Rešen izpod Fabianijevega mostu/Fabiani


Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To maj 13, 2014 10:52 am

Rešen izpod Fabianijevega mostu/Fabiani

Danes so se v tem slabem vremenu požrtvovalni gasilci dve polni uri trudili rešiti malega mucka iz smrtonosne situacije.
Vztrajnost se je obrestovala, malega so pred kakšno uro živega z gasilskim avtom pripeljali na Veterino MH.
Zgodba je dokumentirana, jo bomo objavili takoj, ko prejmemo fotografije in več podatkov.

Zaenkrat pa, fantje KAPO DOL in HVALA, enako vsem, ki ste pomagali. <3

Mi pa se bomo potrudili mucku omogočiti lepo, zdravo in dolgo življenje.

Mali Fabiani, ves bolhast in prestrašen <3

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16158

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To maj 13, 2014 11:06 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

:clap: Jeee, gasilci so zakon. :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor To maj 13, 2014 11:16 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Gasilci so res super :good: :kiss:

Mali, rešen si, to je tisto, kar je važno, drži se, pa vsi, ki skrbijo zate tudi, pa bo vsem lepo <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To maj 13, 2014 11:19 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Je bilo menda kar zabavno, velik gasilski avto, uniforme, pa tista mala mačja biba tam nekje vmes ...... :D :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To maj 13, 2014 11:36 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

bravo, gasilci! :good:
Srečno, Fabiani! :kiss: Res imaš kjutkano ime, no ampak zagotovo bi lahko do njega prišel tudi kako drugače? ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29986

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 13, 2014 11:40 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

:good: Super, res zelo pohvalno! :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To maj 13, 2014 11:47 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Wow, vsa čast gasilcem !!! Pikec lepi preplašeni, vse bo uredu :angel: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor To maj 13, 2014 12:44 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Super, še dobro da so gasilci tudi taki, da jim ni vseeno!! Ob priliki nesite fantom kakšen pladenj piškotov :)

Malega cukra pa pocrkljat in potolažit!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 27

Pridružen: So sep 21, 2013 4:38 pm

Odgovor To maj 13, 2014 12:46 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Živijo,

no pa še poročilo z moje strani. Na poti po opravkih sem zaslišala mijavkanje .. glaasno mijavkanje nekje pod Fabianijevem mostom. Res žalostno, koliko ljudi sliši te klice na pomoč, pa gre samo nemo mimo. :( Ker sama nisem imela srca, da to prepustila stvar naključju po:"Ah saj bo..", sem se odločila poklicati Gasilsko brigado Ljubljane, saj do tja od kod je prihajalo mijavkanje enostavno sama ne bi zmogla. In res so prišli v roku cca. 5 minut s sireno, lučkami, vse! :D Nato pa so se skoraj dve uri trudili najti točen izvor muckovega mijavkanja. "Je mogoče konstrukciji mostu? Je mogoče v cevi, kamor teče voda? Kako do tja?" so bila le ena od vprašanj, ki so se nam porajala. Na koncu pa nam je vendarle uspelo najti ubogo bitjece za stavbo za mostom, zagozdeno, premraženo in preplašeno.. Gasilci so akcijo resnično vzeli zares, kot bi šlo za človeško življenje. Res lepo in resnično so dali vse in še več od sebe, da malemu uboščku pomagajo. :) Zanimivo pa je kako je zvok odmeval, tako kot bi resnično prihajal izpod zgornje konstrukcije mostu. Tako so imeli res veliko dela že samo z dostopom do tja. Skratka, samo da smo ga našli. Ker sem tudi sama posvojiteljica mucke pri MH in botrica še eni mucki, me je takoj asociativno prešinilo da se obrnem na eno od oskrbnic pri MH (Trixi :rose: ), saj imam z njimi res lepe izkušnje. Seveda je takoj uredila vse potrebno za sprejem na veterini MH in tako priskrbela mucku možnost kvalitetne oskrbe. Res hvala tudi tebi Trixi.
Nato pa bi skoraj ostala sama z muckom, do veterine pa je bilo peš v tem dežju še kar daleč, saj nisem bila z avtom.. No in tukaj so se spet izkazali super gasilci, ki so naju skupaj z muckom vred odpeljali prav dobesedno do vrat le te. Iskrena HVALA! :clap:
Zelo sem vesela, da je mucek na varnem, obenem pa mi je edino žal da bo to še en dodaten strošek za organizacijo Mačje Hiše.. Tako da si želim, da bi jim skupaj s kakšnim dodatnim prispevkom lahko še bolj pomagali, da bi bilo zgodb s tako srečnim koncem lahko še več. ;)

Tukaj pa prilagam slike reševalne akcije s super in srčnimi gasilci: ;) 8)
Slika
Glavni junaki (ps: nekaj jih še manjka, so že prej odšli): :good:
Slika
Na poti na veterino:
Slika
Pred oddajo v dobre roke:
Slika

Resnično sem hvaležna in srečna, da sem kot posrednik mogoče vsaj pikico pripomogla h rešitvi mucka.Tebi Fabiani pa vse dobro v bodočem domu! Naj ti bo lepo. <3
Slika

Prijazen pozdrav,
Aleksandra

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor To maj 13, 2014 12:50 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Ma taki ljudje ti več kot povrnejo vero v človeško raso :good: :yahoo: Bravo, bravo in še enkrat bravo vsem :clap: :clap:
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To maj 13, 2014 12:51 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

<3 En velik HVALA vsem, res ste srčni <3 :punk: :good:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 226

Pridružen: Če jun 27, 2013 6:57 pm

Odgovor To maj 13, 2014 12:53 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

:clap: bravo gasilci, so še enkrat več izkazali, pa čeprav je šlo "samo" za malega mucka <3 za katerega se marsidko od mimoidočih ni niti zmenil. Me pa res zanima kako si ti mali Fabiani prišel pod ta most :O :kiss: bolhe ti bodo odpravile te nove tete, pa tudi tvojo prestrašenost bodo dale stran :kiss: boš videl kako bo lepo življenje sedaj za tebe lepotko mali :kiss:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 574

Pridružen: Ne dec 12, 2010 7:21 pm

Odgovor To maj 13, 2014 1:02 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

O j***, a bodo mene ti hormoni spustili kdaj al ne, spet cmerim zraven.... Alex_m, hvala tebi in seveda hvala gasilcem, so res sami fejst pobi :good:

Fabiani, ti pa si za pojest srčkan in imaš veliko srečo, da si bil dovolj glasen v pravem trenutku :kiss:
Dogs have Masters. Cats have staff.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 499

Pridružen: Če jun 20, 2013 8:19 am

Odgovor To maj 13, 2014 1:06 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Sem mogla it medtem, ko sem prebrala, in medtem, ko tole pišem, v kuhinjo v službi po "kavo".

Očitno spet neke alergije.

Alex_m :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: - želim si, da ta zgodba dotakne čim več ljudi in da postanejo takšni, kot si ti. Dobro se z dobrim vrača.

Fabiani mali, srečno :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29986

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 13, 2014 1:08 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

:clap: Hvala za vso srčnost in požrtvovalnost vsem vpletenim in hvala tudi za to poročilo in fotke, sem čist ganjena. :good: :kiss:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 226

Pridružen: Če jun 27, 2013 6:57 pm

Odgovor To maj 13, 2014 1:10 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

masam je napisal/-a:
Alex_m :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: - želim si, da ta zgodba dotakne čim več ljudi in da postanejo takšni, kot si ti. Dobro se z dobrim vrača.




se strinjam s tem napisanim......ko bi le čimveč ljudi bilo tako srčnih kot je bila danes Alex_m
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To maj 13, 2014 1:12 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

:kiss: kako lepo je videti enega krepkega moža v uniformi z malim kosmatinčkom v rokah.... :rose: Aleksandra, fantje z gasilske brigade in MH, kapo dol pred vami, zlata ste vredni, z vami je svet lepši... Mali Fabiani, tebi pa želim zdravo in srečno odraščanje na čisto svojem kavču. <3 <3 <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To maj 13, 2014 1:36 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Me se od ganjenosti že nekaj urc mal cmeramo, sem se spomnila, kako smo mi vlekli Tashi iz jaška skupaj z gasilci. Kako velika stiska je v človeku, ko posluša bitjece v stiski in kako hvaležen si za take fante, ki kot je že napisala Aleksandra rešujejo malo, za večino ljudi ničvredno bitjece, s prav enako resnostjo in zavzetostjo, kot bi reševali človeka. <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To maj 13, 2014 1:37 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Bravo, in iz srca hvala vsem udeleženim v današnjo akcijo :clap: :clap: :clap:

Pa dajmo se zmenit enkrat in spečt par stvari, da delegacija MH nese tja ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To maj 13, 2014 1:37 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Še od mene, Aleksandra in fantje iz Gasilke brigade Ljubljana- HVALA! <3
Naslednja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.