V središču

SHANNON


Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe apr 28, 2017 7:41 pm

SHANNON

Shannon je mlada in prijazna, umirjena mucka, s karakterjem. Rada ima umirjen dom, nekaj svojih prostorčkov, dobro papico, božanje a brez pretiravanja s crkljanjem.
Ni primerna za družino z malimi in živahnimi otročki. Živahen mačji družabnik ji je šel na živce in je bila zato vrnjena v zavetišče.
Njena prejšnja tema:
viewtopic.php?f=78&t=12292&start=80&hilit=Shannon
Slika
Kontakt za potencialne posvojitelje: info@macjahisa.si

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe apr 28, 2017 7:45 pm

Re: SHANNON

SlikaSlika Slika Slika SlikaSlikaSlika Slika Slika Slika SlikaSlika Slika
Shannon je prava princeska, muhasta, prijazna, lepa, huda, igriva, vse ob enem.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe apr 28, 2017 7:48 pm

Re: SHANNON

Shannon se pri nas dobro počuti. Zelo je igriva, prijazna, razen, če se odloči drugače. Muca s karakterjem. ;)
Slika Slika SlikaSlika
Te slike so sicer še od prej, ampak je danes lepo zavzela praskalnik, se udobno namestila, kot da je že ves čas z nami. Po mojem "teženju" se je prestavila na kuhinjski stol. Za mene je prava mačja srčica in super cimra, ne mara pa vsiljevanja. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Pe apr 28, 2017 8:11 pm

Re: SHANNON

Sovica zlata, naj bo tretjič čim prej in naj ti bo naklonjeno :kiss: .

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe apr 28, 2017 8:13 pm

Re: SHANNON

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So apr 29, 2017 6:06 pm

Re: SHANNON

:) Srčica! :kiss:
Slika Slika Slika
Menjava doma/okolja je zagotovo stresno, ampak Shannon se super drži. Takoj popapa mokro hrano, je šla papat briketke, pa na WC, je radovedna, kot bi čakala, da jo ogovorim. Jo pa bolj ali manj puščamo pri miru, da spozna, da je vse OK in je zaželjena.
Klara jo pušča pri miru, Cankar pa je počival nad njo, kot da se že dolgo poznata. Nobene panike.
Se prav čudim, da pri nas čisto OK funkcioniramo, pa ni ravno optimalno okolje za take mucke. :scratch:
Če ne bi bilo Če-jev, bi novega doma sploh ne iskala. :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 27

Pridružen: Po jul 02, 2012 2:49 pm

Odgovor So apr 29, 2017 6:39 pm

Re: SHANNON

Preden sem ga posvojila, so mojega Bučija tudi dvakrat vrnili, zame pa je bil idealen maček...

Torej bi bilo za Shannon najbolje, da je edina mačka?

Ali bi se lahko dogovorila za obisk in si jo ogledala v živo? Padla mi je v oči, poleg Negru in Odija.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So apr 29, 2017 7:47 pm

Re: SHANNON

Lahko se jo pride pogledat, vendar se od nje ne sme preveč pričakovat. Jo je treba sprejet točno tako, kot je in si ne delati utvar, da se lahko njen karakter, obnašanje ipd. spremeni po naših željah in pričakovanjih. Vsak mucek je nekaj posebnega, malo drugačen. Če nekomu manjka muc za crkljanje to ona ni. Jaz osebno, bi poleg Shannon sigurno imela še nekoga za crkljat, ker bi mi to močno manjkalo, taka pač sem. Ker jih imam več (v oskrbi) mi tako sploh ni problem, če nekomu do crkljanja ni, ker mi to nadomestijo drugi. ;) Zelo rada imam pa prav vse in točno take kot so.

V prvem domu je bila sama, z umirjeno gospo, ki je prej tudi že imela muco, 15 let. Bila je potrpežjiva, a se ji je zelo uspešno skrivala, da je še videla ni, razen pod omaro, kavčem, posteljo. Po 4ih tednih je obupala, ko je morala še kavč razmontirat.
V tem - drugem domu, je bila še s cimrom Massijem, ki ga je spoznala že pri nas in so skupaj spali tudi v posteljici. Celo umivala ga je. V novem domu je v začetku tudi bilo tako, nato se je zadeva obrnila, je začela Massija odganjat, ga parkrat udarila, se umaknila visoko na omaro in ji ni bilo nič do božanja oz. manj kot v začetku. Gospa je bila z njima čez cel dan. Kaj je tu šlo narobe, ne vem. Po treh mesecih je torej ponovno vrnjena.

Jaz vem, da je pri nas zelo lepo napredovala, se zanimala za igro in tudi kar sama igrala. V naročju ni nikoli želela počivat, sem jo pa lahko vzela na kratko. Na dolgi rok je vse možno. Je kar nekaj muckov, ki so na dolgi rok postali "čisto običajni". ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne apr 30, 2017 8:27 am

Re: SHANNON

:) Mokra hrana, je pa mokra hrana, Shannon to dobro ve in je prva v vrsti. :nyam: ;)
Slika Slika Slika Slika
Zato mi nikakor ni jasno, da jo v prvem domu gospa sploh ni videla jest. Da je menda jedla le ponoči oz. ko je ni bilo zraven.
Ne razumem. :scratch: Pa, briketki so ji tudi ves čas na voljo. Je ne stradam, da bi prišla do take fotke.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Ne apr 30, 2017 4:48 pm

Re: SHANNON

Kjer se maca dobro počuti, tam se bo ustrezno obnašala. Shannon :kiss: , ti kar obdrži svoj karakter. Bo že prišel tapravi človek pote...do takrat pa ti ne bo hudega pri Trixi ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne apr 30, 2017 7:28 pm

Re: SHANNON

:) Ja, kot kaže, to drži.
Smo imeli obisk in ni bilo nič posebnega. Čisto lepo je sprejela gospo, ki jo je tudi božala.
Nikakršnega skrivanja in nič pihanja, nič ni grizla, nič praskala. Čisto običajna mačka. :D
Slika Slika Slika Slika
Božala jo je tudi že prej, na okenski polici, predno je bila hrana v igri.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po maj 01, 2017 6:53 am

Re: SHANNON

:) Dobro jutro, dober dan.
Slika Slika Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 02, 2017 9:19 am

Re: SHANNON

:) Moja mačja surikata. Ne moreš, da je ne bi imel rad! <3
SlikaSlika Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr maj 03, 2017 8:51 pm

Re: SHANNON

Slika Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če maj 04, 2017 10:28 am

Re: SHANNON

:) Zlata, pridna, v naročju pa spremeni karakter in rata tečna godrnjavka, ki želi čim prej dol. :rolleyes:
Ob pravilnem in dobrem oprijemu, pa zdrži v naročju vsaj minutko. :good:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Če maj 04, 2017 11:08 am

Re: SHANNON

Trixi, take mi prevzgajamo ;) Pri nas toliko vlečemo mace po rokah, da na koncu pametnejši popusti in ratajo oboje, crkljive in naročne :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če maj 04, 2017 12:23 pm

Re: SHANNON

No, saj ne rabi bit zelo naročna. Le toliko, da jo dvignem stisnem, polupčkam in spustim. :kiss: ;)
Si želim, da bi ji to bilo tudi zares všeč.
Pri plahi in nezaupljivi Negrujčici je to zelooo pomagalo. :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 09, 2017 9:35 pm

Re: SHANNON

:) Mi s Shannon nimamo prav nobenih težav!
Slika Slika Slika Slika
Tudi Cankar nima z njo nobenih težav. :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 09, 2017 9:38 pm

Re: SHANNON

:) Tudi mačjeljubka na obisku se je z njo čisto lepo razumela in jo na veliko prebožala in počesala. :good:
Slika
Kot kaže si bo ona primernega posvojitelja in dom po meri kar sama zbrala. :kitty:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 16, 2017 9:02 am

Re: SHANNON

:) Ta zlata mačja srčica se je danes (pa prejšnje dni tudi, le opazim ne vedno) izjemno lepo muzala in stiskala ob našo kužiko. Kar ne morem verjet, da ji je tako zelo všeč. Mi je uspelo naredit celo fotko, čeprav sem najlepše prizore vmes že zamudila.
Naslednja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.