V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29970

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če apr 03, 2014 10:24 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr apr 23, 2014 8:11 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Ita, muca čudovita, na moja ušesa oz. bolje rečeno, pred moje oči je prišla VESELA novica, da si končno dočakala svoj kavč.
No, sicer se mi zdi, da si ga boš delila še z dvema mačjima kavalirjema, vendar verjamem, da bosta s tabo ravnala kot s pravo mačjo damo, kar namreč tudi si.

Jaz bom še vedno veliko mislila nate, saj si tiste vrste muca, ki je človek ne pozabi kar tako.

Torej, naj preostanek tvojega mačjega življenja poteka tako, kot bi si zaslužila že od dne, ko si prišla na svet...nežno, "bucasto", igrivo, dremajoče in naj bo tvoj želodček vedno sit in zadovoljen."

Slika


RADA TE IMAM ITA

Tvoja botra
Slavka <3
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jun 30, 2014 9:27 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Prelepi muc LIN in vse ostale najdene in zavržene muce, upam da čimprej dobite ljubeče domove in mnogo objemov, hrane, ljubezni,..
hvala za lepe besede
Mateja, BIJOU (MUCA) IN QVINTI (MUCEK) :kiss: "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jun 30, 2014 9:29 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Sokrat,

presrečna sem, da si našel svoj topli domek po tako dolgem času! :-)

Botra pa sem lahko namesto tebe še naprej kateremu koli drugemu mucku, za katerega v Mačji hiši presodite, da najbolj potrebuje oskrbo - morda lahko tu posreduje kar Čombe pravični :-)

Hvala za obvestilo, tebi Sokrat pa pošiljam najlepše želje za bivanje v novem domeku :)
Klavdija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jun 30, 2014 9:40 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Sokrat!

Že drugič danes sem nacmerila za pol mačje merice solz.... najprej, ko sem opazila na FBju tvojo fotko z veselim sporočilom, in zdaj tu, ko berem vrstice, s katerimi se poslavljaš od mene...ampak - to so solze sreče, ja?! In za take je vredno posmrkati kakšen robec ali dva :'( ...

Danes sem resnično in čisto zares srečna, Sokrat - osrečil si me ti z novico, da ti bodo - v kar niti najmanj ne dvomim - dobri posvojitelji dali zazmeraj dom...Vredno je bilo čakati celo leto, verjemi...

Kamor že greš - ostani zdrav, zadovoljen in filozofsko šarmanten!

Iz enega kraja pa ne boš odšel nikoli, iz mojega srca :kiss: .

Tvoja botra Silva

P.S.: Že čisto v kratkem odhajam "na lov" za novo mačjo dušo... :) "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jun 30, 2014 10:24 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Meli,

hvala za tvoje mačje pisemce. Na glas ga bom prebrala tvojim so-borcem bivšim ex-mačjehišarjem. Veseli so bili, da se je našel kavč za Slavkota in držimo 12 mačjih in 6 človeških pesti, da se najde tudi zate. Do takrat pa bomo z veseljem malo pripomogli, da bo tvoja šalica polna okusnih priboljškov.

Pozdravlja te mačja družba Diego (ex Pip), Zoro (ex Johnny) in Meli - ja tudi mi imao Meli doma :) pa seveda dve sužnji mačjega tropa: Lara in Dolores"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jul 07, 2014 5:52 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Pozdravljena Renata,

hvala!

Metkici želim, da bi imela še veliko "briketne" glasbe..ker vem kako naša dva priletita vsakič, ko odprem posodo z briketi!!! Čisto posebna in zelo lepa mucka si in sem vesela, da lahko vsaj malo prispevam k tvoji sreči!

čau
Martina + 8 tačk :) "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 08, 2014 6:21 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Metkica,

ko je na svoj zavedno kavč in v drugo, boljše življenje lastniškega muca strumno odkorakal moj ljubi Sokrat, mi je z levim brkom namignil, da bo najbolj srečen, če se ga bom spominjala tako, da hitro posvojim drugo muco...in izbrala sem tebe, ker imaš za seboj podobno izkušnjo, kot jo je imel on: najprej boleče srečanje z avtomobilom, in takoj nato še nekaj bolj bolečega: spoznanje, kako ljudje hitro obrnejo hrbet živemu bitju, ki jih potrebuje; kako se mu z lahkoto odpovedo, ker - "eh, saj je samo mačka"...

Ampak, Metkica, pozabi na vse hudo...nismo vsi taki, veš! Tam, kjer si zdaj, imaš najlajf, kar ga lahko ima mačja duša...in če boš od tam odšla, boš itak šla lahko le v drugi najlajf ...

Jaz ti želim dobrega in še boljšega zdravja, polno skledo brrrrrrriketkov, čohanja skrbnih rok in.....kaj bi sploh še želela več...

Te v mislih nežno počoham tudi jaz, ker te imam rada,

tvoja botra Silva"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:41 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljena, Renata!
Pozdravljen, Levček!

Lepo, da sta združila moči in se mi oglasila, se spomnila name. Seveda, da se tudi jaz vsak dan, ampak res prav vsak dan spomnim nate Levček pa še vedno tudi na Francko. Pravzaprav ste muce sleherni dan v mojih mislih. Tisti, ki sta bili pa jih ni več ob meni, tiste, ki ste bile nekoč zavržene, poškodovane in osamljene, pa ste zdaj zdrave in srečne v pričakovanju mehkega kavča in prijaznega človeškega prijatelja, pa tudi tiste, ki nimajo te sreče, da bi jim bilo prizaneseno.
Levči, sem nadvse vesela, da znaš uživati v tem kar ti je dano. Da je vsak dan darilo in ga tako tudi vzameš, da imaš rad ljudi in si družaben muc do svojih mačjih sostanovalcev. Povabi na sončka, v senčko ali kadar se odpraviš na »lov«, še Francko. Da bosta skupaj uživala, pa še koga, ki je rad v prijetni družbi.
Takole skupaj, vam bo čas, ko boste drug za drugim odhajali v lepe domove mimogrede minil. Včasih je treba na kako stvar v življenju malo dlje čakati, se pa zgodi in potem je še toliko bolj dragocena.

Zadnje čase se skoraj ne oglašam na forumu. Pride obdobje, ko ni prav naklonjeno in trenutno sem na vrtiljaku, ki se ne ustavi in mi ne dovoli izstopiti. Vendar kljub temu precej spremljam dogajanje tam pri vas, v Mačji hiši in se veselim za vsako mačjo mamo in mladičke, ki jim uspe. Pa za vse, ki so kakor ti Levček, pripravljeni spakirat svoje culice in se podati novim dogodivščinam naproti, spoznati ljudi, ki vas bodo imeli radi, bodo znali ceniti vaše mehke kožuščke in bodo sposobni dojeti, kako čudovita bitjeca se skrivajo v mačjih teleščkih. Saj bo, boš videl Levček, da boš tudi ti kmalu odšel na svoje. Ker ne samo, da si lep, si tudi pameten in imaš veliko čudovitih lastnosti s katerimi boš v novem domu polepšal vsakdan prav vsem in vsakemu posebej, ki ga bodo delili s tabo.
Levči, bodi zdrav, ostani navihan in tak kot si, najlepši in najboljši, kakršni mucki pač ste.
Lupčke tebi Levček od botre, ampak obljubi, da jih boš prijazno delil, vsak dan kakšnega, Francki, velja?"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:42 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Pikca, hvala za lepe pozdrave, tudi tebi pošiljam prijetno poletno sapico! Danes pa tako ni preveč vroče in se verjetno lahko intenzivno uriš v svojih priljubljenih športnih disciplinah :)
Ko te bo našel tvoj lasten kavč boš v odlični formi!

Mucica zlata, lepo uživaj in javi se še kaj!! :)

Botra Alenka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:43 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Živijo, tudi miceno moja Mootza :). Vesela sem, da tudi v tem poletju, ki ni poletje, pa spet malo je poletje, najdeta voljo in čas za pisanje. Vedno sem vesela vajinih pisemc. Dostikrat se spomnim na vaju; ne dvomim, da vama je nadlepo, a vendar želim, da tudi za vaju zraste en najbolj fajn, kar jih je. Nekam dolgo se že potikata po tehle mačjehišarskih ... Sem prepričana, da so tudi ti zelo udobni in da čohanja ne manjka, ampak vendarle ... Saj me razumeta, a ne? Kak sladoled si bom privoščila, kakšnega pa izpustila, da bom tudi vama privoščila kak dodaten grižljajček. Ker vem, da je Adi na hudi dieti, sem razmišljala o tem, da bi bil morda vesel kake žogice? Perota? Miške? Če mi zaupaš, Zara, katere briketke papcaš, ti jih naslednjič pustim pri Čombetu. V svoji pravičnosti jih bo gotovo prihranil zate.

Moja črnuhca sta zelo zlata. Bertica se pride vsak večer pocrkljat. Pa ne kakorkoli, čohljati jo je treba pod gobčkom. In samo tam. Božek vsak dan prebuta svojo škatlo (bo treba počasi nabaviti novo, ker jo je že skoraj premagal), Ves čas se nekaj pritožuje: je lačen, bi se čoha, bi šel v vežo (ga razumem, tam je hladneje), bi kar nekaj ... Najbolj je zadovoljen, ko se guvernanta spomni ga crkljat. 100 ur na dan. Pa še malo.

Skratka - vsi skupaj vama in vsem vajinim želimo vse dobro. Mrrrrrrrrrrrrrrnjav, Neža, Bertica in Božek"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:44 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja Pika,

prrrrav vesela sem bila tvojega pisma. Glede poletne vročine imaš popolnoma prav. Najbolje se je nekje malo pogreti, potem pa v senci hladiti živčke in kožušček. Me zelo veseli, da si prava lovka na insekte in da ti gre ta lov odlično od tačk. Glede na sezono imaš očitno polne tačke dela z lovom in najbrž ne boš utegnila na dopust?? Sicer je pa vreme letos malo boj tako, tako. Ali nam je vroče ali pa nas zebe in zaliva. No ampak bo že. Pika verjemi mi, da nekje nate čaka za vedno kavč in najboljši služabnik. Zate vsi držimo pesti in tačke, da končno najdeš ljubeč topel za vedno dom. In če bomo vsi verjeli v to se bo tudi zgodilo, tako, da glavo gor. Veliko mislim nate in upam, da si dobro, da ti nič ne manjka in da teta začasna zelo lepo skrbi zate in te crklja.

Pošiljam ti en vroč poletni pozdrav in poljubček, pa čimprej se mi spet kaj javi, ker na tvoja prisma prav nestrrrrpno čakam....
Tvoja botrica Helena"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:45 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Metkica hvala za sporočilce,
sem res razmišljala, kako pa ti preživljaš te peklensko vroče dneve....pa vidim, da si se ravno tako znašla kot tudi dva naša kosmatinca doma...., ki sta našla najhladnejš kotiček pod mojo posteljo :).
Zelo sem vesela tvojega sporočila in močno držim pesti za čisto tvoj kavč, ki si ga zaslužiš!

..zvečer pa še kar v kakšen lov za veščo ;)
Martina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:46 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Živjo bubiji,

vašega pisemca se vedno razveselim! Hvala, da poročate, kako se imate, in hvala začasnim tetam, ki tako lepo skrbijo za vas. Neizmerno jih občudujem, ko toliko svojega časa, energije, ljubezni in nenazadnje denarja posvetijo vam, dragi bubiji, in vašim malo starejšim bratcem in sestricam. Z veseljem primaknem kakšen cekinček, čeprav je verjetno kaplja v morje. :)

Lepo vas vse pozdravljava seniorček FIV-ček Chico in Ana"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:47 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Živjo Jani!

Lepo da si se oglasil! Super da takole športaš, maček mora pač skrbet za svoje zdravje.. diete so pa itak brezvezne, tako da si kar mirno privošči vse kar ti paše! Življenje je pač prekratko, da bi se odpovedoval stvarem, ki jih imaš rad... je pa res da imate mački 9 življenj... ampak še vedno ni vredno!
Moram ti povedat, da imamo tudi v naši hiši po novem predstavnika tvoje vrste.. Je oranžno bel, ime mu je Mirko Tuš - zato ker sva ga s hčerko našli v skladišču Grosupeljske trgovine Tuš... Je mijavkal in jokal, pa sva šli v trgovino prosit, če nama lahko odprejo zadaj, da ga vzameva ven... Pa so bili tako prijazni da so nama odprli in sva ga ujeli... imel je grdo vnetje očesa, bil je suh ko glista... No zdaj je že pravi pobalin... Vse kaže na to da bo kar ostal pri nas... saj sam dobro veš koliko muckov išče domove...
Želim ti lepo poletje, ravno prav sončka in sence, da bodo zadovoljene vse tvoje mačje potrebe!
Ko bo čas se bo našel tudi tvoj zavednodom, sicer pa mislim da ti tudi v začasnem prav nič ne manjka! Dokler ne najdeš čisto svojega kavča se pa le še kaj oglasi, sem vedno vesela tvoje pošte, pa če je še tako kratka!

Uživaj 100 na uro!

tvoja botra Ines"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:48 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Maks,
hvala za prijetno, prav osvežilno, poročilo in pozdravčke. Sem jih že težko čakala.
Pohvalno, da se ti, kljub vročini, da športno udejstvovati. Moja Mici, naša poredna mačka, te dni bolj počiva, samo jutra so tista, ko je prav živahna. Pa še to zato, ker smo zjutraj straaaašnooo lačni, in je zato potrebno zbuditi celo hišo - ker lačna se pa res ne spodobi biti, ni res?!

Imej se lepo!

Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:49 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj Levček,

prav lepa ti hvala za tale poletni mijav. Vročina zna biti res hudo nadležna reč a na srečo imate vi mački in mačkonke veliko idej, kako jo preživeti. Samo če pogledam mojega Mca kaj vse počne, da se shladi, mi je takoj jasno, da ste veliko bolj iznajdljivi kot mi, »kao« pametni ljudje.
Kopalke so res en čisto odvečen kos garderobe in prav imaš, da se jim odpoveš. Sploh za ceno kakšnega priboljška J. Si te kar predstavljam v vseh teh poletnih športih. Gotovo si pravi atlet in sploh ne dvomim, da blestiš v vsem česar se lotiš. Kar tako nadaljuj, saj je šport zelo zdrav (tudi meni bi ga koristilo malo več).
Zelo trdno držim pesti, da čim prej dobiš svoj kavč. Do takrat pa ti bom z veseljem častila kakšen sladoled. Še svojega ti odstopim. Saj veš, da moram zlesti v kopalke …

Pošiljam ti en lep pozdravček.

Tvoja botrica Klavdija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 22, 2014 5:50 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moji Bubiji,

Prav predstavljam si gnečo okoli tipkovnice in cel kup različnih besedic, ki bi jih radi nakrempljali. No, uspelo vam je spraviti skupaj kar en dober krempljepis in vidi se, da dobro skrbijo za vas. Veste, tudi jaz sem strašno vesela, da je na tam svetu poleg vsega zlega tudi še veliko dobrih ljudi. Priklonila bi se vsem botrom in botricam, na prvo mesto pa bi postavila prostovoljke in prostovoljce Mačje hiše in drugih ustanov, ki tako nesebično skrbijo za vas kosmatinčke in kosmatinkice. Res, res sem vesela in se zahvaljujem vesolju, da pošlje na zemljo take ljudi. No, pa to seveda itak že veste, kepice puhaste, krempljaste, radovedne…
Upam, da mi bo tudi v prihodnje vesolje pošiljalo dovolj denarja, da ga bom lahko delila z vami. To mi je v veliko zadovoljstvo, saj kaj je lepšega koz en sit, srečen mačkonček ? Zame skorj nič J.

Imejte se lepo, pridno papajte ( ne dvomim), telovadite, preurejajte stanovanja, presajajte rože in malo pa tudi ubogajte…
Lp
Vaša botrica Klavdija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29970

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jul 23, 2014 12:58 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:thanks: :kiss: :'(
Res lepo in prav ganljivo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14892

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če jul 24, 2014 5:50 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Živjo, dragi Čopi!

Hvala za tole sladko pisemce, res lepo da se ob vsem delu in vseh športnih dejavnostih spomniš še name...
Vidiš, samo dva dni ti nisem odpisala, pa je že poletno vročino zamenjal dež in hlad. Toliko bolje zate, a ne ;) Zdaj boš lahko še bolj brez slabe vesti zlezel med mehke odejice in sanjal sladke sanje, kako loviš komarje. Saj skledice ti bo pa tvoja zlata Začasna napolnila, da ti ne bo treba loviti.
Lepotec moj, ti samo uživaj, medtem bomo pa mi držali pesti za čisto tvoj kavč.

Lep pozdrav,
tvoje: Mateja, Ula in Matejka, ter dva mala sotrpina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.