013 2:24 pm

Re: Mačje igrače

Našemu Božotu sem naredila poušterček/brckota iz starih nogavičk. Notri sem dala vato in nekaj mačje mete, vendar zgleda ne dovolj, da bi nastal brcko in tako je samo poušterček :)

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne avg 25, 2013 3:34 pm

Re: Mačje igrače

Iiiiiiiiii, kok fajn :clap:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 535

Pridružen: Sr nov 20, 2013 8:30 pm

Odgovor To dec 02, 2014 2:37 pm

Re: Mačje igrače

Larisa je napisal/-a:Našemu Božotu sem naredila poušterček/brckota iz starih nogavičk. Notri sem dala vato in nekaj mačje mete, vendar zgleda ne dovolj, da bi nastal brcko in tako je samo poušterček :)


Mi tudi iz starih štumfov delamo brckote. Natlačim s starimi cunjami, not dam pa doma pridelano mačjo meto in baldrijanov čaj. :)
Sicer je pa tale tema super. Vidim, da moramo nujno zbrat rolce. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor To dec 02, 2014 8:41 pm

Re: Mačje igrače

rava je napisal/-a:Vidim, da moramo nujno zbrat rolce. :)


Jih imam eno veliko škatlo :) Rabiš?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr dec 03, 2014 4:20 pm

Re: Mačje igrače

Tiste ki gohize mačjo meto doma - kje ste seme dobile? Jst bi tut.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 535

Pridružen: Sr nov 20, 2013 8:30 pm

Odgovor Sr dec 03, 2014 4:33 pm

Re: Mačje igrače

Seme/sadiko sem iskala kot zmešana, ker se pod nazivom "mačja meta" prodajajo rastline vseh sort.
Čisto tapravi se latinsko reče Nepeta Cataria. Iz semena mi je ni uspelo vzgojit, zato sem kupila sadiko - tlelele http://raznolikost.si/slo/zelisca
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Sr dec 03, 2014 6:19 pm

Re: Mačje igrače

Ja, jaz tud tukaj dobivam meto in baldrijan...seme in sadike. Tud meni iz semena mete ni nič ratal, sadike pa lepo uspevajo.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.