V središču

Štirje divjački / Šempeter


Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21706

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr feb 19, 2020 6:29 pm

Štirje divjački / Šempeter

V oskrbi imamo 4 mačje mladiče, divjačke, ki jih ne moremo vrniti v okolje, saj tam niso zaželeni. Morali bi jih ločiti, saj pri pihanju in mahanju okoli sebe pridno vzpodbujajo drug drugega in ne gre socializacija nikamor. Enega se je usmilila gipsy, za druge še iščemo začasna skrbništva. Če bi nam kdo želel pomagati : info@macjahisa.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če feb 20, 2020 1:58 pm

Re: Štirje divjački / Šempeter

Diablo (ime ni naključno) ni zadovoljen, sploh ne. Po moje ves čas študira, kako bi me, če bi se mu drznila preveč približati. Nič bat, muco, odpade, vsaj dokler si ne preskrbim kakšnih primernih rokavic, ker vem, da čisto resno misliš. :D Drugače z njim ni težav, ker je nepremičnina, je pa očitno ponoči nekaj jedel in zamenjal zatočišče (iz wc-ja se je premaknil na poličko), kjer sem ga danes z varne razdalje fotknila. :) Madona, tableto proti glistam bi mu bilo treba dati enkrat te dni. :scratch:

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6181

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Če feb 20, 2020 2:08 pm

Re: Štirje divjački / Šempeter

Glede na njegov videz, ga boš z lahkoto oddala, magari z nagobčnikom (bi rekla Helena). :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po feb 24, 2020 4:48 pm

Re: Štirje divjački / Šempeter

Diabla sem že parkrat zalotila, da se je prestavil iz njegove dupline na "brisan prostor" (na duplino in na praskalniuk). In ko je jedel pred vhodom v zatočišče, kamor mu postavim mehko hrano, ni pobegnil, ko sem vstopila v sobo. Verjamem, da počasi le bo kaj iz njega, čeprav je do kakšnega prijemanja ali božanja še dolga. Do takrat bom za dotikanje preventivno raje uporabljala umetno roko (kuhalnico), ker kremplje ima (preverjeno) res ostre. :D. Če bo priden, bo dobil drugačno ime, takšno, ki bo pasalo mucu, podobnemu rakunu. :)

Na srednjo razdaljo je videti že čisto ok (zoom pride prav) :)
Slika

Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po feb 24, 2020 8:26 pm

Re: Štirje divjački / Šempeter

:) Lep rakunček, tale Diablo! :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21706

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe feb 28, 2020 11:56 am

Re: Štirje divjački / Šempeter

Vse štiri smo danes po dolgih razgovorih in končnem dogovoru z najditelji vrnili na lokacijo, ker drugače žal ne gre. Bili so tako zelo nesrečni, socializacija pa je potekala v rikverc. Če bo potrebno, bomo doživljenjsko skrbeli za njihovo hrano in veterinarsko oskrbo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe feb 28, 2020 1:42 pm

Re: Štirje divjački / Šempeter

Včeraj sem bila precej žalostna, ampak ker je postajalo iz dneva v dan bolj očitno, da se moj hud rakunček Diablo ne strinja s tem, da bi postal vsaj za silo kooperativen rakunček Rocket, je tudi zanj tako bolje. Srečno muco(ti). :kiss:

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 61 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.