V središču

Pocestničin harem :)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor So nov 30, 2013 2:14 pm

Re: Pocestničin harem :)

Sestrica pravi čao :)

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po dec 02, 2013 2:01 pm

Re: Pocestničin harem :)

Maučko je bil tako presenečen, da se je njegova prekrasna bučkasta sestrica nanj spomnila :kiss: , da se je -' od čist' pretiranega veselja - kar po*cal! :rolleyes: :shipwrecked:

Zdaj se pa brani in zagovarja, da 100% NI bil on:
Slika


ps: ampak pogled imata pa čist' isti, sploh kadar žicata! :D
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor Po dec 02, 2013 3:54 pm

Re: Pocestničin harem :)

ubogi ubogi mucek, čičkaš na škatlicah 3x3 cm, če hočeš malo ven pokukat, za vsako lužo, ki priteče skozi luknjasto streho, si pa tudi kriv. :girlsad:

Pol pa naj pameten maček živi na Gorenjski :fool:
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po dec 02, 2013 10:09 pm

Re: Pocestničin harem :)

tokle nežen mucek, ki kaže jezička in te objema s tačkami, se pa že ne more po*cat :S :fool: :negative: ne, ne...on pa ne. Tko kot naša Uli ne :girlblush: :D :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr dec 04, 2013 1:52 pm

Re: Pocestničin harem :)

Mhhhm, Maučko pa res neeeee.... :cupidboy:

fiorina je napisal/-a:za vsako lužo, ki priteče skozi luknjasto streho, si pa tudi kriv...

Ti'm jst dala luknjasto streho!!!! :threaten: :aggressive:
Bo štrudelj z zelo lepimi domačimi dodatki...
(ja, jap, s hudo pekočimi rdečimi feferoni!) :devil:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor Če dec 05, 2013 2:30 pm

Re: Pocestničin harem :)

kul, le glej, da boš TI poskusila nadev, če je dovolj sladkan :P , pa še enkrat pa še enkrat :D , ker mi štajerci zelo radi jemo zelo sladke sladice 8)
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr apr 09, 2014 5:49 pm

Re: Pocestničin harem :)

tle je odločno premal slik! tole mačkovje je namreč neizmerno lepo <3 in ... za mačke ... zelo prijazno :D
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če apr 10, 2014 7:45 am

Re: Pocestničin harem :)

Ni prijazno... :(

Nekaj čudnega se dogaja oz. se je zgodilo... Maučko je iznenada začel na polno pihati na Mallyja, čisto se mu "strga", ko ga vidi. :girlsad: Ne vem kaj je bilo, sem bila doma, pa ni bilo nič videti. Do sedaj sta se imela zelo rada, zdaj pa tole?! Ju moram ločevat, živa groza, pri nas niso nikoli nobena vrata (no, razen seveda vhodnih) zaprta in je zdaj cela "panika", en kup mijavkanja, pihanja in praskanja po vratih na obeh straneh...
Ni fino, prav res ne... pa še ne vem kaj naj naredim?! Traja od torka, niti postopno "združevanje/ločevanje" ne pomaga... Samo, da Maučko vidi Mallyja se spremeni v "divjega" mačka... :(

Se je komu že kaj podobnega zgodilo?
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če apr 10, 2014 7:53 am

Re: Pocestničin harem :)

:O

A je bla kaksna druga sprememba? :(
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če apr 10, 2014 9:08 am

Re: Pocestničin harem :)

Meni se je to zgodilo z Minimucem, ki je prej krasno sobival z vsemi, tko našimi kot začasniki, ki jih je bilo tudi po 5 in več svoje čase. Je pa res, da je bila vmes sprememba - selili smo se iz drugega v prvi štuk (iste hiše), ko so nam zgoraj generalno prenavljali napeljavo in podne in vse in potem ni več hotel it z nami gor oz. so se mu mački, z izjemo Srečkota (pa tudi z njim se sem pa tja stepe, enkrat je en pobudnik, drugič drug), totalno zagravžali. Minimuc zdaj 1x tedensko pride do vrha šteng v drugi štuk in že ob zaprtih vratih začne sekat in pihat in dihat kot astmatik. Občasno ga na silo porinemo v flat, v upanju, da mogoče bi se pa le spomnil, da nekoč nam je bilo vsem skupaj lepo....pa ni drugega, kot vsako sekundo bivanja gor je v hudem stresu, tko da ga pač pospremimo nazaj dol. Nisem srečna :girlsad:

Tudi pri vas je nekaj moralo bit, po moje....nekaj že, kar ti očitno sploh nisi porajtala, Maučkotu je pa svet podrlo. Eh, mački...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če apr 10, 2014 9:48 am

Re: Pocestničin harem :)

Mogoče ga pa kaj boli? Mehur, dlesni?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če apr 10, 2014 9:57 am

Re: Pocestničin harem :)

gipsy je napisal/-a:Mogoče ga pa kaj boli? Mehur, dlesni?

ampak res: pri nas so takile izpadi po navadi simptom, da ima Yodi vnete dlesni :(
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če apr 10, 2014 10:23 am

Re: Pocestničin harem :)

Oaza88, dej se mi raje zlaži... :girlsad:

Sem najprej mislila, ja, da se je kaj udaril, pa z Mallyjem povezal... cel pregledan, lula, kaka normalno, mehur prazen, ustna votlina zgleda OK... je (papa) normalno.
(Maučko je na žalost tak psiho, da ga tudi najkrajši obisk do veterinarke in nazaj spravi v totalen stres... zato ga raje ne peljem, če ni res nujno - pa vseeno premišljujem, da bi šla... samo kaj naj ji pa rečem?)
Piha samo na Mallyja, s Sončkom spi in se umiva, vse OK, celo noč sta oba pri meni spala (Mally pa v drugi sobi, sam, jokajoč :( ), z Ga. Mačko sta tudi OK...
Ko pa vidi Mallyja pa prav "napad" faše...
Ne razumem... :(

(samo še tole sem rabila v tem prekletem aprilu) :(
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če apr 10, 2014 10:57 am

Re: Pocestničin harem :)

Prišlo mi je na misel, da je morda v njem kljub temu, da je poštiman, še nagon po paritvi (zdaj je sezona) in vidi v Mallyu tekmeca. Samo ugibam, ker moj Gizmo je znal v preteklosti tudi hudo reagirati (beri: tulil kot samec med gonitvijo in se hotel tepsti) na kakšnega začasnika - samčka. Kaj narediti, če je to to? Jaz sem začasnika pač umaknila v mačjo sobo, kar pa pri tebi seveda ni ustrezna rešitev, vsaj na daljši rok ne. Mogoče poskusiš z onimi Bachovimi kapljicami za pomiritev (Bach Rescue Remedy Pet) in upaš, da ga mine. Drugega se žal ne spomnim.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če apr 10, 2014 1:03 pm

Re: Pocestničin harem :)

Gipsy, a ti skrivaj k nam na obisk hodiš? :O (nekam sumljivo moje mačke poznaš)

Glede na to, da mi tudi konstantno "ščije", šele zadnje čase opažam, da bolj pogosto med gonjo, tudi sama o tem premišljujem... samo zakaj šele zdaj? Saj smo že par let vsi skupaj?
(druga stvar, ki mi pa po glavi hodi - sploh zdaj, ko sem zvedela kje je bil kastriran - je pa "skrivajoči jajček")

Nič, grem v nabavo "droge" pa zbirat korajžo, da se k vetki spravimo... (če ne bo boljše) :angel:

Gipsy, hvala :rose:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če apr 10, 2014 1:06 pm

Re: Pocestničin harem :)

jaz bi probala še z menjavo prostorov- da je en recimo zaprt in drugi z ostali in potem drugega zapreš v isto sobo in je prvi z ostalimi...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če apr 10, 2014 1:12 pm

Re: Pocestničin harem :)

Jap, to že delam... eno noč spi Maučko sam v svoji sobi, drugo noč pa Mally, pa čez dan se ful menjamo...
Je pa največji problem se spomnit zapirat vrata! :negative:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor Po apr 14, 2014 10:02 am

Re: Pocestničin harem :)

Kako ste?
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po apr 14, 2014 10:14 am

Re: Pocestničin harem :)

Se učimo na novo sobivat... :rolleyes: saj bo, druge opcije itak ni. :cupidgirl:

Hvala, da misliš na nas... :rose:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po apr 14, 2014 11:01 am

Re: Pocestničin harem :)

Itak, da bo! :angel:
Mi se tudi učimo na novo - jest in pit, kot se zagre...nikoli ne moreš bit dovolj pripravljen na to, s čim te lahko te kosmate nadloge, brez katerih itak ne znamo več živet <3 , presenetijo! :O
Ampak valda, da bo vse dobro! :angel: :good:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.