V središču

Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Po feb 09, 2015 5:54 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Pogrešam smeškota ko se stopi v lužico. :)

Lepi ste <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po feb 09, 2015 10:56 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

pixna je napisal/-a:Pogrešam smeškota ko se stopi v lužico. :)


Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To feb 10, 2015 10:44 am

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Iiiii, kakšna fajn druščina ste <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr feb 11, 2015 7:29 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Krasna družinica <3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 73

Pridružen: Sr nov 12, 2014 8:58 pm

Odgovor Če feb 26, 2015 3:33 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Danes je en resnično prekrasen sončen dan :sunny: in jasno ga je treba izkoristiti in se napolniti s pozitivno sončno energijo... kar pa je najboljše, je pa dejstvo, da sonce privabi tudi številne mušice ;)
Mi smo se sončku takole nastavljali... kaj pa vi? Ste ujeli že danes kako mušico?

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Lep, topel :sunny: pozdrav vsem mačjeljubcem pošiljata Trisha in Shanti :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe feb 27, 2015 2:06 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Pozdravček tudi vama, lepotca :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe feb 27, 2015 2:16 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Uf, mate lepe mucke :) <3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 73

Pridružen: Sr nov 12, 2014 8:58 pm

Odgovor Pe feb 27, 2015 4:08 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Lepoto sta očitno podedovali po svoji prelepi mamici ;) drugače Helena me pa najbolj veseli, da ste nam priporočili točno tak parček, ki je resnično kot ustvarjen za nas... njuna karakterja sta fenomenalna za tako družinsko življenje. Izredno se razumeta s kužicama, so res dobre prijateljice, da o tem kako zelo idealni sta za majhnega otroka niti ne govorim! :kiss: Naša princeska ju tako zelo obožuje in oni dve njo. Skratki popolni sta! Res vam bomo večno hvaležni, da ste nam prisluhnili, se potrudili in nam resnično poiskali (za nas) najboljši mucki :* ... rezultat vašega truda pa mislim, da je viden :good:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 73

Pridružen: Sr nov 12, 2014 8:58 pm

Odgovor Ne maj 10, 2015 3:26 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Pozdravljeni mačjeljubci...
mi smo v torek 5.5. upihnili prvo svečko :birthday: joj, kako čas beži. Še ne dolgo nazaj sta bili majhni glistici, zdaj sta pa taki lepotici - nežni, carkljivi mačji damici in divji mačji razbojnici ... vse v enem ;) dve mačji dušici, ki izpopolnjujeta naš vsakdanjik <3
Sta mucki manjše rasti, le da je Trisha bistveno bolj konkretna mačka kot Shanti, ki ima še vedno le dobri dve kilci. Shanti je res pravi mačji drobižek. Izredno srčkana in izredno navihana mucka, ki ne more brez svojih kužkov in svoje majhne človeške sestrice. Prava mucka za pasjo in otroško družbo. Seveda jih ima tudi Trisha zelo rada, le da jih ona raje opazuje, kot da jim stalno kaj nagaja in se veliko raje pride cartat takoj ko so kake roke fraj za masažo. Oh, ta moja mala debelinka... ona je res prava neumorna cartika :kiss: Pred časom nam je (predvsem mamici) belila glavo z lulanje po tepihu, postelji, kavču... ko sem že vrgla stran vse živo, zdrgnila kavč neštetokrat, sem probala s še eno tehniko...skušala sem razmišljati kot mačka... mačka, ki je del družine in ji le ta pomeni vse na svetu. Namreč, zaradi zbujanja ponoči, bodisi zaradi otroka, bodisi zaradi mačk, in to seveda takrat ko sem RES najbolj potrebovala spanec, smo začeli ponoči zapirati vrata od spalnice, da nista mogli mucki not. Ob enem pa smo tudi čez dan zaradi turbulentnega obdobja bili nekoliko manj doma in moje razmišljanje je bilo, da nas enostavno pogrešata. Da si želita več naše bližine, pa tudi če samo spimo skupaj v istem prostoru. In res... od takrat resnično ni bilo več smrdljivih lužic, ki bi me spravljale ob živce, tudi ponoči sta bolj mirni in ne norita več po spalnici. Pri nas le spita, ko pa rabita nočno norenje se pa prestavita v spodnje nadstropje in tam obrneta vse na glavo :yahoo:
Nevem... mogoče je bilo to res to... mogoče mi je Trisha na ta način res želela samo sporočiti, da si želita biti še več z nami... res nevem. Zaenkrat deluje in upam, da tako tudi ostane ;) vsekakor pa tudi opažamo kako sta spet bolj srečni in zadovoljnejši odkar sta lahko spet tudi v spalnih prostorih in smo spet več skupaj.

Drugače pa še vedno neizmerno uživata druga z drugo, se imata neskončno radi, se igrata, pretepata, lovita in norita po obeh nadstropjih, da samo čakamo, kdaj bo dol padel še strop od silnega norenja, potem pa se mirno stisneta, poljubčkata in zaspita... včasih skupaj, včasih vsaka na svojem koncu :angel: Trisha zna že tudi odpirati vrata, Shanti ima pa verjetno kak gramček premalo za take podvige :D

Pa da ne bom samo pisala... še nekaj svežih slikic naših najdražjih muck...
Slika
Poležavanje na strehi otroške hišice ... od tu je pač najboljši razgled :D
Slika
Slika
Slika

Slika

Lovljenje mušic :D
Slika
Slika

Naš najlepši okenski okras... le zakaj bi imel človek rože, ko so pa mačke tako lepše <3
Slika

Pozdravčke od Trishe in Shanti :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne maj 10, 2015 6:24 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Tole je pa res balzam za dušo <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne maj 10, 2015 6:28 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Čau pikici :) <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne maj 10, 2015 9:53 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Vse najboljše :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Ne maj 10, 2015 11:33 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Vse najboljše mačici :martini: :kiss: .
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 73

Pridružen: Sr nov 12, 2014 8:58 pm

Odgovor Ne jul 19, 2015 12:58 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Malo poletnega oglašanja tudi od nas... čez dan bolj ko ne poležavamo, saj je vročina prehuda za akcijo, potem ko se pa zvečer ohladi, takrat pa AKCIJA! Sezona kebrov je sicer ravno mimo, je bila pa hudoooo zabavna!!! :yahoo: (da letečih nadlog ni več, je žal samo mačkama) :lol: ... ampak še vedno pa ostanejo muhe in podobne leteče animacije, tako da je za mačjo zabavo poskrbljeno ;)

... in takole hudo nam je ...
Slika

skupna večerja
Slika
gneča na strehi otroške hiške... po prepiru sta ugotovili, da je pravzaprav dovolj prostora na njej za obe ;)
Slika
Slika

Vroč poletni pozdrav od Trishe in Shanti :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Ne jul 19, 2015 5:08 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Opa, lepi!
Mate zastekljen balkon da ste lahko takole fajn zunaj na okenski polici?
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 73

Pridružen: Sr nov 12, 2014 8:58 pm

Odgovor Če jul 23, 2015 6:44 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Naša važna Shanti po friziranju...

"aaaaaaa... kako neskončno me to uspava"
Slika
Slika

"Brez fotografiranja prosim!" :stop:
Slika

"Uf... kako lepa mačka sem jaz!" :girlblush:
Slika
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 73

Pridružen: Sr nov 12, 2014 8:58 pm

Odgovor Če jul 23, 2015 6:48 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Drugače pa Sorcerer... balkon je še v pripravi, tako da sta do takrat gospodični lahko zunaj samo pod našim nadzorom.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 73

Pridružen: Sr nov 12, 2014 8:58 pm

Odgovor To avg 11, 2015 10:32 am

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Pri nas je daleč najlepše od vsega opazovati, kako 21 mesečni otrok živi, raste in komunicira s svojimi živalmi. Medtem ko so kužki deležni nekega spoštovanja, mucki obravnava bolj kot njuni sovrstnici... njiju komandira, se z njima pogovarja kot da sta njeni sestrici, ki jo seveda vse razumeta (in ne mislit... tudi jo vse razumeta)... skratka vse se same zmenijo brez kakih slabih izzidov. Jasno pa zelo rada tudi poskrbi za njih. Vedno mora biti zraven pri hranjenju in če ne pojejo vsega, zaskrbljeno hodi za njimi in jim daje hrano, ki jo še niso pojedle. Mamici in tatiju pomaga pri čiščenju mačjega strenišča in stalno ponavlja, da ko bo ona velika, bo lahko ona sama čistila strenišče. In tudi pasji kakci ne smejo ostati kje spregledani v travici... vrečko in pobrat je treba! :D Seveda pa nikakor ne pozabi, da je treba kužke in mucke tudi počesati in kužke še pregledati, če so dobili kakšnega klopa! ;) Z živalcami se je torej lepo igrati, se z njimi cartati, je pa treba za njih tudi poskrbeti, saj imajo tudi one svoje potrebe! ;)
Ko bi le starši vedeli za kaj vse prikrajšajo svoje otroke, ko jim ne dovolijo sobivati in se razvijati ob živalcah. Naša 21 meseča deklica ima neverjetno lep, nežen in zelo skrben odnos tako do svojih, kot tudi do drugih živali, ki jih srečuje vsakodnevno. Razume njihovo naravo, razume in pozna njihove potrebe, spoštuje njihove želje in ni nikoli do njih groba ali brezčutna.

In tako to izgleda pri nas...

"Inja, daj še meni malo!"
Slika

"Ne Shanti... pusti! To je moje!"
Slika

... in kaj dela Trisha med tem časom? ...

"zeh, zeh,... ah brez veze... itak nama bo dala potem za jest."
Slika

"... no... kaj sem rekla!" ;)
Slika

Lep pozdrav vsem skupaj... od nas dvonožnih in tistih štirinožnih :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To avg 11, 2015 10:53 am

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Vas je pravi užitek čitat <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So avg 15, 2015 8:13 pm

Re: Border cat SHANTI in siva miška TRISHKA

Čudovito <3
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.