Mačji boter


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po nov 22, 2010 4:25 pm

Re: Mačji boter

:yahoo: Botri ste/so me zasuli z odzivi na pismo. :yahoo:
Jih objavim takoj, ko dobim vaša/njihova dovoljenja.
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po nov 22, 2010 6:09 pm

Re: Mačji boter

<3
"Dragi moj Piko,

zelo sem vesela, da si se spet spomnil name. Jaz se velikokrat, sploh kadar slišim, da je kateri od mucev, ki že dolgo čakajo odšel v svoj novi dom. Prepričana sem, da bo tako tudi zate, ker si en tak mačji fant od fare. Včasih pač malo traja, ampak ko se najdete "ta pravi" skupaj, je veselje nepopisno.

Naj ti tile jesenski dnevi hitro minevajo ob ležanju na toplem.
Rada te ima tvoja botra
Metka
"


Tale je pa za Biserko. :praising:

"Draga mucika Punčka !

Tudi jaz upam, da ti kmalu uspe najti kakšno prijazno gospo, ki se bo prvi hip zaljubila vate in ti pustila, da jo posvojiš. Ravno te dni je pri meni na daljšem obisku nekdanji Casper, sedanji Moj ,ki prihaja iz Mačje hiše. Rdečerepi lepotec je sicer od sinove punce, a sem se že zdavnaj zaljubila vanj, tako da ga mora ves čas puščati v naši mačje-pasji druščini. Najraje bi videla, da za vedno ostane pri nas, vsi se pulimo zanj, on pa se vrže na tla in prede na vse pretege, baterije ima vedno polne. Tudi ti bi imela z njim veliko skupnega, tako učeno izgleda in vse naše mačje dame ga imajo rade. Nekdanja skrbnica se je zelo težko poslovila od njega, to ji lahko verjamem.
Veliko mačjih pozdravov in naj bodo tvoje želje kmalu izpolnjene. Naj se kmalu tudi zate najde prijazno naročje,
tvoja botra Andreja
"


"Draga moja zlata Meti!

Neizmerno si me razveselila z jesenskim pozdravom, ker to pomeni, da me še nisi pozabila. Od petka pa do danes sem sploh ne vem kolikokrat prebrala tvoje pisemce, tako da ga znam že skoraj zrecitirat. Ne najdem besed, ki bi ti opisale, kako se mi je srce trgalo, ko te je zapustila sostanovalka. Šment, spet imam samo meglo pred očmi, ker mi nekaj po licih teče...Skratka, saj sva veseli zanjo ane, mogoče ti bo pa ona koga priporočala. Po drugi strani ti pa moram priznat, da pa sem tudi malo sebična in upam, da boš počakala name. Vem, da še ne bo tako hitro, niti sama še nisem sigurna zares kdaj, pa še miljon problemov bo prej treba rešiti, ampak kaj naj rečem, čisto si me prevzela. Zato upam, da ti bo vsaj malo v tolažbo, da če že prej ne najdeš svojega kavčka, ti ga jaz obljubim, takoj ko se vselimo v hiško z vso našo pisano druščino. Lepo se imej in upam, da ti bo paketek, ki ta ga bom poslala v teh dneh všeč.

Do nezavesti in naprej,
tvoja Karmen
"


:'( Smotke zlate. :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po nov 22, 2010 6:37 pm

Re: Mačji boter

A bi še? Imam še! :dance:

"Draga moja Palčica

Zaradi tega tvojega lepega pisma sem še posebej ponosna da sem lahko tvoja botra. Zelo me veseli da je tvoja prijateljica našla čisto svoj kavč in z vsem srcem upam, da se bo tudi tebi kmalu nasmehnila sreča v obliki mehkega in udobnega kavča s pripadajočim človekom, dvema, ali več. Sploh ne dvomim o tem, da si popolnoma pripravljena na takšno nalogo in da jo boš vestno in z ljubeznijo opravljala. Ravno zato vsem prijaznim ljudem pripovedujem o tebi in močno držim pesti. Tudi moji dve muci ti sporočata, da stiskata tačke zate. Starejša, muca Lina, je še posebej naročila, da nikar ne obupaj. Tudi ona je dlje časa čakala na svoj kavč, pa ga je dočakala! In tudi ona je posvojiteljici pomagala premagati žalost in še vedno svojo nalogo opravlja z odliko.

Zato, ljuba Palčica, glavo in rep pokonci, še naprej zaupaj Cvetki, pa boš videla: kdor čaka, dočaka!

En topel človeški pozdrav in dva srečna mačja mjaaaava!

Tvoja botrica Urša
"


:kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Po nov 22, 2010 7:47 pm

Re: Mačji boter

A pa dajte noooo :'( :'( :'(

Vsem botrom in muckom en velik :kiss:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 281

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:02 pm

Odgovor Po nov 22, 2010 8:21 pm

Re: Mačji boter

Tule pa res ne moreš šparat solz...
Zelo lepo :good:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 162

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:22 pm

Odgovor Po nov 22, 2010 8:26 pm

Re: Mačji boter

No, zdej pa jst cmeram. Pa sploh ne morem nehat, pa čeprav vem da je Casperju lepo. :'( :fool:
Meti pa tako misli, da je tukaj doma. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6182

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Po nov 22, 2010 9:11 pm

Re: Mačji boter

Kar trije od naših so dobili pisemca: Punčka, Palčica in Piko. Sem zelo vesela, da botri mislijo nanje, včasih imam občutek, da so tile, ki dolgo čakajo, že kar malo pozabljeni. Ampak, saj bo, tudi lasten kavč pride za vsakega enkrat. :)

Hvala vam, botri! :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1389

Pridružen: Če sep 09, 2010 11:02 am

Odgovor Po nov 22, 2010 10:46 pm

Re: Mačji boter

Tale mačja pisma so tako zelo zelo super!!! Sploh, ker se nenadoma pojavijo, ko najmanj pričakujem in mi polepšajo dan.
Renata ti si največja asica in odlično ti gre tole! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Trenutno sem s štirimi mucami krepko preko kapacitet, ampak če se slučajno sprosti kako mesto, je Piko prvi na mojem seznamu za "ta pravo" posvojitev. In enkrat bi ga rada videla v živo. Se da to kaj zrihtat? :girlblush: :girlblush: :girlblush:

Vsem, ki kakorkoli pomagate tem mačjim dušam - vse dobro!
Fur coated vibrating heating pad that never has to be plugged in = my cat.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29979

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To nov 23, 2010 8:47 am

Re: Mačji boter

Čudovita in prav ganljiva, v srce segajoča pisma. :'( :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor To nov 23, 2010 12:22 pm

Re: Mačji boter

Res so čudovita pisma. za cmerat se..

Jaz se že dlje časa odločam, komu bi bila botra, pa se ne morem odločiti. Kateri je že najdlje pri vam?
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21716

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To nov 23, 2010 1:32 pm

Re: Mačji boter

Polo in Pikca, več kot dve leti.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor To nov 23, 2010 9:41 pm

Re: Mačji boter

Hvala, sem izbrala oba srčka zlata :)
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 970

Pridružen: Sr sep 22, 2010 2:29 pm

Odgovor So nov 27, 2010 5:56 pm

Re: Mačji boter

renata je napisal/-a:Pikca ima novo botro, Ajo, ki je prej botrovala Peggy. Aleksandra se ne da. Na svoj kavč je že pospremila Špeli, Tačka in Metko, sedaj pa ima iste načrte tudi z Miško. Hvala obema. :kiss: :kiss:

Dobili smo že tudi prve odzive na jesensko pisemce.
Barbara, hvala za dovoljenje za objavo. :) In seveda bomo držali pesti in stiskali tačke. :kiss:

"Dragi moj Bubi!
Zelo sem vesela tvojega pisma in to, da pišeš kako dobro ti gre, me izjemno veseli!
Tudi meni je na uho prišla novica, da se je Maca odrekla preganjanju tebe in tvojega repka samo zato, da bo tista gospa spet vesela! Lepo od nje, mar ne?
Seveda vsem razlagam okrog kako si ti priden, kako lepo napreduješ in mislim, da bo kmalu prišel nekdo, ki bo potreboval tvoje tačke nagajačke, da bosta skupaj preživljala zimske večere na toplem.
Pozdravček vsem pošiljamo jaz in cel moj trop s kavča. :)

Botra Barbi
PS: V četrtek pa drži pesti, da bo moja veteranka s kavča uspešno prestala zelo hudo operacijo! Me zelo skrbi, veš
!"


Bom malce off-topic, a mislim, da mi bo oproščeno...
Naša 14.5 let stara veteranka je USPEŠNO prestala precej zahtevno odstranitev obeh sistemov mlečnih žlez, ki sta bila polna tumorjev! Jeeeee... :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So nov 27, 2010 5:59 pm

Re: Mačji boter

O, super! :yahoo:
Takšnih oftopikov sem pa zelo vesela in so vedno dobrodošli. :good: Obema tapogumnima :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6182

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor So nov 27, 2010 7:44 pm

Re: Mačji boter

MetkaK. je napisal/-a:... ampak če se slučajno sprosti kako mesto, je Piko prvi na mojem seznamu za "ta pravo" posvojitev. In enkrat bi ga rada videla v živo. Se da to kaj zrihtat? :girlblush: :girlblush: :girlblush:


Pikota se da videti tudi v živo, seveda. Ko boš želela, se mi javi na zs! :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 970

Pridružen: Sr sep 22, 2010 2:29 pm

Odgovor Ne nov 28, 2010 11:52 am

Re: Mačji boter

renata je napisal/-a:O, super! :yahoo:
Takšnih oftopikov sem pa zelo vesela in so vedno dobrodošli. :good: Obema tapogumnima :kiss:


hvala, hvala, hvala... :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne nov 28, 2010 11:45 pm

Re: Mačji boter

Tile :kiss: :kiss: :kiss: so za Cats!
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr dec 01, 2010 5:23 pm

Re: Mačji boter

Petra, ki že botruje Metki in Repki, se je odločila, da sta dve muci čisto premalo, zato je izbrala še dva mačkona, Pikota in Dodota. :clap:
Naša forumašica Dijana je posvojila Polota in Pikco. :clap:
Tjaša, nekoč Binetova in Žižijeva, botruje Calebu. :clap:
Vesni, prej Bocellijevi, ni vseeno za Jurčka. :clap:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če dec 02, 2010 6:34 pm

Re: Mačji boter

"Draga Lizi,

najlepša hvala, ker me tako pridno zalagaš z novicami. Veseli me, da si se dokončno pozdravila, in da se pridno učiš biti "ta prava" mačka. Čeprav mislim, da vam je to tako ali tako že prirojeno.

Z veseljem bi te vzela za svojo, ne vem pa, kaj bi na to porekla naša mačka Mici. Če ne bi stanovali v bloku, ampak v hiši, bi bilo dovolj prostora za obe, tako pa je stanovanje včasih še zanjo premajhno.

Vidim, da ti v začasnem domu ni nič hudega, vseeno pa ti želim, da bi tudi ti čim prej našla topel in prijeten stalni dom. Bom pa povprašala naokoli, če bi kdo vzel k sebi črno prijazno nagajivko! :-))

Pozdravček,
Barbara
"


:kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če dec 02, 2010 6:37 pm

Re: Mačji boter

"Dragi Bubi

Hvala za lepo pismo, ki si mi ga poslal. Zelo sem ga bila vesela, pa sem se odločila, da ti tudi jaz kaj napišem.
Ni še tako dolgo tega, ko sem na računalniku zagledala tvojo slikico in potem vsa žalostna ugotovila, da nisi sam. Da vas je več takih, ki morate svoje življenje začeti nekje sami, brez mamice, na mrazu, lačni, bolni, pozabljeni od vseh. Veš, v tistih trenutkih me je res sram, da hodim po dveh tačkah. Prav tako kot ti tudi jaz tega ne razumem. Te vaše drobne, prestrašene mačje učke so se mi tako močno vtisnile v spomin, da sem se odločila, da bom postala vaša botrica. Veš, sem zelo ponosna, da imam to možnost. Zelo sem tudi vesela, da so vas pobrale tople roke, ki tebi, tvojim bratcem in sestricam sedaj nudijo toplo zavetje. Od sedaj naprej se vam bodo dogajale same dobre stvari. Vsi vi boste zrasli v lepe mucke in čez nekaj časa boste našli čisto svoje kavče. Sem slišala, da so za vas mačje dojenčke začeli rasti popolnoma novi povsod okoli. Ko bodo dovolj zrasli, vas bodo sami prišli iskat, ne skrbi, ga boš takoj spoznal, ko bo pozvonil pri vratih. Do takrat pa je najbolje, da poslušate Cvetko, Čombeta in ostale malce starejše mucke, pa tudi tista prijazna dvonoga bitja, ki imajo tako prijetno toplo naročje. Veliko stvari vas bodo naučili, ki vam bodo pomagale, da boste lažje plezali po svojih kavčih. Jaz pa obljubim, da bom ostala vaša botrica in da boste vsak mesec od mene dobili eno ali dve dobri konzervici, ki jih pridno pojejte, da boste zdravi in da boste veliki zrasli. Bom tudi jaz zelo vesela in še bolj ponosna.

Toliko za enkrat. V teh dneh, ko se leto zaključuje te prosim, da tudi v moje imenu daš ene par ljubčkov vsem svojim prijateljem. A bo šlo?

Lepo te pozdravlja tvoja botrica Polona"



:kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.