V središču

Scrkljanček Oliver


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jul 27, 2017 10:13 am

Scrkljanček Oliver

Konec junija se je na dvorišče stanovanjske hiše v Šenčurju zatekel majhen, bolan in shiran mačji mladič, star okoli 8 tednov. Vzeli smo ga pod naše okrilje, začetek karantene je preživel pri meni, potem pa začel štrajkat s hrano in ga je prevzela izkušena I_love_u. Pri njej je oddelal karanteno do konca, bil testiran (negativen na oboje), kastriran, cepljen in čipiran. R/R je bil, še preden je prišel k meni.

Oliver je izjemno srčkan mali muc s Karakterjem, saj zahteva veliko pozornosti in crkljanja. Dokler je bil še pri meni, bi se po cele dneve samo stiskal okoli vratu in las in če bi mu pustila, bi tudi cuzal, ker je mala razvajena mamina maza. :girlblush: :girlblush: Pri I_love_u je bil deležen odrasle vzgoje, tako da se je tega gotovo že odvadil. :kiss: :kiss: :kiss:

Mali sedaj že išče čisto svoj dom, več bo napisala pa še I_love_u, tukaj sedaj samo še nekaj začetnih fotkic. <3 <3 <3

Pri najditeljih:

Slika

Slika

In pri meni :kiss:

Slika

Slika

Slika

Slika
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe avg 11, 2017 10:22 pm

Re: Scrkljanček Oliver

Eh ta Teta Začasna :S Oliverček je že šel na svoj kavč, delat družbo ljudem, ki so izgubili 18-letno muco. Vedno bo nekdo z njim, kar je super, ker je res pravi needy crkljivček. :kiss:

Ti moj mali stradavček, srečno in uživaj v pozornosti! :kiss: :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

Vrni se na DZZŽ Kranj arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.