V središču

B&B


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po avg 26, 2013 10:58 pm

Re: B&B

res sta lepa črnuščka :girlblush: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To avg 27, 2013 7:22 am

Re: B&B

Sem res ful vesela, da bomo od BB lahko še brali in fotkice gledali! 8)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor So avg 31, 2013 1:39 pm

Re: B&B

:) Banda črna me je prislilila, da sem napisala malo na blog, ki sem ga menda zadnje čase nadvse zanemarjala. Osramočeno zrem v svoj popek in momljam, da česa takega ne bom storila do naslednjič. Takole sem napisala. B&B pravita, da je še kar, za prvo silo bo, bolje kot nič. Glede slikic pa - če želite gledati črne zmazke, vam z veseljem ustrežem, čeprav banda bumbarska meni, da ne, ker ju nisem zadela v lepi pozi. Sicer pa še vedno prakticirata žur do jutranjih ur :).

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor To sep 10, 2013 10:59 am

Re: B&B

Spet se malo javljamo ;) . Seveda s samimi pohvalami in superlativi o BBB (kar pomeni bandi Božota in Berte oz. Berte in Božota). Ker je njuna guvernanta na dopustu, se malo potepa po Gorenjski, kjer ostane nekaj dni (kako si drzne). In v tem času za BBB skrbita dve varuški, ki sta že prej spoznali njeno veličanstvo Berto I. Stiško, zdaj pa še princa Božota Edinega Ivančnogoriškega. Obe se strinjata s tem, da muci nista niti malo sramežljivi. Oziroma - treba je biti natančen - sramežljiva sta natanko minuto in pol. Potem pa že skakljata okoli nog, dopovedujeta služabnicama, da sta nadvse lačna (no, Božotu bi človek še verjel) in da ju nihče ni čohal že xyz dni. Obe neodvisni služabnici sta ju opisali kot simpatična in nekonfliktna ter nekomplicirana muca, ki bi ju človek kar imel. No, pojavil se je sicer pomislek o razvajenosti, ampak tega BBB (in njuna guvernanta) ostro zavračamo in objavljamo svetovnemu občestvu, da B&B nista razvajena. Sploh. Ko se guvernanta zmoti in pride domov, sledi seveda mijavkanje in drenjanje v naročju. Da o stokanju, da sta laaaaaaaaaaaaaaačna in da ju nihče ni čohal že xyz dni niti ne govorimo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor To sep 10, 2013 11:05 am

Re: B&B

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To sep 10, 2013 2:05 pm

Re: B&B

Jaz še nisem videla razvajenega mačka 8)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Sr sep 11, 2013 7:15 am

Re: B&B

Cats je napisal/-a:Jaz še nisem videla razvajenega mačka 8)


Po mojem kaj takega, kot je razvajen maček, sploh ne obstaja. Je nekaj takega kot jeti :).

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Ne sep 29, 2013 9:32 am

Re: B&B

Samo na hitro se javljamo iz BBB Landa :). Bertica je fino, Božo tudi. To je zelo zgovoren fante, ves čas se nekaj pogovarja in mijavka. V petek je bila pa črna banda sitna že ves dan in sta se malo zares stepla (in potem cmevkala in stokala vsak v svojem kotu, ran ni, samo ponos je malo popraskan). Zdaj sta spet kul. Nista sicer tista prijatelja, ki se stiskata in spita skupaj, ampak sta pa banda postala. Lovita se, igrata nogomet, stikata po omari ... Skratka smo zmagali.

Čez kakih 14 dni bom spet malo posodobila album in napopala slikice tudi sem, da boste videli, kako trpita tale dva črnuha. Če ima pa kdo kakšno idejo, kako zaposliti muce (poleg običajnega igranja), bi bila zelo vesela za kak namig. Božo je namreč izredno živahen in družaben muc, lahko bi rekla, da je nadvse priljuden, pa ne bi rada, da mu je preveč dolgčas. Bertec je bolj 'simpl'. Najbolj je vesela, če jo čoham in če ima polno skledico in pospravljeno posteljico. Hvala vnaprej.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Ne sep 29, 2013 1:13 pm

Re: B&B

Postavi lončke z rožami vsepovsod, obesi zavese z resicami in cofki, pusti odprte omare s čevlji in oblekami, mogoče še kakšna rolca wc papirja kje, pa bo Božo zaposlen še pa še ( ti pa tud) :D .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne sep 29, 2013 2:57 pm

Re: B&B

:lol: to, ja
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Ne sep 29, 2013 7:12 pm

Re: B&B

metina je napisal/-a:Postavi lončke z rožami vsepovsod, obesi zavese z resicami in cofki, pusti odprte omare s čevlji in oblekami, mogoče še kakšna rolca wc papirja kje, pa bo Božo zaposlen še pa še ( ti pa tud) :D .

sorry, ampak ne zdržim... rofl rofl
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po sep 30, 2013 8:20 am

Re: B&B

Bravo, metina!!! 8) rofl

No, nezekbezek, pa da vidimo kako boš predloge upoštevala! :lol:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor To okt 01, 2013 7:43 pm

Re: B&B

Me veseli, da se zabavate, sicer je bilo vprašanje zastavljeno popolnoma resno; nekako sem pričakovala odgovore v smislu kakšnih miceno manj destruktivnih 'mindgames'. Ampak nič hudega, se bomo že znašli in poiskali način, da zaposlimo tole našo črno spako tako, da bo približno prav za vse :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1180

Pridružen: Če jun 21, 2012 2:18 pm

Odgovor Sr okt 02, 2013 1:24 pm

Re: B&B

No, še malo bolj resno: kakšna igrača v smislu žogoceste, ali pa tista finta s tulci od WC papirja, ki jih navpično zalepiš v škatlo in potem v vsakega daš ene par briketov, pa se maček fino zaposli s tem, da jih pobira ven, recimo. Jaz po celem stanovanju obešam razne stvari, recimo cingljajoče miške, storže, nenevarne igrače, in jih vsake toliko časa zamenjam in prestavim. Ko mački opazijo, da je nekaj novega, je to po navadi prvih par dni precej zanimivo. Pa tudi zamrežen balkon je precej dober za zaposlitev, ker maček potolaži firbec, ima vedno nekaj novega za gledat in še muhe lahko lovi (naši besno skačejo prav za vsako).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Sr okt 02, 2013 3:17 pm

Re: B&B

Lahko poskusiš tud s kakšnim surovim makaronom, pa slamicami (srkalkami), naši imajo radi tud vse kar najdejo, da se lahko kotali (orehi, lešniki, zmečkani papirčki, tiste kroglice, ki so v piksnah piva za peno delat...), najrajši od vsega imajo pa une steklene frnikule, ki so se zbirale lani za v album kamena doba ( jaz pa vse pošenkala, ker nisem imela nobenega mačka takrat :S )

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Po okt 07, 2013 7:05 pm

Re: B&B

Hvala lepa za nasvete :). Nekaj smo jih že preskusili, nekaj jih še bomo.

Slika
Božo pozira.

Slika
Božo: A tjale? Ma ni šans.

Slika
Bertec si misli, tole je moje, ti pa si misli, kar hočeš.

Slika
Bertica vam želi lepe sanje.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Po dec 16, 2013 7:46 pm

Re: B&B

Po dolgem času se spet javljamo. Osramočeno zremo v svoje popke in obljubljamo, da vas tako dolgo ne bomo več pustili čakati. Vmes smo se sicer oglasili na blogu, ampak je blond guvernanta pozabila prilepiti poročilo sem.

Nekaj novosti pa na kratko tule:

Božo Driskoll
Božek je isti, priimek pa nov. Vmes se je namreč Božek spomnil, da lahko stopiclja po stanovanju in mijavka. Guvernanta se mu je sicer udinjala, mu ponujala vse mogoče in nemogoče igračke, a je nadaljeval s proceduro. Količino in jakost mijavkanja pomirijo dobra papica in pupica (beri konzervica in mlekec) in pero. Blondinka sicer ne obvlada igre, ampak naj ji bo, za začetek je v redu.

Bertica Kooharitza Mootza
Berti bi rada svoje briketke shaken, but not stirred. Zato se pred posodico usede, si jih nekaj časa prav pametno ogleduje, potem s tačko zmeša briketke, da dobi pravo teksturo in barvno kombinacijo, nato jih pa popapca.

Ovinki so nadvse objestni
Bertica se je že naučila, da so ovinki nekaj najhujšega, kar se ji lahko zgodi, zato jih jemlje prav počasi in premišljeno, Božo pa nori in bezlja. Najhujši med najhujšimi je pa kavč. Božek je nekega dne napadel kavč in iz naslonjala želel skočiti k skledicam. Seveda je kavč podaljšal sedalo, ki je Božota brcnil v rit, da je bošček padel s salto. Pogumno je napadel zločinca, bežal in ga boksal, dokler ga ni guvernanta žoknila in pobarala po zdravju.

To je zaenkrat vse :). Lepo se imejte!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po dec 16, 2013 8:00 pm

Re: B&B

:lol: :lol: :good:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Če jan 02, 2014 3:23 pm

Re: B&B

B&B sta mi naročila, da moram nujno še tule prav lepo pozdraviti Heleno in Janjo ter jima naročiti vse lepo in dobro. Vsi trije (skupaj s setrcom Minijem) upamo, da so vsi mačjehišarji na toplem in varnem, da jim kavč dobro služi in da dvonoge guvernante ubogajo in pripravljajo dobro papico. Vse najboljše vsem v tem letu!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Če jan 02, 2014 3:35 pm

Re: B&B

Hvala! Tudi vam srečno!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.