V središču

Svilene tačke


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Pe jul 15, 2016 9:14 am

Re: Svilene tačke

joj sonja, šele danes sem prebrala za Puhi :( žal mi je :'(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe jul 15, 2016 8:10 pm

Re: Svilene tačke

KamI, hvala <3
Če obstajajo duhovi, tudi mačji, potem je Puhi tukaj, pri meni, sliši se morda čudno, a sem jo že nekajkrat videla in slišala po tem, ko je odšla čez mavrico...tako živo je bilo vse skupaj, da me je spreletel srh po celem telesu..... tole sem pa ravnokar našla in delim še tu ... :'(

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So jul 16, 2016 12:04 am

Re: Svilene tačke

:'( <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor So avg 13, 2016 12:00 am

Re: Svilene tačke

sem malo spomine obujala....lepo nam je bilo in radi smo se imeli.... :girlblush:

mali Tomi, kmalu po tem, ko je postal uradno moj ( fotka z dne 21.11.2011 - žal so samo z mobija)
Slika

že malo večji Tomi v svoji košari - 08.01.2014 - že objavljena fotka, tu je za primerjavo...
Slika

in Tomi izpred tedna dni, tu se pa sprašujem, kaj je narobe....premajhna košara :S ali prevelik Tomi :good:
Slika

pa še ena...nekoč so se imeli naši mačkoni tudi radi - fotografija je zelo, zelo slaba, a bistvo se vseeno vidi, levo Minika, nato moja bela miška Puhi in zraven nje nihče drug kot Tomi...
Slika

.... :( danes je pa situacija pri nas čisto drugačna, v teh dveh letih in pol, kar sem doma, se je Tomi zelo spremenil, postal je ljubosumen na čisto vsakega mačkona pri hiši in to jim tudi zelo rad pokaže....pa ga ne zanemarjam, da ne bo kdo pomislil na to.... ;), par dni nazaj mi je celo prvič sam prišel v naročje in se crkljal do onemoglosti...
Slika <3 <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne avg 14, 2016 7:28 pm

Re: Svilene tačke

Mali velikan, ki misli, da bo imel pri vseh mačkih Sonjo samo zase :rolleyes: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Po avg 22, 2016 6:15 pm

Re: Svilene tačke

:yahoo: :good: tadammmmm.............<3 MIŠEK JE DOMA!!!! hud na cel svet, slikce bodo, ko prileze izpod kavča....je pa krasen, ogromen mačkon, jaz sem oddala enega malega medota, sedaj je pa tiger ratal....S Tomijem sta se že napihala, sta merila moči v vztrajnostnem renčanju, ni prav nič nežne dušice pokazal :scratch: ...saj bo, imamo časa na pretek...<3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po avg 22, 2016 6:54 pm

Re: Svilene tačke

Mišek in Sonja <3 <3 :praising:

Komaj čakam, da vidim tega tigra :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor Po avg 22, 2016 9:41 pm

Re: Svilene tačke

Mišek, lahko si hud na cel svet, samo na Sonjo in na svoje nove cimre ne rabiš bit, ker si doma :kiss: <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To avg 23, 2016 11:17 am

Re: Svilene tačke

Mišek se je danes že pobucal :girlblush: , :hungry: noro všeč mu je paštetka tune, na voljo ima še briketke RC33 in Applaws, vodo je tudi že pil, kakal in lulal v WC (no, včeraj polulal deko, je že oprana in pospravljena), skratka, midva sama čist dobro sobivava, ne mara pa še nobenega od mačkonov....me je deložiral in moje sobe, zaenkrat sem se preselila v dnevno, da ostalim ni dolgčas po meni, včeraj zvečer so vsi trije čakali, kdaj jih bom spustila v sobo, hi, hi... :P

Ker imam eno okno odprto na stežaj, so lesene rolete spuščene na mrežo, svetlobe seveda ni prave, je pa le nekaj fotk vsaj približno ratalo, za občutek, kako je Mišek "hud",... ;) :D :lol: fleš pa dela al pa ne, kakor mu paše... :negative:
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To avg 23, 2016 4:13 pm

Re: Svilene tačke

<3 <3 lubek, fino si sprejel tole tvojo Mamo :clap:
Zdaj morajo samo še mačkoni popustiti in se zbondati ;) :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Ne avg 28, 2016 8:46 pm

Re: Svilene tačke

Nimam novih fotk, imam pa vest... moj Miši je dojel, da je DOMA, že sam išče stik z menoj <3 , prav milo mijavka v sobi, ko grem mimo vrat, veliko se crkljava, jaz mu nežno čebljam, on se pa buca ob mene in na ves glas prede, danes že drug dan nobene lužice, danes prvič nisem bila tepena, petkova praska pod očesom se barvno spreminja v mavrične odtenke (Loti pupa, spet imam rada mavrične barve ;) :) ), njegova najljubša igračka-zmečkana škatlica od cigret, posladek pa svež šop trave, skratka, napredujemo, ga pa držim stran od ostalih muc, čeprav se je tudi na njihove vonje in predvsem na njihovo prisotnost že kar navadil. Muc, ki bi moral biti za mavrico, še kako živi <3 <3 <3, samo še iskrice v učkih čakam... :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne avg 28, 2016 8:52 pm

Re: Svilene tačke

:clap: :yahoo: tega poročila sem pa zelooo vesela :clap:
Samo da gre na bolje, s stresom, lulanjem, klofutami...Mišek gre novim zmagam naproti <3
Še malo, pa bo tudi on podpisal pogodbo, da bo obojestransko ;) no, saj pravzaprav jo je že :good: <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Sr avg 31, 2016 9:36 pm

Re: Svilene tačke

na čisto zgornji polički na mačjem drevesu sem že kmalu na začetku odstranila posteljico, ker nihče ni želel bit tako visoko...zgleda, da jo bom morala dat nazaj....<3 Miškova najljubša pozicija...(slikomat štrajka, na shrani.si so pa majhne slikce :( )
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To sep 13, 2016 3:28 pm

Re: Svilene tačke

Mišek, pri nas Miši, se je ponovno selil....., iz kleti na mansardo....naj pojasnim, ko je prišel k nam, sem ga dala v kmečko sobo, ki je tudi moja delovna soba in kjer se večino časa zadržujem z Miniko, Tomijem in Biondiko. Ker je Mišek, zvani "žorko" nekajkrat pokazal nezadovoljstvo z bivanjem tu, sem se odločila, da poskusim s selitvijo v višave, na mansardo, kjer biva 5 ostalih muckov. Ker mansarda še ni dokončana, je "moj" zasilna vrata z mrežo montiral na štoke sobe, kjer sedaj Miši domuje....in zgodilo se je, kar nisem niti pričakovala :O ...Mišek se je razživel, nič ne piha na mucke, ko se gledajo skozi mrežo, tudi spuščen je že k ostalim, ko jim pospravljam po sobah, obnaša se, kot da je od nekdaj tu doma :clap: :yahoo: ...mama pa presrečna....odkar je gor, lula v WC, ima na razpolago dve vrsti posipa, Tigerino mu je ljubši od Cat's besta...navdušen je nad RC dietno mokro hrano, oguljenimi škatlami (delo ostalih 5), še bolj oguljenimi miškami, praskalnikom, ki ga je tudi že polomil...skratka, Miši je spet muc kot je treba, srček, ki mi daje buce, prede, dela zvezdice in ja, tudi iskrice v učkih se že kažejo...ZMAGALI smo <3 <3 <3
mucka, ki ni na miru, je zelo težko slikat, sam povem, če še ne veste... :lol: ;) :P
SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

takole ga pa ostali opazujejo...Muri in Smrko
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To sep 13, 2016 4:04 pm

Re: Svilene tačke

:clap: o ti veliki lepotec, kako se imaš končno fino :good: srečnež mamin <3
Pa po tvoji zaslugi končno spet vidimo Murija in Smrkota :good: :kiss:...sam povem.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To sep 13, 2016 4:04 pm

Re: Svilene tačke

:clap: Super, super! Čudovit mačji srček je. Na fotki, kjer miži, mi je še posebno prikupen. Mali mačji medvedek. <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To sep 13, 2016 5:01 pm

Re: Svilene tačke

povsod miži, ta moj trotl fotič je kjub svetlobi vklapljal fleš, kar pa Mišija zelo moti...pa kljub temu je tudi meni na prvi fotki prikupen mladenič <3 <3 <3
lopt pupa, slikanje vseh je cel p(e)rojekt, nimam dovolj rok, samo dve, saj veš...nekaj balkonskih

SlikaSlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To sep 13, 2016 6:27 pm

Re: Svilene tačke

O kako se lepo kosmati bušiji sonćijo <3 .
Miši ti si pa frajer, ko ti en apartma ni po volji, dobiš pa drugega. Me veseli, da si zdaj srečen :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To sep 13, 2016 6:35 pm

Re: Svilene tačke

Dobro ste to zrihtali :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To sep 13, 2016 8:01 pm

Re: Svilene tačke

Bravo, Žorko, mama in ostali. :) :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.