V središču

Svilene tačke


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jan 02, 2014 7:46 pm

Re: Svilene tačke

Iiiiiiiiiiii, bravo Marjetka <3 še vse za nazaj se napapaj, srčica :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Po jan 06, 2014 8:57 pm

Re: Svilene tačke

Slika04.01.2014


Slika25.12.2013
:girlsad: :'( :mad:
Tako grdo, popolnoma suho rano, brez limfne tekočine ali običajne kraste, ima moja Marjetka. Danes so ji končno vzeli bris iz vseh treh mest, kjer so se pojavile rane, jutri bodo rezultati, močno upam, da ni tumor ali kakšna oblika avtoimunske bolezni, ker zdravljenja muca ne bi prenesla, saj je zaradi Fiva preveč anemična, seveda z zelo povečanim številom levkocitov. Antibiotiki niso kaj dosti pomagali. Danes je veterinarka odkrila še eno ranico na zunanji strani spodnje ustnice.... :negative:
Kaj je nastalo od prve :negative: "diagnoze" (muco je pa maček opraskal)", ki je bila postavljena pred tremi tedni, do danes, se kolikor toliko vidi na fotki, iz male, praski podobne ranice, se je zadeva razširila in se je pojavila še na novih mestih. Vmes je bila muca seveda vsak ponedeljek na veterini, nazadnje je dobila emulzijo, s katero sem ji morala mazati rano...
Prosim, prosim, držite pesti za mojo Marjeti......
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po jan 06, 2014 9:23 pm

Re: Svilene tačke

Ubogica lepa :girlsad: ...mi že ves čas fejst stiskamo pesti in tačke zate, pa bomo še naprej :angel:
Pikica mala, pocrkljaj še Sonjo, ki trpi s tabo :girlblush: držita se obe :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor To jan 07, 2014 7:33 am

Re: Svilene tačke

Marjeti :kiss: , Sonja, držim pesti, fejst, mačja družinica pa tačke - držita se punci
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16136

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jan 07, 2014 10:45 am

Re: Svilene tačke

Mislimo na vas :kiss: in si želimo, da le ni tako hudo kot izgleda.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To jan 07, 2014 7:45 pm

Re: Svilene tačke

<3 hvala vsem, ki ste v mislih z nama in za Marjetko držite pesti.
Novega zaenkrat še nič, ker izvidov danes še ni bilo. Se je pa Marjetki ranica na spodnji ustnici razširila že tudi na zgornjo...... :dash: Grozno se počutim, ker ji ne morem pomagati drugače kot le z objemom, poljubčkom, čohanjem, v katerem revčka moja še vedno zelo uživa, pa pogovarjava se tudi radi.... Marjeti moja, saj veš da te imam rada, skupaj se morava potruditi, da ti uspe premagati to nesnago, ki te je doletela...... :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26232

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To jan 07, 2014 8:40 pm

Re: Svilene tačke

O ti uboga Marjetka, mi tudi vsi držimo tačke in pesti in ti želimo, da te minejo vse te nadloge :angel: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6181

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor To jan 07, 2014 8:40 pm

Re: Svilene tačke

Tudi mi držimo pesti in tačke, da se Marjetka čimprej pozdravi.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To jan 07, 2014 9:04 pm

Re: Svilene tačke

Ah, uboga Marjeti :girlsad: vsaj tebe ima, ki se ji res posvečaš <3 polupčkaj jo še za nas :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 48

Pridružen: To dec 17, 2013 9:54 am

Odgovor To jan 07, 2014 9:17 pm

Re: Svilene tačke

Tudi mi vsi držimo pesti in tačke, da bo vse v redu!! :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Sr jan 08, 2014 10:16 pm

Re: Svilene tačke

Ker še nimamo Marjetkinih izvidov in da ne bo vedno samo slabo, ena fotka iz današnjega fotošutinga.....
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jan 09, 2014 12:42 pm

Re: Svilene tačke

Oh, kakšni lepi portretki, prav za osebno <3 (kakšen fensi programček imaš pa ti za fotke :O, mi to še nismo jemali)

Za Marjetko pa še vedno :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če jan 09, 2014 6:03 pm

Re: Svilene tačke

tole pa moram objavit, Zlatko (moj Marlenko) in Smrko, tudi pri nas se imajo nekateri radi.... <3

Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Če jan 09, 2014 6:27 pm

Re: Svilene tačke

Iiii, kako lepo, to pa je ljubezen in lep odnos <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jan 09, 2014 6:53 pm

Re: Svilene tačke

ja pa iiiiiiiiiiiiii :cupidboy: :cupidboy: skoz si neki "fouš", pol pa z eno samo fenomenalno sliko vidimo, da smo mi fouš tebi <3
Kaj sta lepa, zaljubljenca <3 (ja, tipkam s stisnjenimi pestmi za Marjetko!)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26232

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če jan 09, 2014 6:59 pm

Re: Svilene tačke

Tale slika je pa ena najlepših mačjih kar sem jih videla, zaradi modelov na njej seveda :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Če jan 09, 2014 8:05 pm

Re: Svilene tačke

Tudi mi stiskamo pesti in tačke za vaju z Marjetko :angel: Zadnji dve slikci sta pa prelepi <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če jan 09, 2014 9:21 pm

Re: Svilene tačke

8) bom čisto potihem napisala, moj pravi, da sta "magnifico je pedr, pedr"....
Moram priznat, da sta me ful presenetila, sem bila kar šokirana in sem škljocnila, ne da bi vedela, kaj bo nastalo, rezultat je pa tak, kot vidite na fotki. Se mi zdi, da se tudi pri nas dogajajo velike spremembe, odkar so mačja mati cele dneve doma in imajo čas veliko več se ukvarjati z mačkoni...

Sedaj pa k Marjetki. Danes smo bili na veterini MH, kamor sem želela po drugo strokovno mnenje. Ker vse preiskave še niso končane, ne bomo še vrgli puške v koruzo, sta pa do sedaj bila pri njih že dva podobna primera, s to razliko, da ima Marjeti rano še na ličku. Največji problem pri njej je ravno FiV+, ker je zaradi tega preslabotna za kakršno koli agresivno zdravljenje. Ker so vnetje na vet.fakulteti že izločili, je potrebno še ugotoviti, ali gre za obliko alergije, če bodo tudi tu testi negativni, nam ostanejo še antibiotiki (zaradi boljšega celjenja ran) in čisto zadnja varianta korizon, ki pa ga verjetno ne bo dobro prenašala in niti ne prenesla... Torej, zaenkrat vemo samo to, da vnetje ni in nič drugega, muca je trenutno brez zdravil, rano ji še vedno čistim s fiziološko raztopino in z vatko gor nanesem koloidno srebro, to je vse, kar trenutno lahko storim zanjo, in seveda, cerkljam jo do onemoglosti, je že čisto moja moja, pa klepetava tudi, kot da nas bi bilo 10 v sobi...Volje do življenja nikakor ni izgubila, se mi pa kar zasmili, ko se potegne čisto vase vsakič, ko me zagleda z vatko v roki, čeprav potem čisto mirno drži bučko in prede zraven, ko ji oskrbujem rane. Srčica je in ne dam je kar tako, niti na misel mi ne pride, da bi jo dala uspavati v takem stanju, kot je sedaj...Če se bo pa vse skupaj zakompliciralo in poslabšalo, ji bom pa pomagala, ne bom dovolila, da bi trpela .... :girlsad: :kiss:

Zlatim dekletom na veterini MH pa iz srca hvala, ker so nas sprejele takoj danes, ko sem jih poklicala in vzele so si čas za našo muco, veliko časa...veliko več, kot si ga vzame osebni zdravnik za svojega pacienta....to mi izredno veliko pomeni... <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jan 09, 2014 10:15 pm

Re: Svilene tačke

Imaš prav, ni še za vržt puške v koruzo :angel: zdaj res veš, da je v najboljših možnih rokah in se ne boš spraševala "kaj pa če"...
Upam, da se bo zrihtalo tole enkrat za vselej :angel: pa da Marjeti uživa tko kot je treba :good:
Me bomo še kar naprej držale pesti in tačke, dokler Marjeti ne bo uredu. Fejst se pocrkljajta, pa še ostale mal prebožaj...pa držite se! <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Ne jan 12, 2014 10:23 pm

Re: Svilene tačke

Danes sem prav zaradi primerjave, kako se Marjetki rana celi, naredila še nekaj fotk in tule je:

Slika
Meni se zdi, da se kar lepo celi, me pa moti, ker imamo sedaj že sedem žarišč, v enem tednu, odkar je brez antibiotikov, so se ji naredili še trije novi flekci. Bomo videli, kaj bodo rekli na veterini...

Seveda si nisem mogla kaj, da ne bi fotknila še našega zlatega Zlatkoka (teli rumenkoti so pa res vsi po vrsti nadprijazni). :kiss:

Tale naveza mi je sicer znana, me je pa Muri presenetil, da ga ima tako rad....

Slika

naš Zlatko čisto upravičeno nosi svoje ime, rad ima prav vse svoje cimre in oni njega...

Slika

Sorry, Loti Pupa, zdaj vam pa res nisem več tako zelo fovš, ampak čisto malo manj... :lol: :P
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.