V središču

Linex - doziranje


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 95

Pridružen: Ne okt 13, 2013 11:38 am

Odgovor To jan 14, 2014 7:18 pm

Linex - doziranje

Imam tele kapsule v prahu pa me zanima koliko je priporočljivo zmešat v AD konzervico, mucka ima okvirno 3 mes. in 1500g. Ima drisko, je na antibiotikih in so mi na veterini priporočili AD konzervice s kombinacijo linexa samo za dozo sem pozabila vprašat, ambulanta pa je že zaprta...
Hvala in lep pozdrav :)
Zadnjič spremenil andreja, dne To jan 14, 2014 7:56 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Popravek nasova
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1180

Pridružen: Če jun 21, 2012 2:18 pm

Odgovor To jan 14, 2014 7:28 pm

Re: Linux - doziranje

Verjetno misliš Linex. :) Linux je operacijski sistem, in tega nikakor ne priporočam, da ga daješ mačkam... :D

Jaz sem se ravnala po naslednji informaciji (ampak naj me vrag vzame, če se spomnim, kje sem jo našla, možno celo, da kar na tem forumu): če imaš navaden Linex, potem je ena kapsula za dva mačja obroka, če imaš Linex Forte, pa za štiri. Kapsulo preprosto odpreš, streseš nekaj praška na mokro hrano, zapreš nazaj in postaviš na mesto, kjer ga boš še kdaj našla. Pri nas se je stanje z uporabo Linexa zelo hitro izboljšalo. Mislim tudi, pa naj me kdo popravi, če se motim, da tukaj resne nevarnosti pri rahlem predoziranju ni, konec koncev so probiotične bakterije že naravno v črevesju, in če jih je malo več, ni škode.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 95

Pridružen: Ne okt 13, 2013 11:38 am

Odgovor To jan 14, 2014 7:51 pm

Re: Linux - doziranje

Ups, pa res, Linex :) Polovičko prahu sem ji dala, pa 1/8 konzervice.tako da tudi če je malce predozirano upam da ji bo samo dobro naredilo ;) Hvala! super ste, na tem forumu vedno najdem odgovore, ki mi padejo na pamet ;) :yahoo:

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 69 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.