V središču

Tinkara - Freaka


Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To feb 23, 2021 12:24 pm

Tinkara - Freaka

Ker njene teme nisem našla, saj je bila posvojena že 1.9.2010, ji bom vseeno odprla temo, kar v arhivu.
Dobili smo jo staro 3 mesece, mala, živahna, črna, z malo daljšo dlako in kmalu je dobila dom, kjer so zanjo lepo skrbeli, vsa ta leta.
Danes sem prejela žalostno sporočilo, da je "za vedno zaspala".
"Bolezen žal ne izbira. Freakica nam je podarila desetletje neskončne prijaznosti, topline, crkljanja, potrpežljivosti in še in še...."
Vsi se strinjamo, da je teh 10 let veliko prehitro minilo in da bi si zaslužila še veliko let crkljanja in družbe.
Za njen pdhod je kriva "policistična ledvična bolezen in posledično končna ledvična odpoved". Naključno so jo odkrili pred par leti, ko je imela en absces na boku. Od takrat naprej je bila na ledvični dieti in povsem OK, do decembra lani, ko so se začeli kazat znaki, težave. Nato je bilo do pred enim tednom še vedno kar OK, zadnji teden se je pa hitro poslabševalo in ni bilo mogoče nič več rešiti.

Točno se spomnim, kdo mi jo je prinesel na vrata (je tudi že pokojni) in kako obupan klic sem dobila, ko jim je enkrat (precej na začetku), po naključju ušla ven in so jo dobili po parih urah na svojem vrtu, vsi srečni in z obljubo, da bodo nanjo še bolj pazili. Res je hitro minilo... <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To feb 23, 2021 2:54 pm

Re: Tinkara - Freaka

Sožalje vsem, ki ste jo imeli radi. :kiss: Bolezen žal ne izbira.

Mucina prvotna tema je tu: http://pomagamo-zivalim.si/viewtopic.php?f=69&t=1155&p=15548&hilit=Tinkara#p15548

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To feb 23, 2021 5:09 pm

Re: Tinkara - Freaka

Gipsy, hvala.
Moji, moji. <3
Slika

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.