V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jul 24, 2011 7:06 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3

"Zivjo Curi!

Hvala za prisrcen pozdrav. Sem zelo zelo vesela, da sem te vsaj malo osrecila. Sploh po tem, ko sem prebrala kaj vse si revez mali ze prestal. Ampak zdaj je vse hudo za teboj in bom skrbela zate vse dokler me bos potreboval, velja? :) Bi ti z najvecjim veseljem ponudila moje narocje in kavc, pa sem zal predalec. Vendar zelim da ves, da bi te (ce bi te le lahko) cartlala in razvajala kolikor bi hotel. Slisim, da si pravi crkljivcek, je res? Vem pa tudi, da si v odlicnih in ljubecih rokah ta trenutek, kar me neizmerno osrecuje! Povej, si zdrav sicer, potrebujes kaksno posebno nego? Igrack vrjamem da imas vec kot dovolj ;)

Misek moj mali, priden bodi in ja, zame si najlepsi in najboljsi muc tak, kot si! :)

Rada te ima
tvoja botra Mojca"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

jaz

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 34

Pridružen: To jul 12, 2011 11:19 am

Odgovor To jul 26, 2011 10:56 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3 <3 :kiss: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor To jul 26, 2011 8:02 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Marushka, hvala ti za prisrčno pismo, vsaj ena lepa stvar danes :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jul 31, 2011 4:37 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Luka!

Lepo, da zdaj veš kaj vse te besede pomenijo.
V tem poletju se bom z veseljem odpočila, zamenjala baterije in akumulatorje. :)
Zavidam vam mačkonom, ki lahko vedno lenarite! No čeprav bi za mojo psičko lahko tudi rekli, da samo lenari in seveda uživa. :)
Iskreno hvala za namig!


Lp. z mojega dopusta tvoja botra Ž."





"Draga Minka,

zelo sem bila vesela tvojega počitniškega sporočila. Me je že malo skrbelo, ker se z Nikijem nič ne javita. Pa vidim da sta ok, da lepo počitnikujeta in se pripravljata na svoje nove kavčeke. Upam da se kmalu najdejo, do takrat pa jaz mislim na vaju in vaju imam rada.
Tudi jaz malo počitnikujem, malo pa je treba tudi brikete služit. To dopovedujem tudi moji Minki in Muriju, ko nimam cajta za njiju. Tudi ona dva vaju lepo pozdravljata, pomjawkata in pomahata s tačkami.
Kje pa domujeta trenutno? Lepo bi bilo če bi se lahko kdaj videli, če ne pa vsaj kako slikco pošljita, da vidim kako sta.
Želim vama še naprej krasne počitnice, lepo pozdravita vse ostale mačje prijatelje, in seveda tudi človečje prijatelje, ki tako lepo skrbijo za vaju in za vse ostale mačjehišarje :)

En velik objem iz počitniškega Mariborija vsem, pošilja

vajina botra Nataša."





"Dragi Bubi,

hvala za tvoje pismo :)! Priden kot si, si naredil celo raziskovalno nalogo, kaj pocnemo oz kaj bi morali poceti med pocitnicami in dopustom... Vsaj tako uzivati kot ti v Macji Hisi. :).
Ceprav vem, da uzivas in pocitnikujes v Macji Hisi, ti zelim en tak prav dober dom, kjer jim bos lahko razlozil, da ni vse v nabiranju cekinov... Ljudje namrec vse preradi hitimo in v tej naglici pozabimo na preproste stvari, ki nam polepsajo zivljenje. Ena izmed teh si ti dragi Bubi :).

Hvala ti za tvoje dobre misli, z veseljem sprejmem tudi kak tvoj nasvet za kvalitetno brezskrbno uzivanje. Tega nam zmeraj manjka.
Zapresti na glas zal ne znam, ampak v srcu bom zagotovo s tvojo pomocjo :).

Mi vsi ti posiljamo tople pocitniske pozdrave,
upam, da se spet kmalu beremo,

Irena&co"





"Draga moja Neži,

zelo sem se razveselila tvojega pisma, ne predstavljam si lepšega branja, še posebej v teh deževnih in turobnih dneh.
Samo še ena stvar bi me lahko bolj razveselila - novica, da te je končno našel tisti pravi človek in ti ponudil čisto tvoj kavč, posteljo in (najpomembneje) naročje. Mogoče bi mu lahko iskanje malo olajšala in dovolila, da tvoji prijazni človeki posnamejo nekaj slikic ter jih pokažejo vsem, ki iščejo prav takšno lepo in prijazno muco. Pa še jaz bi lahko malo iiiiiiijala :)

Tako, lepotička moja, ti še naprej uživaj in nadaljuj z intenzivnimi pripravami na opravljanje tvojega poslanstva, jaz pa ti pošiljam velikega lupčka.

Tvoja botra Renata"





"Maks,
polepšal si mi dan s tvojim pismom.

Hvala ti za lepe želje in tudi tebi želim lepe počitnice, navijam za lasten dom pri najboljših ljudeh, kjer boš srečen in te bodo imeli radi.

Lepi mucek si in si zaslužiš najboljši dom na svetu, kjer boš brezkrbno užival mačje počitnice in čeprav vem, da imaš sedaj vse, kar si lahko želiš, ti želim nekoga, ki bo samo tvoj.

Vsak dan mislim nate, pošiljam ti poljubček

tvoja Janja"





"Dragi Nici,
Hvala za tako prijetno pismo. Takega dobim samo od tebe, res.
Vem, da sem v zaostanku s plačilom, a sem tudi jaz v težavah. Pol leta sem bila brez zaposlitve, sedaj končno delam in bo že kmalu bolje. Poleg tega sem se morala še selit in na računih so se nabrali veliki minusi..Ko dobim denar, nakažem za vse skupaj. Skratka vse sem začela na novo...
Dopusta nimam, ker moram preživeti. Namreč živim samas mačkonom Lenijem in Kužico Tery in je tudi nočem dati v varstvo.Mi smo družina in imamo dopust lahko doma.
Lep pozdrav in veliko veselja,
Botra ida"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če avg 04, 2011 3:33 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

" :) :) :)

Hvala Bubi! Počitnice se bodo res prilegle. Upam, da tudi tvojim skrbnicam uspe zapresti. Vsaj malo... tako, na drobno... kot znate vi mali mačji carteki.
Pozdravček od mene in 7x Pomurske Mafije.
;) "


"Draga Lizi,

ljudje smo po svoje res čudni, se strinjam. Počitnice so vedno bile počitnice, čas za neumnosti, ko delaš tisto, kar ti med letom uide. Se morda, končno, posvetiš samemu sebi.
MORJE seveda! Nekaj, na kar čakamo celo leto!!!
Ti in mačji prijatelji pa znate uživati in početi tisto, kar vam ugaja celo leto - včasih vam kar zavidam. Ne obremenjujet se z malenkostmi in vsakodnevnimi težavami ... :)

Lepo se imej,
Barbara"



"Ooo... Hvala! :) Lep dan zelim Tejki in vsem vam, ki se trudite za zivalce. <3
Suzana"



"Enako. :) Hvala za lepe želje. Tudi Niki pošiljam lepe pozdrav in dosti poljubčkov.
Eneja"




"Lepe pozdrave vsem v Mačji hiši, hvala za pisemce, ki je tako lepo napisano, da prav gane.

Lepo se imejte prav vsi,

Vlasta"



"Pozdravljen Stenmark,

me veseli, da brezskrbo uživaš in živiš polno mačje življenje!!!!
Zapredem pa vedno kadar vidim in preberem, da se odlično počutiš, saj mi to ogromno pomeni....

Uživaj še naprej, pazi na svoje mačje sostanovalce - še posebej pa na Tin-a.....

Obema pošiljam en velik objem in pa ogromno poljupčkov....

Vesna"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr avg 10, 2011 8:57 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga, Miška!

Mačke ste prave strokovnjakinje za uživanje in zato ne potrebujete dopustov ali počitnic. Eni ljudje imajo srečo, da se lahko vsak dan učijo uživati iz prve roke. Med temi srečneži sem tudi jaz. Vsak dan se sproščam ob opazovanju mačjih vragolij ter izkoristim vsak trenutek za božanje mehkega kožuščka, da izvabim najbolj pomirjajoči zvok - mačje predenje. Tako ni dneva, ko ne bi brezskrbno in kvalitetno, pa četudi le za nekaj ur.

Hvala za lepe želje. Ob branju tvojega pisma mi je pri srcu še lepše. Če bi bila mačka, bi zagotovo zapredla.

Pridno treniraj naprej, da boš dobro pripravljena, ko napoči tvoj čas.

Tvoja, Aleksandra."


"Draga moja muca Žuža!

vesela sem, da si mi pisala. Ta pravih počitnic nisem imela, so bolj ali manj delavne.
Upam da si dobro, da si zdrava in uživaš v mačjem svetu. Še naprej bom skrbela zate, pa četudi bom šla na ta prave počitnice!
Z mačjimi pozdravi,


tvoja botra Tanja"



"Hvala za lepe pozdrave :) Ujela si me tik pred dopustom, tako da si bom te besede še toliko bolj vzela k srcu in jih res zaživela. Veseli me, da tudi pri vas uživate, vsekakor pa želim, da bi varovančki čim prej našli tiste kavče, ki rastejo nekje posebej za njih.

Lepe pozdrave nazaj in upam, da vam ni preveč vroče - čeprav imamo zadnje dni nekam zimske temperature.. :)

Martina"



"Draga moja Punčka !
Tako lepo pismo si mi napisala, da sem ostala kar brez besed. Uživaj še naprej poletje in toploto, ki jo imate muce rade, kužki pa malo manj. Od vas se resnično lahko naučimo, kako se brez skrbi uživa na dopustu in lenari brez slabe vesti. Mačke so zakon !
Lep pozdrav tudi tvojim mačjim skrbnikom in sostanovalcem !
Botra Andreja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po avg 15, 2011 7:55 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Tina ob skoku na njegov kavč. :)

"TIN!!! Jaz in moja muca Zoya sva zelo veseli in presrečni za tebe!!! Pogrešali te pa seveda bova, saj si prvi muc, ki sem mu bila botra. Resnično upam, da boš do konca svojega mačjega življenja srečen, nikoli lačen, in seveda da boš dobil čisto svoj veeelik kavč!!! Pošiljava ti miljon poljubčkov in vedi da boš ostal v najinih srcih za vedno!!!! Pa prijeten topel domek ti želim in da bodo lepo skrbeli za tebe!!!!!!

Tvoja botra Irena z Zoyo!"



"Super!!!! Sem izredno vesela zate!!!!! ko sem prebrala tvoje pismo, sem začela od veselja kar poskakovat!!!!!
Sicer sem pa vedela da boš tudi ti dobil čisto svoj kavč, saj smo z mojimi mačkoni noč in dan držali vse pesti in tačke zate.....
Uživaj v novem domu!!!!!

Vesna"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po avg 15, 2011 7:58 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Romea :)

"Dragi Romeo!

Si me prav prijetno presenetil s tvojim prvim mačjim pozdravom, ga resnično nisem pričakovala, tako da bom od zdaj naprej svoj email predal malo bolj pogosto spremljala :D
Čist eno malo vprašanje glede na to da si omenil NikakorPodNobenimPogojem seznam, a imaš slučajno tudi takega JaSuperToBiPaTakoj?
Pa da sišim da se ne maraš kopat:O ja ti pa res ne veš kaj je fajn ;)
In čisto prav si povedal, da je boter nekdo, ki te ima rad in mu ni vseeno zate in na žalost te ne more sprejeti v svoje naročje zato pa pridno pove vsakemu znancu s primernimi pogoji zate, da nič ne grize tale tvoja krušna mama in da je prov ena fejst babnička :)
Najdražji Romeo bodi ti še naprej tako fejst maček in upam da se kmalu spet kaj oglasiš
Najboljtvoja Petra"


"Dragi muc Romeo;

Tudi mene je zelo razveselilo tvoje prisrčno sporočilce in upam, da se kljub vsemu najde nekdo ki te bo lahko tudi vzel k sebi in da boš ti samo njegov in on samo tvoj, za vedno. Kolikor pa sem opazil, si dobil tudi botro, torej nas že kar nekaj misli nate ter ti želi vse dobro. Zato lahko s ponosom svoj rep nosiš še bolj pokončno!
Peter"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To avg 16, 2011 7:07 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:) Čudovita pisma, prav ganljiva. Super botrčki! :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 24, 2011 5:43 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj SHY,

hvala za tole pismo, morem reči, da si mi zelo polepšal dan. Jaz pa tebi želim, da se čimprej pozdraviš, do takrat pa ne preveč jezit tetko, katera tako lepo skrbi za tebe. Pa tistega tigra moreš tudi malo razumet ;) hehe

Lep sončen in čim bolj zdrav jesenski pozdrav ti pošlja tvojo botrca Katja :* "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 24, 2011 5:44 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljeni vsi v hiši!

Ko sem brala to sporočilo, so se mi vsule solze. Mogoče tudi zato, ker sem zaradi nočnih delavnikov malo bolj čustveno občutljiva. Predvsem pa zato, ker obožujem vsa živa bitja, še posebaj mačje navihance vseh vrst. Shy-eva zgodba me je ganila zato sem pogledala, koliko botrov že ima. Še isto minuto sem se odločila, da glede na to, da ima vsak muc vsaj 2 botra in Shy nobenega, sem ukrepala še isto minuto. Vzela bi ga k sebi, ker pa živim v najemniškem stanovanju, živali niso preveč zaželjene.Tudi sam bi moral kdaj ostati saj je treba v službo. Sama bi imela vsaj 5 mačk, če bi jih imela kam dati. Obljubim, da pridem na obisk, ko mi bo čas dovolil. Vesela sem, da imajo naši zapuščeni mačji kosmatinci nekoga kot ste vi, osebje Mačje hiše.
Želim vam vsem lep zapreden dan in veselo plezanje po igralih!

Vesna"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 24, 2011 5:45 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Čau Meli, Žana in Micek,

najprej najlepša hvala za takooooo lep odgovor. Tvoja zgodba (kot zgodbe vseh tvojih kolegov) me je zelo razžalostila, saj so se te tvoji 'posvojitelji' zelo grdo rešili, ko si odrasla...ni fer... Vem pa, da tvoji skrbniki zate zelo lepo skrbijo in ti ne manjka nič....razen nekoga, ki bi se ti 100% posvetil in crtal samo tebe. Ampak boš videla, da se bo dobil pravi posvojitelj, ki je čakal samo nate... Do takrat pa ti želim čim manj opravil s tvojega NikakorPodNobenimPogojemNočem seznama in čim več lepih trenutkov s tvojimi kolegi in skrbniki.


No, midva pa imava doma dva mačja razgrajača, ki nama popestrita vsako minuto vsakega dne.

Želim ti lep mačji vikend in ti pošiljam en sončen pozdrav s Primorske... čau tigrica (in druga tigrica in super tigerček)

Tina "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To dec 06, 2011 5:38 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:)

"Dragi moj Adi, jezi me računalnik, zato ti nisem odpisala na tvoje prelepo pismo... Vsak dan mislim nate, na tvoje okrevanje... Hudo mi je tudi, da te ne morem vzeti v naš dom, ker bi še huje zbolel...Doma imam namreč muco, ki je okužena z eno zahrbtno boleznijo, levkoza se ji reče.. Sem pa videla, da si dobil veliko botrov, saj ni čudnega, tak lepotec kot si! Z mojo hčerkico Hano in muco Babi Ivo ti pošiljamo koš objemov in želja, da bi se ti zdravstveno stanje čimprej stabiliziralo in da bi kmalu našel najtoplejši dom in človeka, kakršnega si zaslužiš, edinstven kot si. Mislimo na vse muce, pomoči potrebne, še posebej nate, nisi sam, Andreja."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor To dec 06, 2011 5:44 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Joj kaj je lepo prebrat take reči :girlblush:
:kiss:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr dec 07, 2011 8:08 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:kiss: Res prelepo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Če dec 22, 2011 5:28 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Draga moja Jo!

Hvala za prelepo voščilnico! Ti moram priznati, da je čisto edina, ki je do zdaj priromala do mojega nabiralnika. Zelo sem se je razveselila!
Vračam ti lepe želje, najbolj od vsega pa ti želim, da bi ti Božiček prinesel čisto svojega Človeka, ki te bo imel neskončno rad! :kiss:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Če dec 22, 2011 6:44 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Lubici Žuža in Pia <3
Hvala, hvala za prelepo pisemce :kiss: Enako želim tudi vama. Novo leto naj pa vama prinese tudi čisto svoj nov dom :kiss:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če dec 22, 2011 6:46 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Srček Nejc, hvala za voščilnico, mi je zelo polepšala dan :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Pe dec 23, 2011 5:16 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Hvala muc Jaka&coo! <3
Mislim na vas in vam želim, da v novem letu najdete najmehkejše in najudobnejše kavče in vdane podložnike!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor Pe dec 23, 2011 5:27 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Dragi Caleb

Zahvaljujem se ti za prisrčno Novoletno voščilnico, katere sem se zelo razveselila.

Tudi jaz želim tebi v letu, ki se najavlja, predvesem, da ostaneš zdrav in da končno tudi tebi nekdno odpre svoje srce in vrata svojega doma in te sprejme za svojega. Srčno upam, da se bo v naslednjem letu res to zgodilo in da dobim od tebe pismo, v katerem mi boš povedal, da odhajaš domov.

Seveda pa želim tudi tvojim sedanjim skrbnikom zdravja, veselja, sreče in vse lepo v prihajajočem letu.

Tvoja botrica Andreja
Ni navadnih mačk
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.