V središču

Hranjenje


Moderatorji: andreja, helena

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 349

Pridružen: Pe sep 23, 2011 7:12 pm

Odgovor To jan 24, 2012 9:21 am

Hranjenje

Živjo!

Oglašam se z morda neprimernim vprašanjem, upam, da ne bom deležna kakšnih prevelikih kritik. :girlblush:

Zanima me, če je mogoče kje v Ljubljani, v okolici Bežigrada ali mestnega centra potrebna še kakšna pomoč pri hranjenju prostoživečih muc.
Imam finančna sredstva za prehranit jih, čas in željo po pomoči. Je mogoče tu kdo, ki hrani na več mestih, pa bi mu bilo v olajšavo, da prevzamem ali pa kdo ve, da so kje muce, ki še nimajo hranitelja? Bi bila vsakor pripravljena sodelovat tudi bi morebitnih potrebnih odlovih ipd.

Zahvaljujem se vam za odgovore.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor To jan 24, 2012 9:57 am

Re: Hranjenje

Lepo od tebe, da si se ponudila za pomoč. :good:

Za hranjenje nisem prepričana, če jih res nihče ne hrani, ampak za pomoč pri odlovu bi te pa prosila. Pri plinarni se je pojavilo nekaj novih (neoznačenih) mačk, ki jih je potrebno poloviti čez zimo, preden se vrnejo vrtičkarji.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 349

Pridružen: Pe sep 23, 2011 7:12 pm

Odgovor To jan 24, 2012 10:21 am

Re: Hranjenje

Živjo!

Hvala za odgovor! Ja, seveda, sem takoj pripravljena pomagat. Ker sem študentka sicer nimam svojega avta, ampak če to ni problem - takoj!
Z veseljem bi pomagala, pa če še nimajo hranitelja sem tudi takoj za, bi bila pripravljena hodit tja vsak dan in dajat hrano.

Kdaj se bi pa šlo lovit? Ta teden že? (Blazno zagreta :D )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor To jan 24, 2012 11:05 am

Re: Hranjenje

Poleti sva z Račko tam ujeli mamo z mladiči, ki so zdaj porihtani. Zato jih par tednov hodila hranit vsaka dva dneva, pa so pojedli manj hrane, kot bi pričakovala. Zato sem sklepala, da dobivajo hrano tudi drugod.

Ta teden jaz ne morem, bi se pa lahko za drug teden enkrat zmenili. :)

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 349

Pridružen: Pe sep 23, 2011 7:12 pm

Odgovor To jan 24, 2012 11:06 am

Re: Hranjenje

Okej, potem drug teden enkrat. :)

Vrni se na Vprašanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.