V središču

B&B


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Sr maj 27, 2020 2:32 pm

Re: B&B

Božo se zahvaljuje za lepe želje in sporoča, da je bil danes pri veterinarju. Nič takega, redni letni servis pač. Vzeli mu naj bi kri (ledvica, splošna krvna slika) in ga cepili (kuga, tako da bo cepljen osel). V zadnjem času je nekaj počasi hodil po stopnicah, zato sem prosila pač, naj še to malo pokukajo. Prišla sva na Univerzo, kjer dela naša dr. Pavlinova. In Čombeta so odnesli noter, samega samcatega, ga obrili, mu vzeli kri in cepili. IN NIKOGAR NI UBIL, pa tudi drl se ni kot jesihar. Ima pa samo 6,9 kg :D. Švohota mala. Izvide dobimo jutri in vam jih seveda sporočim, ne pričakujemo pa neke zdravstvene drame. Občasno počasnejše gibanje pa je verjetno povzročil emšo. Pujs. Če bo slabše, dobimo protibolečinsko tekočinico, pa bo.

Skratka vsem vse dobro, radi in lepo se imejte :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr maj 27, 2020 2:49 pm

Re: B&B

Vse naj naj za rojstni dan, Božo, pa držimo pesti, da bodo izvidi odlični! <3

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Če maj 28, 2020 1:37 pm

Re: B&B

Hvala, Cats :yahoo:

Maček Božo ima odlične izvide - tako splošna krvna slika kot ledvični parametri. Wohooo. Študentje, ki so ga prenašali sem in tja, so rekli, da je zlat mucek, veterinarka pa je rekla, da je dolgočasno priden in prijazen. Res se je ful spremenil, odkar Bertice ni. Bolj je miren, prijazen, komunikativen, manj piha in praska, prav da best muck je (čeprav Bertija ful pogrešam).

Mahamo vsem.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če maj 28, 2020 6:32 pm

Re: B&B

:clap: Božo, čestitke za odlično zdravje :kiss:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Če sep 03, 2020 1:36 pm

Re: B&B

Tole sva napisala bivši Božekovi podložnici Janji:

Draga Janja,
upam, da si dobro in da imaš že kakšnega novega lepega črnuha namesto Slavka. Pa da je tako lep in priden kot on. Božo se je od Bertičine smrti popolnoma spremenil. Umiril se je, celo dlaka po trebuščku mu je zrasla. No, puhek. Nič več ne piha in ne grize, se pusti čohat po trebuščku ves čas. Komunicira z nami, daje buce, se uleže zraven nas. Ko ga pokličeš, se oglasi in pride. Pa v sobo ga moram zvečer nest, ker sam ne more (če verjameš). In ne, ni razvajen, jaz sem lepo vzgojena. Malo se zmišljuje pri hrani, pa je potem pač malo na briketkih, in je spet dobro. Tako da se imamo fajn. Res je naravnost fantastičen muc. In bo edini do konca, ker mu to več kot očitno paše.
Drži se in vse dobro.
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.