V središču

*Kornelija in Bine*


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 45

Pridružen: Če feb 02, 2012 3:11 pm

Odgovor Pe feb 17, 2012 3:28 pm

Re: *Kornelija in Bine*

pozdravček od cartike :)
Slika
"Happy is the home with at least one cat."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe feb 17, 2012 3:47 pm

Re: *Kornelija in Bine*

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 45

Pridružen: Če feb 02, 2012 3:11 pm

Odgovor To feb 28, 2012 11:18 am

Re: *Kornelija in Bine*

Kornelija in Bine pišeta pismo:
se opravičujeva, da najina mamica Silvia že dolgo ni pisala na forum. Zadnje čase sva se zelo zelo razživela, še posebej po tem, ko sva oba ozdravela. In potem Silvii ne ostane veliko časa, da bi pisala objave. Tudi če poskusi, ponavadi eden od naju pride nagajat in hitro odloži računalnik... Zelo pomagava pri gospodinjskih opravilih... Rada bi pomila posodo, rada bi si sama vzela priboljške, ampak vse samo zato, da bi pomagala Nejcu in Silvii... :lol: Popularna igra je tudi metanje peska iz wc-ja... Ampak vema, da ga je itak treba čistiti, tako da poskušava to narediti kar midva. ;)
Ko Silvia kuha, ji delava družbo, ker pa ne vidima na pult, kaj se dogaja, je treba splezati na Silvio ( včasih ji rečeva kar "človeško mačje drevo")... Tudi pri kuhanju rada priskočiva na pomoč! :)
Nejc včasih vzame neko stvar v roke, in potem se mala rdeča pikica premika sem in tja po sobi... Seveda jo lovima kot nora, ampak nobenemu od naju še ni uspelo, da bi jo ulovila... :devil: to naju kar malo jezi! včasih se pikica pojavi celo na stropu... midva pa ne moreva do nje... :truce:
Rada pomagava tudi pri pospravljaju, še najraje pa pri preoblačenju posteljnine... Včasih prevleko kar sama odstraniva iz postelje, da sta Silvia in Nejc potem zelo presenečena, ko to vidita...
Ampak tudi midva veliko dobiva od njiju... cartanje, igranje, razne mačje sladice... njam njam
lepo nama je tu... Vidima, da naju imata rada, tudi če sva kdaj poredna... Ampak ne misliva nič slabega, včasih v igri pač pozabiva, kaj ne smeva... In velikokrat, bi rada samo pomagala ;)
Midva pa se tudi zelo razumeva....sicer sva včasih ljubosumna, če dobi kateri od naju več cartanja, ampak se to hitro uredi! ugotovila sva tudi, kako lepo je, da skupaj leživa na kavču, en drugega čistiva, včasih pa pride tudi do manjših prepirčkov... :devil: sva pač oba malo bolj divje narave.
pa še par novih slikic...mamica redno izvaja foto-shootinge
igranje z malo rdečo pikico...joj kak me jezi, da je na stropu
Slika

uuu, kako sem že zrastel! :P
Slika

cartanje ;)
Slika


nisem več taka mala kepica, ampak sem vedno lepša, ni res? ;)
Slika
"Happy is the home with at least one cat."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To feb 28, 2012 11:52 am

Re: *Kornelija in Bine*

Cviiiil. :kiss: :kiss: Sem ju že pogrešala, lumpka srčkana. A je lahko še kaj lepšega, kot onadva skupaj in objeta. To je najbolj srčkan parček ever (malo pristranskosti se mi oprosti, ne :girlblush: ), vidva pa prav gotovo posvojitelja, kot se šika. :kiss: :kiss: Ker me "malo" razganja od navdušenja in ponosa, bom raje kar nehala. :bye:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 45

Pridružen: Če feb 02, 2012 3:11 pm

Odgovor Ne mar 04, 2012 6:28 pm

Re: *Kornelija in Bine*

:) hehe...ja sej sem tudi jaz pristranska, ampak bolj lušnega, nagajivega, cartljivega para pač še ni blo! :P :kiss:

Slika
Slika
"Happy is the home with at least one cat."

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Ne mar 04, 2012 7:08 pm

Re: *Kornelija in Bine*

:kiss: :cat: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: So jan 28, 2012 7:10 pm

Odgovor Po mar 05, 2012 10:43 pm

Re: *Kornelija in Bine*

Kornelija in Bine sta parček 1A!
Tale fotka je za na koledar!!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6181

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Po mar 05, 2012 10:46 pm

Re: *Kornelija in Bine*

O, Kornelija Kornjaća! :yahoo:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: So jan 28, 2012 7:10 pm

Odgovor Po mar 05, 2012 11:05 pm

Re: *Kornelija in Bine*

visinnox je napisal/-a:O, Kornelija Kornjaća! :yahoo:


He-he, res izredno zanimivo: moj sine, ko je bil star 5 let, je skoraj zbolel od želje po imeti doma suhozemsko želvo. Jaz sem bila odločno proti (proti kakršni koli hišni živali, le naključni sobni pajki so bili dobrodošli in prijazni človeški obiski) in otrok je popustil moji vztrajnosti šele, ko so mu zoo trgovini razložili, da mora suhozemska želva spati preko zime v suhi temni, dokaj hladni kleti, če hoče, da se žival dobro počuti svojih 5 do 6 mesecev. Sine se je odpovedal želvi. S težkim srcem. Potešil se je s čudovitim ruskim hrčkom, ki mu je uspelo živeti srečno nadpovprečno dolgo.

Ko je dozorela situacija, da posvojimo mucko, sva obiskala dve prijazni gospe iz mačje hiše in je sine "nagonsko" se nagibal k Popi. Karakterno mu je bila izredno všeč (mamici pa tudi :nyam: ) Ni vedel, da se tovrsnemu vzorcu, ki krasi Popi, reče ŽELVOVINAST. :D
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 45

Pridružen: Če feb 02, 2012 3:11 pm

Odgovor Ne mar 18, 2012 2:36 pm

Re: *Kornelija in Bine*

pa se spet javljamo ;) smo še vsi živi, zdravi, radovedni, cartljivi, nagajivi.... ;)
Bine je že pravi mačkon, Kornelija pa je še kar mala, elegantna in ponosna mucika... dnevi tako hitro letijo, in vsak dan nama najina carteka prinašata ogromno smeha, nežnosti, razigranosti :kiss:
začenjajo se lepi, topli, sončni dnevi, Kornelija in Bine pa najraje dremata na okenski polici... postala sta nerazdružljiva :)
Slika
Slika
Slika
"Happy is the home with at least one cat."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne mar 18, 2012 7:12 pm

Re: *Kornelija in Bine*

Srčka, kar čez ekran bi ju prelupčkala <3
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 574

Pridružen: Ne dec 12, 2010 7:21 pm

Odgovor Ne mar 18, 2012 8:05 pm

Re: *Kornelija in Bine*

Joj kok ste lušni ! Pa čestitam za fotke Kornelije, vsaka naslednja je še boljša od prejšnje, ta zadnja je pa sploh :good:
Dogs have Masters. Cats have staff.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6181

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Ne mar 18, 2012 9:23 pm

Re: *Kornelija in Bine*

Res zelo dobre fotke-ste profesionalci na tem področju? ;)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 45

Pridružen: Če feb 02, 2012 3:11 pm

Odgovor Po mar 19, 2012 11:55 am

Re: *Kornelija in Bine*

no, khm...profesionalci ravno ne, se pa kr ukvarjam s fotografijo... hvala :) se trudim zajet lepoto in prisrčnost naše princeske, ampak na slikah nikoli ni tak luškana kot v resnici ;)
Bine pa isto ;) ju je treba res presenetit, ker če vidita fotoaparat ga hočeta vedno lizat, se igrat z njim, itd... :lol:
aja, ta zadnja slika naju je včeraj zvečer pričakala... vem da zgleda malo nastavljeno, ampak je res pristna! :)
Slika
Slika
"Happy is the home with at least one cat."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po mar 19, 2012 1:08 pm

Re: *Kornelija in Bine*

Bože mili, kdo bi si mislil, da bo to še takšna ljubezen. :) Saj ta par smo sestavili, ker bi načeloma moral biti idealen (glede na Kornelijino živahnost in Binetov prekrasen "vseimamrad" značaj), ampak se še dobro spomnim, kako sem bila živčna, ko sta pri meni kar tri dni renčala eden na drugega, namesto da bi se vedla kot kompatibilen par. Posvojitev pa pred vrati. :rolleyes:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 45

Pridružen: Če feb 02, 2012 3:11 pm

Odgovor Po mar 19, 2012 2:06 pm

Re: *Kornelija in Bine*

hehe, ja to pa res! ;) midva sva tudi vsak dan bolj presenečena, kako sta se navezala in vzljubila en drugega! :)
na začetku sva bila že vesela, če nista pihala en na drugega... ;)
super sta, res. Hvala za tako kombinacijo... mislim, da boljše ne bi moglo bit! :) :kiss:
"Happy is the home with at least one cat."
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 45

Pridružen: Če feb 02, 2012 3:11 pm

Odgovor Če mar 22, 2012 11:46 pm

Re: *Kornelija in Bine*

danes sta carteka končno dobila darilo... in to tako veliko. 160cm :)
Ja, praskalnik smo zamenjali za pravo mačje drevo! ;) :yahoo:
Slika
Slika
"Happy is the home with at least one cat."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe mar 23, 2012 7:38 am

Re: *Kornelija in Bine*

Ohoho :clap: in očitno jima je nova pridobitev zelo všeč. Se pa Kornelija barvno kar zlije s praskalnikom. :)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 142

Pridružen: To jan 11, 2011 8:30 am

Odgovor Pe mar 23, 2012 9:00 am

Re: *Kornelija in Bine*

Oh, :angel: jaz sem čisto očarana od tega prelepega srečnega parčka! Srečno še naprej!!!!! :good: :good: :good:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 45

Pridružen: Če feb 02, 2012 3:11 pm

Odgovor Ne apr 01, 2012 5:29 pm

Re: *Kornelija in Bine*

lepo vas pozdravlja Bine, ki je že velik maček, vidi se mu tudi, da ma dober apetit ;) hehe
Slika
"Happy is the home with at least one cat."
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 49 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.