V središču

Billy


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 18

Pridružen: Pe maj 27, 2011 11:12 am

Kraj: Maribor

Odgovor Pe feb 10, 2012 1:55 pm

Re: Billy

Torej, sedaj naprošam tiste, ki jim ni odveč, da greste na tole srčkano povezavo in glasujete (seveda s 5timi zvezdicami) tale dva kosmatinčka.
http://dominvrt.si/clanek/tukano_nagrad ... -pupi.html

poteka nagradna igra, o kateri si lahko preberete več na tej povezavi: http://dominvrt.si/clanek/rubrika/ljubl ... encka.html

če dobim katero od nagrad, bom del namenila za Mariborski azil, ki potrebuje našo pomoč.

Že v naprej se vam mojadva mujceka zahvaljujeta za glasove.
miaaaw
Ogledalo psa je na drugi strani vrvice
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe feb 10, 2012 2:43 pm

Re: Billy

Imata moj glas, valjda. :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 18

Pridružen: Pe maj 27, 2011 11:12 am

Kraj: Maribor

Odgovor Pe feb 24, 2012 4:19 pm

Re: Billy

Zdravo!

Imam vprašanje, oz rabim mnenja in nasvete. Billyja in Pupi bi rada spustila na balkon (4.nadstropje), pa ne vem kak naj bi to zgledalo, bojim se da se nebi kateri zagnal kar čez ograjo.. ograja ima luknjice skoz katere lahko kukata, med tlemi in ograjo je 10 cm lufta.. pač navaden balkon, strah me je samo tega, da nebi kateri hoto skočit gor na ograjo in padel dol..

:cat: :S
Ogledalo psa je na drugi strani vrvice
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe feb 24, 2012 4:48 pm

Re: Billy

Ne spuščaj ju, razen, če jima natakneš povodec. Jasno, da bosta enkrat iz radovednosti skočila na ograjo, saj si sploh ne predstavljata, da je na oni strani globina. Raje razmisli o zamrežitvi balkona, da boste lahko na njem vsi skupaj brez skrbi in tragičnih posledic.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Pe feb 24, 2012 11:22 pm

Re: Billy

Daisy_88 je napisal/-a:Zdravo!

Imam vprašanje, oz rabim mnenja in nasvete. Billyja in Pupi bi rada spustila na balkon (4.nadstropje), pa ne vem kak naj bi to zgledalo, bojim se da se nebi kateri zagnal kar čez ograjo.. ograja ima luknjice skoz katere lahko kukata, med tlemi in ograjo je 10 cm lufta.. pač navaden balkon, strah me je samo tega, da nebi kateri hoto skočit gor na ograjo in padel dol..

:cat: :S


Absolutno ne, če balkon ni zamrežen. Prvi ptič ali celo muha in se bosta za njo zagnala na ograjo.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 18

Pridružen: Pe maj 27, 2011 11:12 am

Kraj: Maribor

Odgovor To okt 30, 2012 9:34 pm

Re: Billy

Miaaaaaaaaaaaaw ;) ;)

Oglaša se Billy z svojo druščino in sporoča, da se zelo rad stiska v pojstli, sploh sedaj, ko je bolj hladno. :P

Slika

Slika

Slika

mojadva mujceka niti povohata ne mačje trave, zato sem izbrskala, da je ta rastlina lahko namesto mačje trave. a kaj, ko sta jo pohrustala v enem dnevu :)
Slika

Slika

Slika

tak pa gledamo televizijo :D
Slika

:kiss:
Slika

evo, to je le delček zbirke slik :) težko izbiram kere naložit, ker so vse tak miawkaste :cat: :)
Ogledalo psa je na drugi strani vrvice
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6222

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor To okt 30, 2012 10:33 pm

Re: Billy

Prelepa oba! <3 <3
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr okt 31, 2012 8:04 am

Re: Billy

Prava idila vlada pri vas. :) Mucota sta prelepa, človeka pa njuna sužnja, tako kot je tudi edino prav. :good: Ciperus ima napram travi prednost, da spet zraste, samo pri nas mu mrcine tega niso pustile. :D
Za druge rastline bi ti svetovala, da jih prečekiraš po netu, če so morda strupene za mačke. Mi smo imeli pred leti zastrupitev zaradi drevesa življenja - muca ga je vedno glodala in ni bilo nič, vse do neke pomladi, ko je bilo v rastlini očitno več soka.
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.