V središču

Učna urica v vrtcu Najdihojca, Kranj


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe feb 27, 2015 6:09 pm

Učna urica v vrtcu Najdihojca, Kranj

Na zadnji dan dopusta sem eno urico preživela v res dobro družbi: po dobrih 20 letih sem se vrnila v vrtec, ki so ga obiskovali moji otroci, tokrat z drugo nalogo: da nadebudnim starejšim jasličarjem (3 leta) povem kaj o tem, kaj se sme in kaj se ne sme, kaj je prav in kaj ni prav, ko gre za živali. Moja spremljevalka je bila tudi tokrat mala pasja opica, Pikačujka <3 in spet se je zelo dobro odrezala.
Otroci so naju pričakali v lepo pripravljeni garderobi, posedeni na telovadnih blazinah, spredaj pa je bil postavljen mehak sedež, skorajda prestol, posebej za naju 8)
Najprej smo se na kratko predstavili, potem smo prelistali in "prebrali" slikanico, potem smo se pogovarjali in je bil led prebit. Prišel je trenutek, ko sem jim morala na njim razumljiv način razložit, kako se približat kužu. In so skoraj vsi hoteli potem poskusit to še v praksi :)
Ko je koncentracija malih otrok začela padat, smo se poigrali - teniška žoga je kot nalašč za sprostitev in razgibanje. Vmes smo Pikačujki postregli z vodo in ponovili, kaj muce in kuži smejo pit in kaj ne. Ob koncu smo skupaj zapeli še Kuža pazi (presneto...tretjo kitico sem že malce pozabila :lol: ) in se poslovili. No, poslavljali smo se, pa je ena od vzgojiteljic opazila nosilec za vrečke na povodcu in vprašala otroke, kaj je to. So rekli, da vrečke. In potem vpraša vzgojiteljica: za kaj pa se rabijo take vrečke? Pa reče en deček: za dlek!
:good: :clap:


Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe feb 27, 2015 6:31 pm

Re: Učna urica v vrtcu Najdihojca, Kranj

Haha, za dlek, bravo mali :lol: :lol: :lol:

SUper to tebi gre, Taoranžna! :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Pe feb 27, 2015 6:43 pm

Re: Učna urica v vrtcu Najdihojca, Kranj

dlek! :lol: :lol: :lol:

super, oaza88 in Pikica :)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po mar 02, 2015 10:40 am

Re: Učna urica v vrtcu Najdihojca, Kranj

:clap: Vse pohvale! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po mar 02, 2015 1:56 pm

Re: Učna urica v vrtcu Najdihojca, Kranj

:lol: :lol: :lol: Dobra!! :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po mar 02, 2015 2:08 pm

Re: Učna urica v vrtcu Najdihojca, Kranj

:good: :clap: (Vsakič, ko greš med malčke, si videti mlajša. Da ne boš nazadnje pristala v vrtcu tudi ti. :D)

Vrni se na Naše delo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.