V središču

Tom Tomove dogodivščine


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor So dec 15, 2012 4:04 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

O še ena prijazna kuža <3
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor So dec 15, 2012 4:39 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

joj punce, čisto sem se raznežila ob fotkah moje Pikice :) :kiss: hvala Trixi, da si to delila na forumu. Full sem ponosna na to, da sem jo zaupala varnim in ljubečim rokam vašega doma :). HVALA TRIXI, da si skrbela za njo :kiss:

Jaz pa sem danes po kosilu doživela prijetno presenečenje s strani Miše :), saj se je ji zahotelo moje družbe :). Ne samo, da je samo počivala ob moji glavi pač pa se je hotela božati :angel: Te trenutke zelo redko deli z mano :) a danes jih je.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor So dec 22, 2012 9:17 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Čeprav smo sredi najbolj veselih dni v letu, ko je vse okrog praznično, pa smo mi skupaj z mojimi živalcami v najbolj hudem stresu. Dokler ni k meni prišla Pika in mucki, si nisem predstavljala, da mi bo tako težko pri duši, ko bom gledala kako trpijo zaradi pokanja petard. Miša in Čarli vse skupaj še nekako pogumno prenašata, a Pika je čisto iz sebe.

V Sredo sem se pogovorilo z gospo, ki ima pasjo šolo, da mi je dala nekaj koristnih nasvetov, da skušam blažiti Pikine stiske. V sredo je šla zadeva pri Piki celo tako daleč, da mi v 24 urah ni odvajala ne vode in ne blata kar me je čisto iztirilo. Zdaj pa gre na veliko potrebo le enkrat in lulat samo 2x v dnevu. Sprehodi pa so začasno ukinjeni, saj tako vleče proti domu, da me je v teh dneh 2x podrla na tla :( .

S trenerko sem dogovorjena, da dobim zeliščne kapljice, ki bi ji malo ublažilo tesnobo in strah.

Dragi moji, srčno upam, da imajo vaše živalce več miru in da jim ni preveč hudo ob teh pokanjih.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne dec 23, 2012 12:23 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Zelo hvalijo Thundershirt za pse, ki se bojijo pokanja, neviht, imajo težave z ločitveno tesnobo,...deluje po sistemu TTouch metode.
Evo filmček, ki prikazuje pse preden so jim ga nadeli in po tem ;)
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Oyk_-rm9Co
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Če jan 10, 2013 10:30 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

No pa so minili prazniki s tem pa tudi stres zaradi pokanja petard. Uh prav oddahnili smo si :) .

Naše živalce so se na ta način zelo lepo umirile ter mi vsak dan polepšajo trenutke dneva :) . Miša je postala zelo prijazna do mene in se skoraj vsak dan pusti božati. Včasih pride celo k vzglavju na postelji kjer se dregne ob moje dlani, da jo božam :) :) :). Naš mucek Čarli pa je pravi cukrček, ko počivam na postelji, običajno počiva skupaj z mano tako, da skupaj spiva na postelji :).

Evo zdaj pa še nekaj besed o naši PIki. Pika postaja korajžna pasja dama, ki se uspešno uči veščin lepega obnašanja. V soboto imava prvo uro učenja hoje. Gospa iz City Doga, nama je podarila posebno oprsnico, ki nama pomaga, da me Pika manj vleče. Po novem letu sva bili že dvakrat na ljubljanskem gradu, kjer Pika zelo uživa. Skratka vedno boljše nama gre :) . Kar pa je najlepše sem Piko naučila, da se vedno sede preden ji dam piškot in naučila sem jo, da sede, ko ji dam za jest in prav tako se usede, ko se hoče crkljjati z mano :) . Uspeh učenja mi veliko pomeni saj mi to kaže, da je Pika zelo inteligentna in da se jo bo dalo še veliko naučiti :).

Srečno, zdravo in radoživo v letu 2013 vsem :) :) :).
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jan 13, 2013 9:52 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Prav lepo je prebrati, kako dobro vam gre :good:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor To feb 12, 2013 8:28 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Naše skupno sobivanje je prav prijetno :). Tole pa je ujela moja Nokia, ko sem fotkala moje živalce :) . Mislim, da bosta fotki povedali veliko :) :) :).

Slika

Slika
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor To feb 12, 2013 8:46 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Opa, nekateri so sklenili zavezništva, drugi so se pa sprostili in razigrali :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Po mar 11, 2013 10:09 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Dragi moji, z mojima muckama Čarlijem in Mišo z vami delimo nekaj igrivih mačjih trenutkov, ki mi prav bogatijo moje pestro življenje :).

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Uživajte :) :kiss:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To mar 12, 2013 7:30 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Krasna sta <3
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To mar 12, 2013 8:53 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

:) Uživači.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To mar 12, 2013 10:10 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

:) Luštni ste!
Sem zelo vesela, da sta ti dve mačji riti na varnem in toplem ter se imata lepo. :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor So mar 16, 2013 12:12 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

S Piko že nakaj dni pridno vadiva položaj prostor :). Pika je pri tem zelo pridna in se zelo trudi, zato dobi za nagrado dobi kakšen piškotek. Tu pa vama kaževa dve fotki :)

Slika

Slika

Uživajte v sončni pomladanski soboti :)
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So mar 16, 2013 12:55 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Lepa in kakšen zvest pogled ima. :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor So mar 23, 2013 11:28 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

hvala gisy :).

V sončni soboti pa imam za vas eno drobno a zame zelo pomembno doživetje :).

Danes sem se usedla pred tv in pila tekoči jogurt, takoj se mi pridružila Miša, nato še Čarli, nazadnje pa še Pka. Spomnili so me, da moram tudi njim dati malo jogurta, kar so mucki ponazorili s svojimi glasovi, Pika pa z cukanjem v mojo roko. Jogurt sem natočila v mojo roko in ponudila, to je bilo veselje gledati kako so se potegovali, da bi dobili kaj jogurta. Še lepše pa je bilo videti, ko sem po našem skupnem druženju ob jogurtu želela z mokro krpo očistiti Čarlijevo glavico pri uhicah. Čarli je bil popackan od jogurta, zato sem ga dvignila v naročje in mu začela brisati glavico. Čarli se je nekoliko upiral čiščenju, kar je z veseljem opazovala Pika in se ob tem smehljala :) , bilo jo je pav smešno videti :):).
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So mar 23, 2013 1:26 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

kako lepo je videti topel dom poln kosmatinčkov :clap: lušni ste :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor So mar 23, 2013 1:42 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Kako lepo, da so se vsi trije tako ujeli :angel:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor So mar 23, 2013 9:41 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

ja full sem vesela tega :), da se tako dobro razumejo živalce med seboj. Še lepše pa je, da se vsi trije trudijo za mojo pozornost in se znajo prav lepo postaviti okoli mene.

Ravvno pred enim tednom sklenila,da se po veliki operaciji, ki me čaka v jesenskem času, ne bom zadrževala dlje v bolnici kot je potrebno za uspešno okrevanje. Saj moji muckiin Pika prav blagodejno vplivajo name kot vsaka druga bolniška nega. To se mi je potrdilo med zadnjo operacijo nosu, ko sem prišla domov iz bolnice in sta mi družbio delali muci. Prav lušten je bilo. Trixi pa mi je čez dva dni prpeljala mojo Piko in je bila terapija poplna:) :kiss: .

Punce, opažam, da imate neaktere pod slikicami vašega uporabniškega imena vse tačke obarvane z zeleno ali modro Jaz pa imam samo eno tačko. Kaj to pomeni? Kdaj se ti obarvajo vse tačke?
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne mar 24, 2013 12:14 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Punce, opažam, da imate neaktere pod slikicami vašega uporabniškega imena vse tačke obarvane z zeleno ali modro Jaz pa imam samo eno tačko. Kaj to pomeni? Kdaj se ti obarvajo vse tačke?[/quote]


Živjo, Metka ;) Mislim da imajo šapice veze s tem, da sva novi na forumu in sva zaenkrat "nevidni bolhi" :D :lol: Več šapic si bova pa prislužili s kilometrino. Vsaj tako jaz mislim, drugače naj me pa popravijo :P Lp vsem :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20966

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne mar 24, 2013 9:36 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Število šapic je povezano s stopnjo uporabnika (nevidna bolha - plašen zajček - čvekava papiga - zvesti pes - udomačen tiger), njihovo število se, kot je pojasnila Loti Pupa, povečuje s kilometrino oz. s številom napisanih prispevkov.
Nekatere uporabnice imajo drugačno barvo šapic in tudi drugačno stopnjo "uporabnosti" :D , ker je občasno možno zlicitirati stopnjo uporabnika in barvo šapic po svoji želji.

Drugače je pa super gledat slikice in brat prigode vašega krdela, ko se imate tako radi :good: :kiss: .
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 63 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.