V središču

Svilene tačke


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če dec 19, 2013 9:50 pm

Re: Svilene tačke

Loti Pupa, <3 hvala, ker misliš na naju, očitno pozitivna energija vseh vas in nas pomaga, da je že nekoliko bolj živahna, danes je že čofnila svojega brata Murija, ker ji je hotel ukrast meso. To je bil zame zanesljiv znak, da je že boljša in da bo na kontroli vse v mejah normale, kolikor je pri Fivčkih pozitivčkih to sploh mogoče. Je še vedno bolj malo, samo iz roke, na krožničku ni dobro, konzervico paštetke pa samo po vrhu poliže, ostalo pa potem zmaže Muri. Se bojim, da jo bom tako razvadla, da mi drugega ne bo hotela jest, ko se bo spravila k sebi. Smotka moja, mi ne pusti mirno spat...Tabletk imava še do ponedeljka, nato pa jo peljeva na kontrolo. Potem bomo pa videli, kako naprej. Če bo potrebno še kakršnokoli zdravljenje, bomo šli na veterino MH, jim zaupam, čeprav še nisem bila pri njih, saj beremo, da so super in tudi vidimo, da delajo čudeže. Zlate punce so, s Heleno na čelu. :girlyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če dec 19, 2013 9:56 pm

Re: Svilene tačke

:clap: sam da je mal boljš <3 Upam, da se bo po celi kuri zdravil sestavila in ponovno zaživela tako kot je treba :angel:
:D če je čofnila Murija, je pa res dober znak ;) ji le ni vseeno za papico ;)
Držite se vsi skupaj :good: me tri bomo pa še naprej mislile na vas in držale pesti in tačke :angel:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor Če dec 19, 2013 10:28 pm

Re: Svilene tačke

Sonja, tvoji mačji deklici pošiljamo vzpodbudne misli. Naj se izveče, nabere moči in uživa skupaj s tabo še naprej. :angel:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor To dec 24, 2013 7:46 pm

Re: Svilene tačke

Sonja, kako vam gre?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To dec 24, 2013 8:35 pm

Re: Svilene tačke

Marjetka je zaključila z antibiotiki, včeraj je bila na kontroli, dobila eno injekcijo antibiotika, ki baje drži 14 dni, in to je to...Še to moram omenit. Zdravnica je podvomila v to, da je pozitivna samo na FIV, ker se ji je zdelo nenormalno, da se ji kri ni nič popravila in je še vedno zelo anemična. Naredila je še test na FeLV, ki pa je bil na Marjetkino in mojo srečo v nesreči negativen. Več kot toliko se menda ne da narediti, če bi se ji stanje poslabšalo, jo morava pripeljati nazaj, kaj sledi, pa raje ne razmišljam.... Včeraj zvečer ji je bilo po injekciji tako slabo, da je zbruhala vse, kar je pojedla, danes je videti, da ji je malo bolje, je pa zelo nerazpoložena in kar naprej piha na svojega brata.
Se pa že spet sprašujm, kdo me tako zelo kaznuje, da morajo moji muci zboleti ravno okrog novega leta, Marjetka je v roku 3 let že četrta mucka....
:'( Ja, počasi se pripravljava na slovo, ta nemoč, kakor koli ji še pomagati, me ubija, težko in hudo je in bo spet, ko bo prišel njen čas.... :'( In spet se sprašujem, kdaj je tisti pravi čas....(vem, da mi bo to sama "povedala", a se bojim, da bo zanjo prepozno).

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 640

Pridružen: To jan 15, 2013 12:53 pm

Odgovor To dec 24, 2013 10:05 pm

Re: Svilene tačke

Pravijo, da se na božični večer želje čudežno uresničijo. Marjetka, držimo pesti in ti pošiljamo pozitivne misli. <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To dec 24, 2013 11:37 pm

Re: Svilene tačke

Alja, res upam, da to vsaj malo drži, ker Marjetko lahko reši le čudež.... :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr dec 25, 2013 1:44 am

Re: Svilene tačke

Uboga Marjetka :girlsad: zelo mi je žal. Tudi jaz malo naivno upam na čudež :angel:
Sonja, nihče te ne kaznuje, če bi to delovalo tako, bi bil svet lepši za dobromisleče, tebe pa itak ne bi imel kdo za kaznovat... <3
Držite se vsi, drugega ne morem reči :girlblush: :angel: ste v mojih mislih <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Po dec 30, 2013 8:48 pm

Re: Svilene tačke

AljaF je napisal/-a:Pravijo, da se na božični večer želje čudežno uresničijo. Marjetka, držimo pesti in ti pošiljamo pozitivne misli. <3

:angel: ne upam se prehitro veselit, ampak moram povedati, da je bila Marjeti danes na kontroli in da se je moja punca zredila v 14 dneh za 1/2 kg, vzpodbudno, upam, da smo iz hujšega ven in da bo šlo samo še na bolje, čeprav so njeni učki še vedno tako žalostni... :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po dec 30, 2013 9:22 pm

Re: Svilene tačke

Takšen prirast teže mora biti dober znak. Drži se, Marjetka. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po dec 30, 2013 10:46 pm

Re: Svilene tačke

Dajmo, miška :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To dec 31, 2013 6:09 pm

Re: Svilene tačke

Marjetka, zdaj pa zagrabi :angel: :good: ne se dat! :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To dec 31, 2013 6:49 pm

Re: Svilene tačke

Hvala vsem za vzpodbudne besede, očitno so pozitivne misli vas vseh pomagale in mi vrnile Marjetko.... :kiss:
Vsi moji mačkoni, z mačjehišarčkom Tomijem na čelu, in seveda tudi jaz želimo vsem skupaj in vsakemu posebej srečno, uspešno predvsem pa zdravja polno novo leto in radi se imejte :* . Vsem muckom pošiljamo en velik koš :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26232

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Sr jan 01, 2014 9:37 pm

Re: Svilene tačke

Vesela, da se je Marjetka popravila :good: . Vsem vam želimo eno fejst zdravo in veselo leto :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Sr jan 01, 2014 11:43 pm

Re: Svilene tačke

Hvala, Metina, prav zares rabimo veliiiikooo zdravja, Marjetka mi je tale dva dneva štrajkala pri hrani, pa ne vem, mogoče je to posledica pokanja, saj se tega zelo boji, že dva dni izmenično dežurava v zgornjih prostorih pri prižganem radiu in spuščenimi roletami, so sami zajčki na kupu, enega bolj strah kot drugega, seveda pa moj Tomi ni bil nič boljši...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jan 02, 2014 12:11 pm

Re: Svilene tačke

Oh, zajčki ubogi :S a so zdaj uredu, so že pozabili?
Kako Marjetka, a papa zdaj? Držim pesti, ne nas zdaj razočarat pa gledat na linijo, Marjetka lepa :rolleyes: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če jan 02, 2014 1:11 pm

Re: Svilene tačke

Moja Marjeti je že čist znervirana, :scare: ko me zagleda s flaško koloidnega srebra, se mi že skrije v duplinico od praskalnika....od 31.12. uprabljava za celjenje rane samo še fiziološko raztopino za čiščenje in nato ji rano pošpricam s koloidnim - 30-35 ppmjev (se ji že počasi celi)....je pa problem pri nas s špricanjem....na ta način sva muce odvadila plezanja po zavesah in po rožah, sedaj se pa še tega boji, revčka moja (kriva, priznam :fool: ). Ji bom morala nanest kar z vatko, drugače mi bo zamerila še bolj, kot mi je že...Papa pa gric po gric, precej slabše kot pred tednom dni, injekcija, ki jo je dobila in naj bi držala 14 dni, očitno popušča !? Bo morala v ponedeljek kar po novo, predvidevam....

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor Če jan 02, 2014 2:19 pm

Re: Svilene tačke

Sonja, pametno si ugotovila, da moramo muce negovati in zdraviti tako, da jim povzročimo čim manj stresa. Vem, da boš našla prave poti, saj imaš Marjetko neskončno rada in čutiš vse, kar kosmata deklica doživlja. Ohrani upanje in pogum. Navijamo za vaju, vsa kosmata druščina in tudi moja malenkost. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jan 02, 2014 7:16 pm

Re: Svilene tačke

:girlsad: mogoče pa res bolj švoh papa, ker ni sproščena...petarde, špricanje. Upam, da pride k sebi, srčica mala <3
Marjetka, rade te imamo, a slišiš... :girlblush: :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če jan 02, 2014 7:44 pm

Re: Svilene tačke

tale moja kosmatinka je očitno ena taka nežna dušica, take ne poznam.... danes, ko je imela vse dan mir in sem ji KS na rano natrla z vatko, je prav z apetitom vse pojedla, nežka moja, saj veš, da te imam rada....:kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.