V središču

black is beautiful-Živa, Gal in mama Beti


Moderatorji: helena, renata, gipsy

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 4

Pridružen: Po mar 10, 2014 1:47 pm

Odgovor Po apr 07, 2014 8:46 am

Re: black is beautiful-Živa, Gal in mama Beti

Pozdravček,

mi se spet malo javljamo. Betka je pravi mali cartek, ni minute, da se ne bi h komu tiščala in hotela, da jo čohamo. :D Zjutraj pa imamo redno bujenje z žgečkanjem s črnimi brčicami. :lol:

Sta pa s staroselko še vedno v napetosti. Šele zdaj, po enem mesecu sta začeli kričat ena na drugo (človeku pade srce v hlače, ko to počneta sredi noči :dash: ), pihata, renčita, se občasno malce oklofutata... Tudi Beti si sedaj upa veliko več, postala je pogumna in se občasno :) tudi postavi zase. Tako da sem včasih zmedena, saj enkrat želi prevladat Beti, enkrat pa Annie, na trenutke sta blizu, naslednjič pa sta gledata postrani in pihata. Kako prefinjeno je ravno prejšnjič nagnala staroselko, ki se je hotela prit malo požulit.

Ima morda kdo kakšen nasvet, kako omiliti to napetost ali se morata pač sami zmeniti?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po apr 07, 2014 8:57 am

Re: black is beautiful-Živa, Gal in mama Beti

Skuiki :sos: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po apr 07, 2014 6:17 pm

Re: black is beautiful-Živa, Gal in mama Beti

Sicer jaz nisem prav nič kompetentna za kakšne nasvete talat, le to lahko povem, da sta se mojidve tudi začele klofat bolj resno in grdo, ko se je Ula tajala in se začela postavljati zase, tako kot se Beti. Potem sta se pa počasi umirile. Kadar sem bila jaz živčna zaradi vpitja in klofanja, sem ju pa en mal z vodo pošpricala, ali pa zaropotala ;) Zdaj se pa tačkata zelo lepo in nežno (kadar nista ravno v objemu)
Upam, da bo tudi pri vas vse ok :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po apr 07, 2014 7:02 pm

Re: black is beautiful-Živa, Gal in mama Beti

Betka cvetka, v tej temi morda najdeš kaj uporabnega: http://www.pomagamo-zivalim.si/viewtopic.php?f=39&t=1087
Betki in Annie pa :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jul 17, 2019 11:21 am

Re: black is beautiful-Živa, Gal in mama Beti

Trixi je napisal/-a::) Lepa in zelo prijazna Beti! :kiss:
Slika Slika Slika Slika
Tu daje kar praskalniku buce.
Slika
Na vseh fotkah je čudovita, pa jih bom zato tudi več objavila, čeprav so podobne. Niso pa iste! ;) :D
Slika Slika Slika Slika
Ta lepa modelka bi bila lahko na koledarju 2015. :kitty:
Slika

To muco hočejo, po več kot 5ih letih posvojitve, vrnit. :girlsad:
Na vidiku je nov član.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr jul 17, 2019 11:36 am

Re: black is beautiful-Živa, Gal in mama Beti

Pravijo da alergija in nov član oziroma oboje hkrati. Eno so menda že oddali v zavetišče, iz katerega so jo posvojili, mi z odraslo muco nimamo kam. Jo kdo posvoji?

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 714

Pridružen: To jun 12, 2018 5:20 pm

Odgovor Pe jul 19, 2019 10:17 pm

Re: black is beautiful-Živa, Gal in mama Beti

Ma ja!!! Alergija in novi član, zanimivo da to sovpada. Čisto slučajno... ni mi jasno kak je razlog za vrnit muco otrok. Res, z veseljem bi rada slisala (lahko tudi v zasebno sporocilo). Kaj? A bo muca sla spat otroku na glavo? Ali kr muce "prenašajo" toxo in se jih je treba nujno znebiti, ker drugace bo otrok zaostal?!?!?

Mi smo pac tako neodgovorni do svojega otroka,da smo drugo muco posvojili ko sem bila v 2.mesecu nosecnosti. Zdaj pa ima bogi otrok tri muce za katerimi se podi, s katerimi si deli igrace in katere hoce non stop bozat. Grozno! Muce in otroci... to pa res ne gre skupaj.

Punce, cas je da zacnete pred posvojitvijo ljudi sprasevati kaj bodo ce bodo zanosile. Ker kaze da so muce nadomestek otroka dokler ta ne pride.

Ne morem verjeti kolikokrat se muce vrne zaradi otroka. Zalostno!!!
Prejšnja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.