MišoMašo in PikiPoki


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 83

Pridružen: Ne jan 30, 2011 5:27 pm

Odgovor Ne jan 30, 2011 5:55 pm

MišoMašo in PikiPoki

Takole, počasi mineva eno leto odkar sta taledva tolovaja v novem domu. Prej Ricky in mali Martin, sedaj večinoma PikiPoki in pa MišoMašo :D V tem letu smo doživeli toliko lepih stvari, kot jih prej v celem življenju nismo. Uspešno in veselo smo prestali prvo skupno novo leto (ja, smrekca je prestala test :) ), končno smo se znebili driske :yahoo: , kilogrami se uspešno nabirajo, predvsem pa je v zraku veliko ljubezni, veselja...nevem kako sem lahko toliko časa živela brez mačkonov, kaj vse sm zamujala. Čisto sta me zasvojila :) ..že nekaj časa se čisto potiho govori še o kakšnem članu, mogoče dveh :D Malo za ilustracijo kakšno je pri nas življenje...

Slika
tale najina šefica naju včasih tolk zmatra da sva čist zadihana :)

Slika
telovadba

Slika

Slika
tukajle se največ igrava in spiva :good:

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne jan 30, 2011 5:58 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Zelo lepa sta! :kiss:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne jan 30, 2011 6:12 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

sončka moja zlata lumpasta, :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16158

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jan 30, 2011 6:51 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Zelo lepa mačkona. :) Ta dva sta pa živ dokaz, da imajo psi gospodarje, mački pa podložnike. Poglejte si samo "razmerje sil" med pohištvom, ki je namenjeno ljudem (jedilna miza) in mačjimi plezali. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne jan 30, 2011 6:57 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Kot da sta enojajčna dvojčka, madonca! :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6227

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne jan 30, 2011 6:58 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Kako sta zrastla fanta! Razlike v velikosti niti ni več videt! :kiss: :kiss:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6183

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Ne jan 30, 2011 7:00 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Hudo nevarna zgledata! :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne jan 30, 2011 7:40 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

gipsy je napisal/-a:Zelo lepa mačkona. :) Ta dva sta pa živ dokaz, da imajo psi gospodarje, mački pa podložnike. Poglejte si samo "razmerje sil" med pohištvom, ki je namenjeno ljudem (jedilna miza) in mačjimi plezali. :good:


A ti si tud opazila? :clap: :good:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 83

Pridružen: Ne jan 30, 2011 5:27 pm

Odgovor Ne jan 30, 2011 8:19 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

:girlblush: :girlblush: Oh ja, res sta gospodarja, midva s fantom pa podložnika :rolleyes: Ubistvu se vse vrti okoli njiju, kar me včasih kar malo zaskrbi :) Ker sm raje v petek zvečer sama doma z mački kot pa da bi šla malo vn, v življenje :rolleyes: Razlika v velikosti je pa kar precejšnja, mogoče na slikah ni vidno. Mišo ima 6,5 kg Piki pa 4kg. Tako da je razlika očitna :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6227

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne jan 30, 2011 8:57 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Na slikah se ne opazi, sem mislila, da sta se malo bolj "izenačila".
Ne sekiraj se, smo ostali (vsaj nekateri) isti. Tudi meni so moje muce središče vesolja in srce doma. :girlblush:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 760

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:48 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jan 31, 2011 11:55 am

Re: MišoMašo in PikiPoki

Barb je napisal/-a: ..že nekaj časa se čisto potiho govori še o kakšnem članu, mogoče dveh :D


Jaz sem pa predvsem tole opazila. :D :D :clap: :clap:

Sta pa lepotca, ni kaj. :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6227

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po jan 31, 2011 1:21 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

M&M mogoče? :)
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 83

Pridružen: Ne jan 30, 2011 5:27 pm

Odgovor Po jan 31, 2011 5:05 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Vse kar sm se do sedaj odločila je, da bo nova po vsej verjetnosti muca. Starejša muca, da malo umiri taledva tolovaja ;) Itak sm potem prebrala da če posvojiš še kakšnega mačka bolje 2 kot enega. Da se ne počuti preveč "zapostavljenega" če se slučajno nebi preveč ujeli :) Sam moja boljša polovica se ne strinja preveč :negative: Ampak sej, če sm ga za še enega prepričala ga bom pa še za +1 :angel: Med 3 ali 4 itak ni neke blazne razlike :) Me je zadnjič čisto presenetu, ko sva se pogovarjala kako bo, ko dobiva celo hišo zase (trenutno smo malo bolj na tesnem s prostorom), je reku da pol bo pa NUJNO, ampak res NUJNO da bo v vsakem prostoru en velik praskalnik+tuneli :O Me je skoraj na rit vrglo, v moji glavi pa že šibajo načrti kje bo kej :D Pa seveda še en oziroma dva mačka :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po jan 31, 2011 5:11 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Barb, jaz sem itak enkrat že ugotavljala, da je tule osnovna enota 2 mačka ... To kar povej uni tadrugi polovici ;) Al dva ali pa nič ;)
Glede sprejemanja novih muckov, pa ... Če ti bodo skrbnice priporočile primernega mucka (mucko), se verjetno nimaš česa bati. Ker po navadi se v takih primerih priporoči tako osebnost, ki se bo zlahka spoprijela tudi s tršimi orehi :D

Pa ne verjemi preveč, da so punce bolj umirjene ;) Ene so, druge so pa še bolj razposajene kot mulci :D
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 83

Pridružen: Ne jan 30, 2011 5:27 pm

Odgovor Po jan 31, 2011 5:30 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Ma sej mislim da niti ne bi bilo veliko težav. Mogoče z Mišotom, ker je glavni pa ma vse pod kontrolo. Če bi bil človek bi bil zihr direktor kake uspešne firme :D Piki bi bil pa umetnik, zasanjan, nežn, tih... :D 2 totalno različna karakterja :) Ampak sej, lepo počasi. Ta trenutek ostajam pri dveh, v bljižni prihodnosti se bomo pa 'širili' :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr feb 23, 2011 2:44 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Mislim, kako si pa ti predstavljaš temo narest z novimi imeni, da jo js šele po enem mesecu opazim?!?! :)

Ravno včeraj sem drugače o teh dveh lumpastih lupčkih razmišljala in kako to, da se nič ne javite - danes pa tole najdem...in sem vesela :) Res sta jima lepo opremila stanovanje, upam, da sta zase vsaj kakšen kotiček (recimo na pepelu pri peči, kot Pepelka :)) zadržala :P Pa res krasna mačkona sta postala, tako da se že veselim še novih in novih slikic. Še posebej, če bo še kaka družba padla :P

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 83

Pridružen: Ne jan 30, 2011 5:27 pm

Odgovor Ne maj 08, 2011 11:50 am

Re: MišoMašo in PikiPoki

Romzy :girlblush: Vem, sm se kasneje spomnila, da mogoče pa ne bi bilo slabo napisat prejšnjih imen :) Punce, ve imate veliko več izkušenj z mačjimi boleznimi...moj tamal Piki že od včeraj neče nič jest (tud najljubših stvari ne), cel dan samo spi, ali pa sedi pri miru in gleda. Včeraj mi ga se sicer uspel z eno igračko malo animirat ampak samo za cca 5 minut, potem je samo od daleč opazoval. Danes sm pa opazila, da mu med tem ko leži skoraj neopazno drgeta nogica. Ampak v stegenskem delu...čas za paniko?(to itak že :( ) Ga popokam in greva h vetu al še danes počakam in greva jutri če ne bo bolje? Vse sm pregledala, če bi kje lahko kaj takega pojedu pa nič..bruha ne, driska tudi ne..
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6227

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne maj 08, 2011 1:21 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

če je poleg neješčnosti še čisto apatičen, potem jaz na vašem mestu ne bi nič mečkala. k vetu prva stvar jutri zjutraj!
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 83

Pridružen: Ne jan 30, 2011 5:27 pm

Odgovor Ne maj 08, 2011 4:45 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Sva šla že kr danes. Na Veterinarsko fakulteto. Mal vročine, mal vnete dlesni,kri brez problemov...sum je na kakšno manjšo okužbico. Antibiotik je očitno že prijel, ker je že tak kot kot sm ga navajena, apetit je nazaj :yahoo: Jutri se gremo še pokazat potem bomo pa videli kako naprej...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29986

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne maj 08, 2011 4:54 pm

Re: MišoMašo in PikiPoki

Uf, muce, ne nas strašit.
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.