V središču

Mačja hiša-posvojitve-čvek


Muce, ki iščejo dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy, Bela šapa, Trixi

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Pe jul 22, 2011 5:13 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Sem se skušala prebiti skozi prvo stran, pa mi ni uspelo. Res ne moram prebavt napisanega, ker mi kar piskat začne v glavi. Ne dobesedno, pa saj veste... :bad: :rolleyes:

MON je žal zelo obiskan, ampak je večina piscev tako obupno trapastih, da se je najbolj držat stran od teh forumov. Jezi me samo to, da te ovce obsedeno delijo naprej vse kar ima v sporočilu "delu naprej, nujno,..." brez da bi prebrali in si neko mnenje ustvarili. Odnos do mačk me pa ne preseneča, čeprav me žalosti, ker sem mislila, da ljudje že kaj bolj razmišljajo. Pa jezi me to, da imajo en in isti izgovor - maček je za ven, naj ga imam v zaporu? Sami smo si tako življenje ustvarili, ljudje še peš več okoli ne hodijo, tudi otroke z avtom okoli vlačijo, ampak ne, mački so pa za ven, ker nas oblega sama tundra in je vse super varno...

Helena, bravo za objavo na spletni strani. :good: Tista babnica pa ma da se na kolenih opravičuje na sodišču! :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jul 22, 2011 5:22 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Ampak je tole kul danes, še gunnar se je čist upehal, revež. Pa tako ga je skrbelo, da bi čimveč ljudi za FUj in FEJ izvedelo. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Pe jul 22, 2011 6:21 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

bravo za tole izjavo, helena. problem je v tem, da ljudje, ki vas ne poznajo, dobijo vsaj tisti prvi vtis večinoma z intereneta. pač živimo v takem svetu. saj se najbrž vsi malo pozanimamo na netu predem kupimo kak izdelek, gremo kam na počitnice, itd. veliko nas preveri zadovoljstvo oz kritike drugih ljudi da si ustvarimo neko mnenje o tem izdelku/storitvi. zato je edino prav, da so na netu tudi pozitivne stvari, še posebej zato, ker pomoje ena negativna kritika tako močna kot 10 pozitivnih. pač ljudje smo taki, da nam ena negativna malenkost lahko popolnoma zasenči vse pozitivne.
če boste pa kdaj rabili kakšne pozitivne zgodbe zadovoljnih posvojiteljev pa verjamem, da bomo vsi tukaj stopili skupaj pa naredili še malo tiste, pozitivne reklame :)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 256

Pridružen: So okt 09, 2010 5:17 pm

Odgovor Pe jul 22, 2011 6:38 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Tejle zgodbi sledim od začetka in ne morem da ne bi povedala svojega:)

Najprej, kapo dol vsem mačjehišarkam za odločno ukrepanje v primeru Mica, naprej pa tudi za korektno odgovarjanje na obtožbe. Ob branju teh pisarij po forumih mi grejo vse kocine pokonci, in če bi jaz pisala na odgovore ne bi bili tako mirni in argumentirani, ampak bolj jezni.

Sem ravno prej Larini razlagala, da mi je res zabavno brati ljudi, ki že s svojim stilom pisanja poudarjajo svojo miselno razvitost. Isto svetujem tudi vam - sicer verjamem da je težko, ampak vzemite ta pisanja malo bolj počasnih osebkov s pravo mero humora. Vedno bodo ljudje, ki ne sprejemajo drugih idej in se jih ne da premakniti, lahko se jim vsaj malo nasmejimo :D

Glede slabe publicitete pa menim isto kot že nekaj forumašic pred mano. Vsakemu, ki malo razmisli o tem, kar bere, je jasno kdo ima tu prav in kdo ne. In pravim živaloljubcem in osveščenim ljudem lahko ta dogodek samo potrdi, da Mačja hiša deluje v prid mačkam in svoje poslanstvo tudi odlično izpolnjuje.

Da sklenem: kar tako naprej! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor Pe jul 22, 2011 7:03 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

jaz ne dojamem cist kaj je tak problem.ce se ti pogoji navedeni v pogodbi ne zdijo in se ne strinjas z njimi ja halo zapeljes se do taprve kmetije in imas mack eno malo morje lahko obicajno se barvo zbiras in je zadeva resene



aja sej res tak je ne dobis vet.poslihtane in s/k
bruhbruh :p
Dogs have owners, cats have staff
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe jul 22, 2011 8:20 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Sem prebrala tisto za bruhat debato do konca...
samo eno lahko rečem.

Helena in ostale mačjehišarke...
-ne zaradi oskrbe dudarčkov cele noči vsaki dve uri, ne zaradi pobiranja na pol živih palačink s ceste, ne zaradi borbe za življenje FIV in FELV pozitivnih, ne za vse tiste trenutke groze ko se borite za življenja-
ampak zaradi železnih živcev, VSAKA VAM ČAST da še vedno vztrajate potem ko se eni taki kreteni spomnijo da vam bojo malo za popoldanski hobi srali na glavo.
Ne morem verjet kako beden je lahko folk ki v svojem življenju ni naredil nič drugega kot obrabil 3 računalniške tipkovnice in se zredil za 30 kil medtem ko brezposeln sedi v kleti hiše od staršev.
Vsaka vam čast, mene bi minilo potrpljenje - pa ne z živalmi, ampak z ljudmi. Že prej sem občudovala vaše delo, zdaj pa sploh.
Kapo dol, punce.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor Pe jul 22, 2011 9:46 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Super, helena, dobro napisano! :good:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 474

Pridružen: Če dec 30, 2010 9:32 am

Odgovor So jul 23, 2011 1:56 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Eh za :bad: kozlat...sem napisala na tisti forum zdaj svoje mnjenje. Mene in tiste, ki imajo kaj v glavi take klevete ne bodo prepričale da delate slabo, nasprotno še bolj vas bom podpirala, saj si v takšnih primerih še bolj zaslužite podporo od vseh nas ki vas spremljamo. Jaz bom večno hvaležna Heleni, da se mi je oglasila na telefon, in da "svojega zdaj taščinega" lubija bubija nismo peljali na injekcijo kot nas je želel "prepričati" doktor. (samo zaradi ene boge mikrosporije p.s. helena ma še samo eno mičkeno pikico :) ) Če bomo kdaj imeli čas, da našo razvajenko Hano prepričamo, da sprejme še koga na svoje ozemlje bom prvo pomislila na vas :)
Kdor ne mara živali,ne mara ljudi!!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 26, 2011 4:37 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Nadaljevanje razprave o neprimernih objavah na različnih forumih je prestavljeno v http://pomagamo-zivalim.si/viewtopic.php?f=19&t=353&start=60
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne jul 31, 2011 4:26 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Zakaj se posvojitelji ne tepejo za vaše mucke? :fool: Tolk krasnih je, da bi moral vsi tuhtat "koliko jih bom" ne pa "ali bi ali ne bi".

Pametni klici/maili kje ste. :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne jul 31, 2011 7:07 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Zato, ker je pametnik posvojiteljem jasno, da se živali ne pripelje domov tik pred odhodom na dopust. Med švicanjem na plaži pa tuhtajo, kako bi bilo luštno sprejeti v svoj dom kakšno kosmato kepico. Skratka konec avgusta bo tok velik naval, da bo še premalo mačkov za vse te čudovite posvojitelje. :angel:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Ne jul 31, 2011 7:14 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Iz tvojih ust v....čigava koli že ušesa, samo da bo res :angel: :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Ne jul 31, 2011 7:19 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Hehe iz tvojih ust... :angel:

grrrr :devil: :devil: slavica ne prepisuj! :devil:
:mocking:

Sploh pa ne pozabit zraven upoštevat, da se da zelo šparat na mačjih igračkah. Rabiš le 4 -5 mačk in eno umetna miška. Je ne zgubijo, ne neha bit zanimiva, pa skoraj po pravilu so vsi zaposleni in se noben :mocking: No, pa še zabavno jih je gledat :truce:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Ne jul 31, 2011 7:25 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

:O
aja :lol: Jao, Sleepy, pri tvojih postih moram včasih čisto preveč razmišljat.
Bodo posvojitelji, bodo, samo da avgust mine, evo njih :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Ne jul 31, 2011 7:28 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

:lol: sem že slišala ja, da me je težko razumet :lol: Telefon mi je vmes zvonil, pa si me s tistimi ušesi prehitela. :D
Sicer pa ne vem zakaj je treba čakat konec avgusta in se prikrajšat za cel mesec zabav :angel:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Ne mar 03, 2013 2:18 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Ne vem, če sem trenutno sposobna oddajat mačke...itak hočejo samo dolgodlaki, oziroma polovico od dolgodlakega kompleta.

Lahko kdo drug prevzame kontakt začasno? ali pa bo kak zelo dober in zelo skrit posvojitelj prezrt, sori.

Ker imajo povsod balkone in ker ni nikomur se mačka še poškodovala zaradi padca z balkona, ampak povozilo jih pa je....pa ker imajo že 40 let izkušenj z mačkami... :bad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne mar 03, 2013 3:04 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

Bom jst, kar popravi.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Ne mar 03, 2013 4:06 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

uf visinnox, si zgleda naletela na našega "strokovnjaka"... se je tudi na nas včeraj spravil :bad: :bad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor So mar 09, 2013 6:44 pm

Re: Mačja hiša-posvojitve-čvek

"Smo že imeli mačka."

"Je poginil?"

"Ne, avto ga je povozil!" :dash:

"Pa poznate pogoje Mačje hiše?"

"Poznamo, saj ta bi bil zunaj samo, ko bomo doma!" :fool:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Muce iščejo dom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 58 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.