V središču

ŠPELCA/ALLY


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr mar 23, 2011 12:13 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

tale je lahk mal zafintirana, a veš ti to, Leia :P
Koliko nas.... ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr mar 23, 2011 12:16 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

Oaza, sej vem :D Kdo pa misliš, da je napisal uganko, no, kdo? Dvonožec je po moje takrat fliknjen ven iz sobe, ko se bejbe spravijo štet kote :D
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr mar 23, 2011 3:45 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

Meni najbrž že ne delajo. :girlblush: In ja, štejem kote, ampak po moje ni finta v tem, ampak, da na repu vsake mačke sedi mačka. Tako jih ni nikoli konec, ker se vedno ena mrcina vsede prejšnji na rep. Torej nas je "neskončno", seveda v glavnem mačk, jaz sem samo ena.

Ve pa kar neki okrog vrele kaše hodite, napiše pa nobena nič konkretnega. Bom pa jaz ta neumna. Jurkosan, povej že.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr mar 23, 2011 4:05 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

tkole, če te res zanima, je tole moj odgovor, da lahko drugi še naprej tuhtajo ;)

4 mačke, ker vsaka sedi na svojem repu in gleda druge tri?
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 17

Pridružen: Sr feb 23, 2011 9:58 am

Odgovor Sr mar 23, 2011 8:04 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

:)

evo mene :yahoo:

Slika

Slika

Slika

:angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr mar 23, 2011 8:44 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

tkole, če te res zanima, je tole moj odgovor, da lahko drugi še naprej tuhtajo


Že vidim, da sem (spet) razvila novo rešitev, tale originalna je pa butasta, da bolj ne bi mogla biti. :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr mar 23, 2011 9:21 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

:D
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Sr mar 23, 2011 9:28 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

Kako srčkana mucka tale Špelca :kiss:
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."

jet

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 433

Pridružen: To jan 11, 2011 12:45 pm

Odgovor Sr mar 30, 2011 5:51 am

Re: ŠPELCA/ALLY

Cuker mačji! :) :) :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 17

Pridružen: Sr feb 23, 2011 9:58 am

Odgovor Če mar 31, 2011 10:45 am

Re: ŠPELCA/ALLY

Pozdravljeni vsi skupaj.

Jest se mam zakooon! Pa vi? No jest zdej vsako noč lepo prespin na nogah mojega dečka....hehe seveda je pa zjutri potem akcija kt se kr neki začne okol premetavat pa me zbudi.....ti ti dečko moj :rolleyes:

No sem pa ugotovila da je full vesel če mu zjutrej kej prinesem v posteljo.....začela sva z eno čudno mrežasto rečjo, ki sem jo našla tam kjer voda teče (hja mrežica za smeti v lijaku hehe), no potem sem prinesla zamašek za vodo (matr res ne štekam zakaj jim paše da vsa voda takoj odteče - pa tok o nekih eko zadevah govorijo), no danes sem pa eno miško prinesla (hja bila je pa kr trda že - meni jo ni ratal obglodat pa mislim da ima dečko še slabš zobe kt jest - no ja bil je pa vesel).

Uuuu pa še neki pa še neki.....ugotovila semkaj moram narest če se hočem čohat......heheheh....ja enostavno....samo dečku se morš v naročje umestit pa se prične :yahoo:

No zdej grem pa naprej dremat pa stvari urejat tako kot mi paše :angel:

papa
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če mar 31, 2011 6:54 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

:kiss: :kiss: Pa da obvezno kakšno nadaljevanje te prijetne štorije slišimo tudi na pikniku. ;)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 450

Pridružen: Pe feb 04, 2011 7:35 pm

Odgovor Če mar 31, 2011 7:32 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

Ja, kako ma ta mucka lep pogled. Pa vse je na okroglo :D okrogle učke pa okrogla glavca s frizurco na prečko. Cukrček je.

jet

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 433

Pridružen: To jan 11, 2011 12:45 pm

Odgovor Pe apr 01, 2011 6:27 am

Re: ŠPELCA/ALLY

:lol: Res super branje! Muca te pa vrti okoli krempeljčka a ne Jurkosan!? :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po feb 13, 2012 6:04 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

Ata so kar malo pozabili na nas, pa sem ga spomnila. In prispele so tele prelepe slikce še vedno nadvse oboževane Špelce. :kiss:

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To feb 14, 2012 7:20 am

Re: ŠPELCA/ALLY

:) :kiss: :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 17

Pridružen: Sr feb 23, 2011 9:58 am

Odgovor Po jul 23, 2012 12:03 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

Knock, knock....here I am, ready or not :)

Ja moj človeček je mal pozabu tipkat pa sm jest stvari v svoje krempeljce vzela....da sploh veste kaj se mi dogaja ane? :)

No moje stanovanje je že nekako urejeno po mojih zamislih, mislim da ne rečem kaj vse bi še imela pa mi človečk kar naprej stvari skriva - kriza vam povem. No recimo zadnjič sem seveda skočila na vrh neke bele škatle (hladilnik), kjer so zložene same zanimive stvari. No ena od njih me je še posebi matrala pa sm rekla da na višini že ne bom delala in sem jo pač "odnesla - beri vrgla" na tla, kjer je stvar postala večdelna (itak se je zlomila :) ). In glej ga zlomka, občutek imam, da sem bila malček kregana, pa čeprav sem kasneje našla še en del tiste stvari (pa sigurn je biu hud zato kt ni najdu vseh delov, mislim tile človečki, svašta.)

Uuuu pa še to.....v moje stanovanje prihajajo poleg mojega, še drugi človečki....no toj pa cel žur res.....skor vsak ima s sabo kako stvar. Valda da jo morm pregledat, mislim itak ane? ;) Najboljš so tiste čudne stvari, ki jih majo na nogah, veste da dam lahko celo glavo pa pol trupa not, hja res je pol nč ne vidm, sam sej mene tud ne vidjo :) aha pa še tiste zadeve ki jih majo čez hrbet (ruzak) so tud zanimive....tja pa lahko kr not zlezeš pa tud spi se fajn notr....moram pa pazit da se pravi čas zbudim, kt drugač me lahko kdo tud kam drugam odnese, pa ne vem če bi blo to glih dobr....če drugega ne tuki vsaj za jest dobim pa noben ne teži preveč.

hmmm ja mišk pa nimam da bi se z njimi igrala :( - dostikrat pa pridejo neke male leteče pikice (super fly). No te so zakon za lovit samo so hinavske ker lahko sedijo na stropu pa me gledajo jest pa nč ne morm....sm pa pogruntala da če fajn pojamram me pa kr moj človečk mal dvigne da lahko tisto piko spet v pogon spravm...ja človečk prav da jih morm lovit (zmer me pohvali ko kakšno ujamem) - zgleda se njemu ne da.

Pa še to.....zanima me al vsi človečki tko čudn spijo....a se lohka uleže pa spi...ne....more se obračat pa une dolge noge premikat...mislim pa kako naj mačka spi pri takem kaosu...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jul 23, 2012 12:27 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

Kaj vidim, oživeli so. :yahoo: :good: Ampak "papir" vse prenese, brez slikc ne verjamem nič. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1358

Pridružen: Ne dec 12, 2010 9:54 pm

Kraj: Ljubljana/Koroška

Odgovor Po jul 30, 2012 3:18 pm

Re: ŠPELCA/ALLY

:lol: :lol: :lol: Super napisano :D :D
You are nothing until you've been ignored by a cat. :)
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.