V središču

dudarji Wiki,Niki,Tiki / Hruševje pod Nanosom


Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne apr 05, 2020 4:36 pm

Re: dudarji Wiki,Niki,Tiki / Hruševje pod Nanosom

Dudar ima že 1 leto. :kiss:
"Dragi dvonogi, tri- in štiritačji Mačjehišarji in Mačjehišarke!

Moja dvonoga služabnica (sama si reče mama) pravi, da imam po datumu v potnem listu danes rojstni dan. In to prvi! Ob tej posebej specialno fantastični priložnosti bi se rad zahvalil vsem začasnim mamam, ki ste skrbele zame (ter za bratca in sestrico), za noči, ki ste jih prebedele ter vso ljubezen in skrb, ki ste nam jo dale, da smo lahko postali takšni scrkljani navihanci. Brez vas današnjega dneva ne bi bilo.
Naj vam povem še to, da se imam doma super, s cimro se rada podiva in dnevno ušpičiva kaj, da nam ni dolgčas. Mama pravi, da sem jaz glavni razbojnik, pfffft, si pa drzne. Rad se stisnem k cimri, čeprav se mi zdi, da ni ravno vedno pri volji za to. Oba dvonoga služabnika sem natreniral, da se hitro odzoveta na moje pobude h klepetom, redno pa si izborim tudi roke in naročja za čohljanje in poljubčke. Večkrat mi pravita, kako sta vesela da smo se našli.
Lepo se imejte vsi skupaj, tistim, ki čakate na svoje kavče in služabnike, želim, da jih čim prej dočakate. Vsem začasnim mamam in ostalim skrbnikom pa hvala za požrtvovalnost in skrb za čas čakanja na kavč!

Rezidenčni razbojnik Tiki

Slika

z Miwko se imata rada :kiss: :kiss:
Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne apr 05, 2020 6:23 pm

Re: dudarji Wiki,Niki,Tiki / Hruševje pod Nanosom

:lol: kakšen duet
Vse najboljše, dudarski trio <3
Prejšnja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.